WEDSTRIJD
22.03.21 | 2e ronde van de kwal. | Leonardo Civita-Telles | Edoardo Zanada | 6-2, 6-4 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Brazil
14.11.95, 28 Jaar
14.11.95, 28 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Italy
06.11.00, 23 Jaar
06.11.00, 23 Jaar
Leonardo Civita-Telles vs. Edoardo Zanada - onderlinge wedstrijden
22.03.21 | 2e ronde van de kwal. | Leonardo Civita-Telles | Edoardo Zanada | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Leonardo Civita-Telles form & Edoardo Zanada form
Leonardo Civita-Telles - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Cagan Celik | - | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Facundo Mena | 6-3, 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
14.11.23 Kwalif. | vs. Jake Bhangdia | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Josiah Lawrence | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Janio Villanueva Quintana | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Santo - Hard | ||||
11.11.23 2e ronde | vs. Roberto Cid Subervi | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Tim Ruehl | 6-0, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Diego Ignacio Munoz Gajardo | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Stepan Mruzek | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
02.11.23 1e ronde | vs. Nicolas Bruna | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 Kwalif. | vs. Francisco Pini | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Federico Aguilar Cardozo | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Dikenstein | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Lajeado - Clay | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Pedro Sakamoto | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Francisco Pini | 6-1, 3-0, Francisco Pini - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Sintra - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Martin Damm | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 Kwalif. | vs. Diogo Marques | 4-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Joao Antonio | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francesco Paschetto | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Sintra - Hard | ||||
06.09.23 Kwalif. | vs. Christian Lerby | 6-4, 5-7, 7-10 | wedstrijd detail | |
05.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. James Mackinlay | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ian Luca Cervantes Tomas | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
05.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Nikolas Moceanu | 6-4, 3-4, - Leonardo Civita-Telles - scratch | wedstrijd detail | |
03.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Oscar Matias Leiva Biason | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
29.09.21 1e ronde | vs. Federico Agustin Gomez | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
24.09.21 Kwartfinale | vs. Osgar O'Hoisin | 5-7, 6-2, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.09.21 2e ronde | vs. Christian Langmo | 6-75, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.09.21 1e ronde | vs. Seita Watanabe | 6-3, 4-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Sintra - Hard | ||||
07.09.21 Kwalif. | vs. Francisco Cabral | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Jaime Faria | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail |
Edoardo Zanada - laatste wedstrijden
M25 Monastir - Hard | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Patrick Schoen | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Belgrade - Clay | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Ergi Kirkin | 6-72, 6-711 | wedstrijd detail | |
27.06.23 Kwalif. | vs. Maxence Rivet | 3-6, 7-63, 10-5 | wedstrijd detail | |
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksandar Mitric | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matija Samardzic | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Christian Capacci | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Eliakim Coulibaly | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aaron Gil Garcia | 6-4, 0-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
29.05.23 Kwalif. | vs. Faris Zakaryia | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
17.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Matteo Fondriest | 6-74, 0-2, - Edoardo Zanada - scratch | wedstrijd detail | |
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Bretislav Lukas | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
10.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Twan Van Zijl | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Riccardo Campagnola | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
05.10.22 1e ronde | vs. Luca Giacomini | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.10.22 Kwalif. | vs. Enrico Baldisserri | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Daniele Augenti | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Corban Crowther | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Lesa - Clay | ||||
22.08.22 Kwalif. | vs. Federico Bondioli | 6-76, 6-74 | wedstrijd detail | |
21.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Licitra | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Xativa - Clay | ||||
02.08.22 1e ronde | vs. Alex Martinez | 5-7, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Litija - Clay | ||||
13.07.22 1e ronde | vs. Pavel Nejedly | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.07.22 Kwalif. | vs. Tomislav Podvinski | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Michelangelo Zvech Flaborea Mreule | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Velenje - Clay | ||||
05.07.22 Kwalif. | vs. Jiri Barnat | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Daniel De Jonge | 7-65, 3-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
03.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Egor Novikov | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Budva - Clay | ||||
07.06.22 Kwalif. | vs. Petar Jovanovic | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Xian Yao Zhou | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Budva - Clay | ||||
02.06.22 2e ronde | vs. Khumoun Sultanov | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.06.22 1e ronde | vs. Lukas Palovic | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail |