WEDSTRIJD
24.04.23 | 2e ronde van de kwal. | Leopold Zima | Ruben Hartig | 6-4, 6-1 | M15 Meerbusch | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Germany
02.09.02, 21 Jaar
02.09.02, 21 Jaar
Leopold Zima vs. Ruben Hartig - onderlinge wedstrijden
24.04.23 | 2e ronde van de kwal. | Leopold Zima | Ruben Hartig | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Meerbusch | Clay |
Leopold Zima form & Ruben Hartig form
Leopold Zima - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alen Mujakic | 6-1, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Stefan Peter Hampe | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ben Chetewy Ungar | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gregorio Biondolillo | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Keegan Smith | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ivan Lopez | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Gabriel Decamps | 7-5, 6-77, 10-8 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Manuel Almeida | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Florian Broska | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Matej Vocel | 6-3, 6-73, 10-3 | wedstrijd detail | |
11.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mischa Lanz | 2-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Daniel Masur | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 2-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. John Echeverria | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Karlo Cubelic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Moroder | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Cadolzburg - Carpet | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Michael Agwi | 4-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Ioannis Kountourakis | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Miguel Damas | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Henrique Rocha | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Alexey Vatutin | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Pietro Pampanin | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tiago Boschmans | 4-6, 6-1, 10-12 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
06.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksander Chayka | 6-2, 6-73, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Selva - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Adrian Oetzbach | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
20.10.23 2e ronde | vs. Henrique Rocha | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Dali Blanch | 6-72, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Philippe Renard | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tomas Cortez | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Eliakim Coulibaly | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Ruben Hartig - laatste wedstrijden
M15 Rovinj - Clay | ||||
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Vatteroni | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Stepan Baum | 1-6, 6-1, 10-12 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Daniel Bagnolini | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Tokar | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hien Pham | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pablo Roche Alcaya | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Teimuraz Gabashvili | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Toby Martin | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicholas Van Aken | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Jaka Protic Zakelj | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Andrea Marte Martellato | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vishal Saravanan | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Vigo - Clay | ||||
12.10.23 2e ronde | vs. Nicola Kuhn | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.10.23 1e ronde | vs. Ian Luca Cervantes Tomas | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Ivan Lopez | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Renan Perdigao | 6-0, 7-65 | wedstrijd detail | |
M25 Zaragoza - Clay | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Samuel Brosset | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Louis Dussin | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Robin Bulant | 6-72, 7-65, 10-12 | wedstrijd detail | |
M25 Oldenzaal - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Luca Matteo Sobbe | 6-4, 1-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
29.08.23 Kwalif. | vs. Roland Stuurman | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Moritz Schroeter | Moritz Schroeter - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Huy - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Simon Beaupain | 3-6, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jamie Krattiger | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Daniel De Jonge | 3-6, 7-5, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Eupen - Clay | ||||
08.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Felix Mischker | 6-4, 6-75, 7-10 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Eliott Costa | 6-0, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Eindhoven - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Christian Lerby | 6-4, 1-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
M25 Telfs - Clay | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Serafin Zund | 4-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - Clay | ||||
10.07.23 Kwalif. | vs. Stijn Slump | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |