WEDSTRIJD
21.06.22 | 1e ronde | Leopold Zima | Facundo Yunis | 7-63, 6-4 | M25 Klosters | Clay |
STATISTIEKEN
Leopold Zima | Facundo Yunis | |
1e Service % | 44/65 (68%) | 44/75 (59%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 34/44 (77%) | 30/44 (68%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 12/21 (57%) | 16/31 (52%) |
Benutte Breakpoints | 2/5 (40%) | 1/1 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 29/75 (39%) | 19/65 (29%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 75/140 (54%) | 65/140 (46%) |
Dubbele fouten | 6 | 3 |
Aces | 4 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Leopold Zima | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Facundo Yunis | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Leopold Zima | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Facundo Yunis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Leopold Zima | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Facundo Yunis | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Leopold Zima | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Facundo Yunis | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Leopold Zima | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-5 | Facundo Yunis | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Leopold Zima | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-6 | Facundo Yunis | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Leopold Zima | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 4-2, 5-2, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
2 | ||
Leopold Zima | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
Leopold Zima | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Facundo Yunis | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Leopold Zima | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Facundo Yunis | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Leopold Zima | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-2 | Facundo Yunis | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Leopold Zima | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Facundo Yunis | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Leopold Zima | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
21.07.02, 21 Jaar
21.07.02, 21 Jaar
Leopold Zima vs. Facundo Yunis - onderlinge wedstrijden
21.06.22 | 1e ronde | Leopold Zima | Facundo Yunis | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | M25 Klosters | Clay |
Leopold Zima form & Facundo Yunis form
Leopold Zima - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alen Mujakic | 6-1, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Stefan Peter Hampe | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ben Chetewy Ungar | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gregorio Biondolillo | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Keegan Smith | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ivan Lopez | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Gabriel Decamps | 7-5, 6-77, 10-8 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Manuel Almeida | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Florian Broska | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Matej Vocel | 6-3, 6-73, 10-3 | wedstrijd detail | |
11.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mischa Lanz | 2-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Daniel Masur | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 2-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. John Echeverria | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Karlo Cubelic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Moroder | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Cadolzburg - Carpet | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Michael Agwi | 4-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Ioannis Kountourakis | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Miguel Damas | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Henrique Rocha | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Alexey Vatutin | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Pietro Pampanin | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tiago Boschmans | 4-6, 6-1, 10-12 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
06.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksander Chayka | 6-2, 6-73, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Selva - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Adrian Oetzbach | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
20.10.23 2e ronde | vs. Henrique Rocha | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Dali Blanch | 6-72, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Philippe Renard | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tomas Cortez | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Eliakim Coulibaly | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Facundo Yunis - laatste wedstrijden
M15 East - I. hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Ozan Baris | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Jeremy Zhang | 7-68, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Champaign - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Oliver Okonkwo | 1-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Frankfurt - Clay | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Lucas Gerch | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Stepan Mruzek | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.08.23 Kwalif. | vs. Filip Apltauer | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mika Lipp | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Wetzlar - Clay | ||||
03.08.23 1e ronde | vs. Milan Welte | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.08.23 Kwalif. | vs. Raphael Calzi | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Felix Einig | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Uslar - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Corentin Denolly | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Pierre Yves Bailly | 6-4, 3-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
17.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dennis Andre Dutine | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.07.23 Kwalif. | vs. Stepan Baum | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25+H Kassel - Clay | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Philip Florig | 7-67, 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.07.23 1e ronde | vs. Daniel Siniakov | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.07.23 Kwalif. | vs. Luca Matteo Sobbe | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Denis Robin Wolf | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Klosters - Clay | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Henry Von Der Schulenburg | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Duffel - Clay | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Jack Loge | 5-7, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.06.23 Kwalif. | vs. Piet Steveker | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zian Vanderstappen | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
30.05.23 1e ronde | vs. Philip Florig | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Christian Capacci | 6-3, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
22.05.23 Kwalif. | vs. Thomas Braithwaite | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Justin Terk | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Montreal - I. hard | ||||
14.03.23 Kwalif. | vs. Aurel Ciocanu | 7-67, 4-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
13.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Shayan Najam | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
30.11.22 1e ronde | vs. Wissam Abderrahman | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
04.11.22 Kwartfinale | vs. Kristjan Tamm | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |