WEDSTRIJD
14.01.22 | Kwartfinale | Leopold Zima | Lucas Catarina | 6-2, 5-7, 6-1 | M25 Manacor | Hard |
STATISTIEKEN
Leopold Zima | Lucas Catarina | |
1e Service % | 49/70 (70%) | 53/83 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 41/49 (84%) | 33/53 (62%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/21 (48%) | 15/30 (50%) |
Benutte Breakpoints | 5/6 (83%) | 1/5 (20%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 35/83 (42%) | 19/70 (27%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 86/153 (56%) | 67/153 (44%) |
Dubbele fouten | 2 | 2 |
Aces | 6 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Lucas Catarina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Leopold Zima | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Lucas Catarina | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Leopold Zima | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Lucas Catarina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Leopold Zima | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Lucas Catarina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Leopold Zima | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Lucas Catarina | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Leopold Zima | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Lucas Catarina | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Leopold Zima | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Lucas Catarina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Leopold Zima | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Lucas Catarina | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Leopold Zima | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Lucas Catarina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Leopold Zima | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Lucas Catarina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Leopold Zima | 5-6 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-7 |
3 | ||
0-0 | Lucas Catarina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Leopold Zima | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Lucas Catarina | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Leopold Zima | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Lucas Catarina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Leopold Zima | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Lucas Catarina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Leopold Zima vs. Lucas Catarina - onderlinge wedstrijden
14.01.22 | Kwartfinale | Leopold Zima | Lucas Catarina | 6-2, 5-7, 6-1 | wedstrijd detail | M25 Manacor | Hard |
Leopold Zima form & Lucas Catarina form
Leopold Zima - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alen Mujakic | 6-1, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Stefan Peter Hampe | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ben Chetewy Ungar | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gregorio Biondolillo | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Keegan Smith | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ivan Lopez | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Gabriel Decamps | 7-5, 6-77, 10-8 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Manuel Almeida | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Florian Broska | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Matej Vocel | 6-3, 6-73, 10-3 | wedstrijd detail | |
11.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mischa Lanz | 2-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Daniel Masur | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 2-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. John Echeverria | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Karlo Cubelic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Moroder | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Cadolzburg - Carpet | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Michael Agwi | 4-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Ioannis Kountourakis | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Miguel Damas | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Henrique Rocha | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Alexey Vatutin | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Pietro Pampanin | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tiago Boschmans | 4-6, 6-1, 10-12 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
06.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksander Chayka | 6-2, 6-73, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Selva - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Adrian Oetzbach | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
20.10.23 2e ronde | vs. Henrique Rocha | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Dali Blanch | 6-72, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Philippe Renard | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tomas Cortez | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Eliakim Coulibaly | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Lucas Catarina - laatste wedstrijden
Davis Cup - Clay | ||||
15.09.23 | vs. Emilio Gomez | 6-3, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Haren - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Andrea Bolla | 6-4, 5-7, - Lucas Catarina - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Nottingham - Grass | ||||
12.07.23 2e ronde | vs. Mats Rosenkranz | 7-62, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Ben Jones | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
03.07.23 1e ronde | vs. Bruno Kuzuhara | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Rosario - Clay | ||||
30.06.23 Kwartfinale | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-3, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Rafael Tosetto | 4-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Nicolas Villalon | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Kalmar - Clay | ||||
21.05.23 Finale | vs. Max Dahlin | 6-1, 3-6, 7-612 | wedstrijd detail | |
20.05.23 Halve finale | vs. Niels Visker | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.05.23 Kwartfinale | vs. Oskar Jansson | 7-62, 7-64 | wedstrijd detail | |
18.05.23 2e ronde | vs. Sebastian Eriksson | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Adam Svensson | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Varnamo - Clay | ||||
12.05.23 Kwartfinale | vs. Dragos Nicolae Madaras | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.05.23 2e ronde | vs. Tibo Colson | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Mark Whitehouse | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Monte-Carlo - Clay | ||||
08.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ugo Humbert | 6-78, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
26.03.23 Finale | vs. Sebastian Gima | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.03.23 Halve finale | vs. Elmer Moller | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.03.23 Kwartfinale | vs. Andrea Picchione | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.03.23 2e ronde | vs. Ron Ellouck | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.03.23 1e ronde | vs. Ioannis Xilas | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
19.03.23 Finale | vs. Francois Musitelli | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.03.23 Halve finale | vs. Orel Kimhi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.03.23 Kwartfinale | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.03.23 2e ronde | vs. Preston Brown | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Alexandros Skorilas | 6-1, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Creteil - I. hard | ||||
11.03.23 Halve finale | vs. Tristan Lamasine | 6-0, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.03.23 Kwartfinale | vs. Antoine Ghibaudo | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.03.23 2e ronde | vs. Maxence Beauge | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |