WEDSTRIJD
06.06.21 | 1e ronde van de kwal. | Leonid Sheyngezikht | Paul Valsecchi | 7-612, 6-4 | M15 Skopje | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
France
20.08.97, 26 Jaar
16033 $
20.08.97, 26 Jaar
16033 $
Leonid Sheyngezikht vs. Paul Valsecchi - onderlinge wedstrijden
06.06.21 | 1e ronde van de kwal. | Leonid Sheyngezikht | Paul Valsecchi | 7-612, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Skopje | Clay |
Leonid Sheyngezikht form & Paul Valsecchi form
Leonid Sheyngezikht - laatste wedstrijden
Girona Challenger - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gastao Elias | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
M25 Badalona - Clay | ||||
19.03.24 Kwalif. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Raul De La Vega | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Grigory Kuklin | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Kigali 2 - Clay | ||||
04.03.24 Kwalif. | vs. Thomas Fancutt | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Claude Ishimwe | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Alafia Ayeni | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Junior Hakizumwami | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Ceuta - Hard | ||||
14.12.23 2e ronde | vs. John Echeverria | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.12.23 1e ronde | vs. Rayane Oumaouche | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
04.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Mikel Martinez | 6-3, 5-7, 16-18 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Angel Fonseca Garcia | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Maspalomas Challenger - Clay | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jorge Martinez Martinez | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Alcala - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Vito Tonejc | 3-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriele Camilli | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Soares | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
07.11.23 1e ronde | vs. Clement Tabur | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Castellon - Clay | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Guido Ivan Justo | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Vito Dell'Elba | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nil Regas Luis | 3-6, 6-2, 10-2 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jorge Prats Navarrete | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Vigo - Clay | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Miguel Damas | 4-6, 6-0, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Zaragoza - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Alejo Sanchez Quilez | 6-2, 7-67 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Nil Regas Luis | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Amaan Siddiqui | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Sabadell - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aaron Gil Garcia | 5-7, 6-0, 7-10 | wedstrijd detail | |
Rennes Challenger - I. hard | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kacper Zuk | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Zhangjiagang Challenger - Hard | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Lorenzo Giustino | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 Kwalif. | vs. Matthew Christopher Romios | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail |
Paul Valsecchi - laatste wedstrijden
M25 Maceio - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Mateus Alves | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Luis Britto | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Joaquim Almeida | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ronaldo Alexandre | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Feira - Hard | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Luis Ferraz Sandoval Carvalho | 6-3, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Guilherme Meale | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Recife - Clay | ||||
08.03.24 Kwartfinale | vs. Dmitry Popko | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Juan Sebastian Osorio | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Jose Pereira | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.03.24 Kwalif. | vs. Matheus Cury Bueres | 6-2, 7-65 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Batagin | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15+H Bagnoles - Clay | ||||
22.01.24 Kwalif. | vs. Adam Briant | 4-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Clement Tenenhaus | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.01.24 Kwalif. | vs. Gabriel Donev | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Andrea Paolini | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Aaron Gil Garcia | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Sami Ben Abdennibi | 1-6, 6-77 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Oleksander Kyrychenko | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Villers - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Liova Ajavon | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
12.09.23 Kwalif. | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Peter Kucera | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Pirot - Clay | ||||
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alen Mujakic | 6-3, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
29.08.23 Kwalif. | vs. Alen Mujakic | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Marko Indjic | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luka Todorovic | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Trier - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicholas Campbell | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Bacau - Clay | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hans Albert Schubert | 6-4, 5-7, 4-10 | wedstrijd detail | |
M25 Dubrovnik - Clay | ||||
03.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Emil Dapcevic | 6-3, 1-0, - Paul Valsecchi - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Noah Perfetti | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
06.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Drazen Petrovic | 4-6, 6-1, 4-10 | wedstrijd detail |