WEDSTRIJD
11.01.22 | 2e ronde van de kwal. | Leopold Zima | Lamin Lourenzo Da Silva | 6-3, 6-0 | M25 Manacor | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
11.08.01, 22 Jaar
11.08.01, 22 Jaar
Leopold Zima vs. Lamin Lourenzo Da Silva - onderlinge wedstrijden
11.01.22 | 2e ronde van de kwal. | Leopold Zima | Lamin Lourenzo Da Silva | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | M25 Manacor | Hard |
Leopold Zima form & Lamin Lourenzo Da Silva form
Leopold Zima - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alen Mujakic | 6-1, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Stefan Peter Hampe | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ben Chetewy Ungar | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gregorio Biondolillo | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Keegan Smith | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ivan Lopez | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Gabriel Decamps | 7-5, 6-77, 10-8 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Manuel Almeida | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Florian Broska | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Matej Vocel | 6-3, 6-73, 10-3 | wedstrijd detail | |
11.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mischa Lanz | 2-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Daniel Masur | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 2-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. John Echeverria | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Karlo Cubelic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Moroder | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Cadolzburg - Carpet | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Michael Agwi | 4-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Ioannis Kountourakis | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Miguel Damas | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Henrique Rocha | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Alexey Vatutin | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Pietro Pampanin | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tiago Boschmans | 4-6, 6-1, 10-12 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
06.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksander Chayka | 6-2, 6-73, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Selva - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Adrian Oetzbach | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
20.10.23 2e ronde | vs. Henrique Rocha | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Dali Blanch | 6-72, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Philippe Renard | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tomas Cortez | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Eliakim Coulibaly | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Lamin Lourenzo Da Silva - laatste wedstrijden
M15 Manacor - Hard | ||||
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Hayato Matsuoka | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Lopez | 7-5, 5-7, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ben Weintraub | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Noah Regas Luis | 0-6, 6-3, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Artur Kukasian | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Darrshan Suresh | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Artur Kukasian | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Buschhausen - Clay | ||||
11.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Pepijn Bastiaansen | 6-4, 2-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Artur Martsinkevich | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Elias Hoxha | 4-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
M25 Split - Clay | ||||
17.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marsel Znuderl | 2-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
M25 Dubrovnik - Clay | ||||
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Karlo Ban | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Opatija - Clay | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Paul Woerner | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Torello - Hard | ||||
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carlos Giraldi | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ondrej Hujo | 7-5, 1-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
M25 Maribor - Clay | ||||
05.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Pavel Shumeiko | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Zan Mark Mihovec | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Haren - Clay | ||||
29.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Noah Schlagenhauf | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Joris Hoogland | 3-6, 6-1, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Metzingen - Clay | ||||
17.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Nico Hornitschek | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Christopher Kerswell | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Telfs - Clay | ||||
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lukas Palovic | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
01.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Emil Pristauz | - Lamin Lourenzo Da Silva - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M25 Manacor - Hard | ||||
11.01.22 2e ronde van de kwal. | vs. Leopold Zima | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Silviu Lucian Buzgau | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
19.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jaroslav Smedek | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Ricany - Clay | ||||
30.08.21 2e ronde van de kwal. | vs. Filip Kana | 7-63, 0-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
30.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Eduardo Cohen | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Poznan - Clay | ||||
22.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mathieu Scaglia | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Denia - Clay | ||||
25.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Asier Pascual De Zulueta | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |