WEDSTRIJD
27.09.21 | Kwalif. | Leopold Zima | Jonathan Stenberg | 6-4, 6-4 | M25 Falun | I. hard |
STATISTIEKEN
Leopold Zima | Jonathan Stenberg | |
1e Service % | 35/51 (69%) | 33/52 (63%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 30/35 (86%) | 27/33 (82%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 11/16 (69%) | 9/19 (47%) |
Benutte Breakpoints | 2/3 (67%) | 0/2 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 16/52 (31%) | 10/51 (20%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 57/103 (55%) | 46/103 (45%) |
Dubbele fouten | 1 | 1 |
Aces | 8 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Jonathan Stenberg | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Leopold Zima | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Jonathan Stenberg | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Leopold Zima | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Jonathan Stenberg | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Leopold Zima | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
3-3 | Jonathan Stenberg | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Leopold Zima | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-4 | Jonathan Stenberg | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Leopold Zima | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Jonathan Stenberg | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Leopold Zima | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Jonathan Stenberg | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Leopold Zima | 1-2 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
2-2 | Jonathan Stenberg | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Leopold Zima | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Jonathan Stenberg | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Leopold Zima | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-4 | Jonathan Stenberg | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Leopold Zima | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Sweden
21.08.89, 34 Jaar
21.08.89, 34 Jaar
Leopold Zima vs. Jonathan Stenberg - onderlinge wedstrijden
27.09.21 | Kwalif. | Leopold Zima | Jonathan Stenberg | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | M25 Falun | I. hard |
Leopold Zima form & Jonathan Stenberg form
Leopold Zima - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alen Mujakic | 6-1, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Stefan Peter Hampe | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ben Chetewy Ungar | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gregorio Biondolillo | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Keegan Smith | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Gabriel Decamps | 7-5, 6-77, 10-8 | wedstrijd detail | |
05.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ivan Lopez | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Manuel Almeida | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Florian Broska | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Matej Vocel | 6-3, 6-73, 10-3 | wedstrijd detail | |
11.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mischa Lanz | 2-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Daniel Masur | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 2-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. John Echeverria | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Karlo Cubelic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Moroder | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Cadolzburg - Carpet | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Michael Agwi | 4-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Ioannis Kountourakis | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Miguel Damas | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Henrique Rocha | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Alexey Vatutin | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Pietro Pampanin | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tiago Boschmans | 4-6, 6-1, 10-12 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
06.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksander Chayka | 6-2, 6-73, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Selva - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Adrian Oetzbach | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
20.10.23 2e ronde | vs. Henrique Rocha | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Dali Blanch | 6-72, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Philippe Renard | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tomas Cortez | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Eliakim Coulibaly | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Jonathan Stenberg - laatste wedstrijden
M25 Falun - I. hard | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Milos Karol | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Danderyd - I. hard | ||||
21.09.22 1e ronde | vs. Johannus Monday | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.09.22 Kwalif. | vs. Axel Bergdahl | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Saba George Nanobashvili | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Malmo - Clay | ||||
15.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Olle Sonesson Lidholt | 6-2, 5-7, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Ystad - Clay | ||||
10.08.22 1e ronde | vs. Jonas Eriksson Ziverts | 5-7, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.08.22 Kwalif. | vs. Nicolas Kobelt | 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
08.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Thibaut Gadilhe | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Frederiksberg - Clay | ||||
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alessio Vasquez Gehrke | 4-6, 6-3, 3-10 | wedstrijd detail | |
M15 Vejle - Clay | ||||
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Valdemar Frederik Pape | 6-2, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
M25 Kalmar - Clay | ||||
12.05.22 2e ronde | vs. Michael Minasyan | 1-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
11.05.22 1e ronde | vs. Johannes Ingildsen | 7-5, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.05.22 Kwalif. | vs. Nicolas Kobelt | 6-2, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
09.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lukas Ramer Olofsson | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
27.09.21 Kwalif. | vs. Leopold Zima | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Christoffer Solberg | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Jonkoping - I. hard | ||||
20.09.21 Kwalif. | vs. Daniel Little | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Filip Ingemarson | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
30.09.19 Kwalif. | vs. Jan Zielinski | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Edis Nokic | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Stockholm - I. hard | ||||
23.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Zgirovsky | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Helsinki - Clay | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. Iiro Vasa | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.08.19 Kwalif. | vs. Leevi Saatela | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Richard Solberg | 4-6, 6-1, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Ystad - Clay | ||||
07.08.19 1e ronde | vs. Robin Thour | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kalmar - Clay | ||||
13.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anton Ornberg | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Karlskrona - Clay | ||||
07.05.19 Kwalif. | vs. John Harrison Richmond | 6-76, 6-72 | wedstrijd detail | |
06.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Melker Isaksson | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Oslo - I. hard | ||||
04.03.19 1e ronde van de kwal. | vs. Simon Yitbarek | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Sweden F5 - I. hard | ||||
02.10.18 1e ronde | vs. Alexander Zgirovsky | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |