WEDSTRIJD
17.01.21 | 1e ronde van de kwal. | Leopold Zima | Charles Minc | 6-1, 6-1 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
France
09.07.93, 30 Jaar
09.07.93, 30 Jaar
Leopold Zima vs. Charles Minc - onderlinge wedstrijden
17.01.21 | 1e ronde van de kwal. | Leopold Zima | Charles Minc | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Leopold Zima form & Charles Minc form
Leopold Zima - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alen Mujakic | 6-1, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Stefan Peter Hampe | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ben Chetewy Ungar | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gregorio Biondolillo | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Keegan Smith | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ivan Lopez | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Gabriel Decamps | 7-5, 6-77, 10-8 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Manuel Almeida | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Florian Broska | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Matej Vocel | 6-3, 6-73, 10-3 | wedstrijd detail | |
11.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mischa Lanz | 2-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Daniel Masur | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 2-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. John Echeverria | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Karlo Cubelic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Moroder | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Cadolzburg - Carpet | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Michael Agwi | 4-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Ioannis Kountourakis | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Miguel Damas | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Henrique Rocha | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Alexey Vatutin | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Pietro Pampanin | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tiago Boschmans | 4-6, 6-1, 10-12 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
06.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksander Chayka | 6-2, 6-73, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Selva - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Adrian Oetzbach | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
20.10.23 2e ronde | vs. Henrique Rocha | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Dali Blanch | 6-72, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Philippe Renard | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tomas Cortez | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Eliakim Coulibaly | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Charles Minc - laatste wedstrijden
M15 Curtea - Clay | ||||
07.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Del Federico | 7-5, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
M25 Pitesti - Clay | ||||
01.08.22 Kwalif. | vs. Mihai Alexandru Coman | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Francisco Llanes | 7-5, 7-61 | wedstrijd detail | |
M25 Idanha - Hard | ||||
11.07.22 Kwalif. | vs. Hong-Lin Fu | 6-3, 1-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Guilherme Coelho | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Glasgow - I. hard | ||||
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Liam Hignett | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Plaisir - I. hard | ||||
12.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandre Reco | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sierre - Clay | ||||
29.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Noah Schlagenhauf | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Huy - Clay | ||||
24.08.21 Kwalif. | vs. Buvaysar Gadamauri | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
23.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Hazem Naow | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Yannick Lenaerts | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Koksijde - Clay | ||||
15.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Raphael Calzi | 6-3, 2-6, 0-10 | wedstrijd detail | |
M15 Parnu - Clay | ||||
02.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Leevi Saatela | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nur - Hard | ||||
06.07.21 Kwalif. | vs. Egor Novikov | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Yury Romanikhin | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Grasse - Clay | ||||
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Tepmahc | 6-2, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Tbilisi - Hard | ||||
17.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Christian Sigsgaard | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Artsiom Dabryian | 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Jerusalem - Hard | ||||
11.05.21 Kwalif. | vs. Karlo Cubelic | 7-5, 4-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
10.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Roee Benya | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lev Levyatov | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
15.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Pawel Juszczak | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
28.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Leopold Zima | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.12.20 Kwalif. | vs. Mert Naci Turker | 1-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
21.12.20 2e ronde van de kwal. | vs. Okan Okyay | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Torello - Hard | ||||
09.12.20 1e ronde | vs. Kuzey Cekirge | 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
07.12.20 2e ronde van de kwal. | vs. Mattia Bellucci | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
06.12.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alvaro Moreno Pulido | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
29.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Diego Barreto Sanchez | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |