WEDSTRIJD
13.09.21 | Kwalif. | Leonid Sheyngezikht | Anro Nel | 6-0, 6-2 | M25 Johannesburg | Hard |
STATISTIEKEN
Leonid Sheyngezikht | Anro Nel | |
1e Service % | 30/55 (55%) | 13/35 (37%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/30 (70%) | 9/13 (69%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/25 (60%) | 5/22 (23%) |
Benutte Breakpoints | 5/6 (83%) | 0/5 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 21/35 (60%) | 19/55 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 57/90 (63%) | 33/90 (37%) |
Dubbele fouten | 2 | 7 |
Aces | 6 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Leonid Sheyngezikht | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Anro Nel | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Leonid Sheyngezikht | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Anro Nel | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Leonid Sheyngezikht | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Anro Nel | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Leonid Sheyngezikht | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Anro Nel | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Leonid Sheyngezikht | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Anro Nel | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Leonid Sheyngezikht | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Anro Nel | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Leonid Sheyngezikht | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Anro Nel | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
JAR
15.03.04, 20 Jaar
15.03.04, 20 Jaar
Leonid Sheyngezikht vs. Anro Nel - onderlinge wedstrijden
13.09.21 | Kwalif. | Leonid Sheyngezikht | Anro Nel | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | M25 Johannesburg | Hard |
Leonid Sheyngezikht form & Anro Nel form
Leonid Sheyngezikht - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gastao Elias | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25 Badalona - Clay | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Raul De La Vega | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Grigory Kuklin | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Kigali 2 - Clay | ||||
04.03.24 Kwalif. | vs. Thomas Fancutt | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Claude Ishimwe | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Alafia Ayeni | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Junior Hakizumwami | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Ceuta - Hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. John Echeverria | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Rayane Oumaouche | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mikel Martinez | 6-3, 5-7, 16-18 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Angel Fonseca Garcia | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jorge Martinez Martinez | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Alcala - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Vito Tonejc | 3-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriele Camilli | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Soares | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Clement Tabur | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Castellon - Clay | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Guido Ivan Justo | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Vito Dell'Elba | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nil Regas Luis | 3-6, 6-2, 10-2 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jorge Prats Navarrete | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Vigo - Clay | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Miguel Damas | 4-6, 6-0, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Zaragoza - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Alejo Sanchez Quilez | 6-2, 7-67 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Nil Regas Luis | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amaan Siddiqui | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Sabadell - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aaron Gil Garcia | 5-7, 6-0, 7-10 | wedstrijd detail | |
Rennes Challenger - I. hard | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kacper Zuk | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Zhangjiagang Challenger - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Lorenzo Giustino | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 Kwalif. | vs. Matthew Christopher Romios | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail |
Anro Nel - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tomas Lanik | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Seiichiro Ichikawa | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksi Lofman | 2-6, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Antoine Vincent | 2-6, 0-2, - Anro Nel - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fitriadi M Rifqi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
21.02.23 1e ronde | vs. Alexander Donski | 6-72, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
13.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-2, 4-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Xin Gao | 6-4, 3-0, Xin Gao - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
06.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Bohua Dong | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Drona Walia | 6-1, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
05.12.22 2e ronde van de kwal. | vs. Luka Mikrut | 3-6, 0-4, - Anro Nel - scratch | wedstrijd detail | |
04.12.22 1e ronde van de kwal. | vs. Luke Vuletic | 4-6, 6-3, 10-2 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
30.11.22 1e ronde | vs. Skander Mansouri | 6-3, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.11.22 Kwalif. | vs. Omar Knani | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Federico Valle | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Rishabdev Raman | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
21.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Matija Samardzic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Anirudh Rao | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
31.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Andrea Guerrieri | 0-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
30.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Eric David Verdes | 3-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
M25 Pretoria - Hard | ||||
29.09.21 1e ronde | vs. Joshua Howard-Tripp | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.09.21 Kwalif. | vs. Jordan Parker | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Connor Kruger | 2-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
26.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Edmond Botes | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Johannesburg - Hard | ||||
20.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Vaughn Hunter | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Christiaan Bell | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Johannesburg - Hard | ||||
13.09.21 Kwalif. | vs. Leonid Sheyngezikht | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Muzingaye Dickson Andile Sibanda | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Munashe Chingono | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Potchefstroom - Hard | ||||
02.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Mikaeel Woodman | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |