WEDSTRIJD
28.09.21 | 1e ronde | Leopold Zima | Marvin Moeller | 6-3, 6-3 | M25 Falun | I. hard |
STATISTIEKEN
Leopold Zima | Marvin Moeller | |
1e Service % | 41/57 (72%) | 31/55 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 34/41 (83%) | 19/31 (61%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 7/16 (44%) | 13/24 (54%) |
Benutte Breakpoints | 3/5 (60%) | 0/2 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 23/55 (42%) | 16/57 (28%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 64/112 (57%) | 48/112 (43%) |
Dubbele fouten | 1 | 1 |
Aces | 12 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Leopold Zima | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Marvin Moeller | |
0-0, 0-15, 30-30 | ||
Leopold Zima | 1-1 | |
0-0 | ||
Leopold Zima | 2-1 | |
0-0, 40-15 | ||
2-2 | Marvin Moeller | |
0-0, 15-30, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
3-2 | Marvin Moeller | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Leopold Zima | 3-3 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
4-3 | Marvin Moeller | |
0-0, 40-30[BP] | ||
Leopold Zima | 5-3 | |
0-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Marvin Moeller | |
0-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Leopold Zima | 1-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Marvin Moeller | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Leopold Zima | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-15, 30-30 | ||
3-1 | Marvin Moeller | |
0-0, 0-15, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Leopold Zima | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Marvin Moeller | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Leopold Zima | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Marvin Moeller | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Leopold Zima vs. Marvin Moeller - onderlinge wedstrijden
28.09.21 | 1e ronde | Leopold Zima | Marvin Moeller | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | M25 Falun | I. hard |
25.08.21 | 1e ronde | Marvin Moeller | Leopold Zima | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | M25 Trier | Clay |
Leopold Zima form & Marvin Moeller form
Leopold Zima - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alen Mujakic | 6-1, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Stefan Peter Hampe | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ben Chetewy Ungar | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gregorio Biondolillo | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Keegan Smith | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ivan Lopez | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Gabriel Decamps | 7-5, 6-77, 10-8 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Manuel Almeida | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Florian Broska | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Matej Vocel | 6-3, 6-73, 10-3 | wedstrijd detail | |
11.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mischa Lanz | 2-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Daniel Masur | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 2-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. John Echeverria | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Karlo Cubelic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Moroder | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Cadolzburg - Carpet | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Michael Agwi | 4-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Ioannis Kountourakis | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Miguel Damas | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Henrique Rocha | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Alexey Vatutin | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Pietro Pampanin | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tiago Boschmans | 4-6, 6-1, 10-12 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
06.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksander Chayka | 6-2, 6-73, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Selva - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Adrian Oetzbach | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
20.10.23 2e ronde | vs. Henrique Rocha | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Dali Blanch | 6-72, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Philippe Renard | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tomas Cortez | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Eliakim Coulibaly | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Marvin Moeller - laatste wedstrijden
Nottingham Challenger - I. hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Filip Krajinovic | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Daniel Cox | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. David Poljak | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Martin Klizan | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tibo Colson | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Guy Den Ouden | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Marius Copil | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alberto Barroso Campos | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Danderyd Challenger - I. hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. David Goffin | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Hazem Naow | 7-60, 6-3 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yaroslav Demin | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
04.11.23 Halve finale | vs. Tibo Colson | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Alec Deckers | Alec Deckers - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Michael Shaw | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Finn Bass | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Glasgow - I. hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Kyle Edmund | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Gianmarco Ferrari | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Akira Santillan | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Norbert Gombos | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25+H Rodez - I. hard | ||||
14.10.23 Halve finale | vs. Alexis Gautier | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.10.23 Kwartfinale | vs. Aidan Mchugh | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.10.23 2e ronde | vs. Axel Garcian | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Mae Malige | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Nevers - I. hard | ||||
08.10.23 Finale | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 2-6, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.10.23 Halve finale | vs. Alec Deckers | 6-4, 6-75, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.10.23 Kwartfinale | vs. Marlon Vankan | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.10.23 2e ronde | vs. Mark Wallner | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Ronan Joncour | 4-6, 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
22.09.23 Kwartfinale | vs. Vit Kopriva | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail |