WEDSTRIJD
05.06.23 | Kwalif. | Leopold Zima | Sam Kydd Baumgartner | 6-4, 6-2 | M25 Cordoba | Clay |
STATISTIEKEN
Leopold Zima | Sam Kydd Baumgartner | |
1e Service % | 28/48 (58%) | 35/61 (57%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 21/28 (75%) | 19/35 (54%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/20 (75%) | 12/26 (46%) |
Benutte Breakpoints | 4/9 (44%) | 1/3 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 30/61 (49%) | 12/48 (25%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 66/109 (61%) | 43/109 (39%) |
Dubbele fouten | 0 | 2 |
Aces | 4 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Sam Kydd Baumgartner | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Leopold Zima | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Sam Kydd Baumgartner | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Leopold Zima | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Sam Kydd Baumgartner | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Leopold Zima | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-2 | Sam Kydd Baumgartner | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Leopold Zima | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Sam Kydd Baumgartner | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Leopold Zima | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Sam Kydd Baumgartner | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Leopold Zima | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Sam Kydd Baumgartner | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Leopold Zima | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Sam Kydd Baumgartner | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Leopold Zima | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Sam Kydd Baumgartner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Leopold Zima | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Switzerland
18.06.04, 19 Jaar
18.06.04, 19 Jaar
Leopold Zima vs. Sam Kydd Baumgartner - onderlinge wedstrijden
05.06.23 | Kwalif. | Leopold Zima | Sam Kydd Baumgartner | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | M25 Cordoba | Clay |
Leopold Zima form & Sam Kydd Baumgartner form
Leopold Zima - laatste wedstrijden
M15 Telde - Clay | ||||
08.04.24 Kwalif. | vs. Kuang Qing Xu | 3-6, 6-1, 5-10 | wedstrijd detail | |
07.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rodrigo Mora Clement | 7-612, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
02.04.24 Kwalif. | vs. Yannik Kelm | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.04.24 2e ronde van de kwal. | vs. Emanuele Turconi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Twan Van Zijl | 6-4, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alen Mujakic | 6-1, 4-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Stefan Peter Hampe | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ben Chetewy Ungar | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gregorio Biondolillo | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
06.03.24 1e ronde | vs. Keegan Smith | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ivan Lopez | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.03.24 Kwalif. | vs. Gabriel Decamps | 7-5, 6-77, 10-8 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Manuel Almeida | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Florian Broska | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Matej Vocel | 6-3, 6-73, 10-3 | wedstrijd detail | |
11.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mischa Lanz | 2-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Daniel Masur | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 2-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. John Echeverria | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Karlo Cubelic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Moroder | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Cadolzburg - Carpet | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Michael Agwi | 4-6, 6-78 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. Ioannis Kountourakis | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Miguel Damas | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Henrique Rocha | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Alexey Vatutin | 6-3, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Pietro Pampanin | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tiago Boschmans | 4-6, 6-1, 10-12 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
06.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksander Chayka | 6-2, 6-73, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Selva - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Adrian Oetzbach | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |
Sam Kydd Baumgartner - laatste wedstrijden
M25 Santo - Hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. William Bartram | - Sam Kydd Baumgartner - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Valencia - Clay | ||||
15.11.23 Kwalif. | vs. Rafael Giotis | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Andrea Gola | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tancredi Alfano | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Benicarlo - Clay | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Milan Markovits | 6-77, 6-0, 2-10 | wedstrijd detail | |
M15 Castellon - Clay | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Miguel Damas | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Noah Regas Luis | 6-4, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Carlo Alberto Fossati | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Garcia Gomez | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Vigo - Clay | ||||
10.10.23 Kwalif. | vs. Giacomo Revelli | 5-7, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vitali Chvets | 6-0, 2-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
M25 Zaragoza - Clay | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Kuzey Cekirge | 1-6, 6-4, 9-11 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diego Esteban Torres Diego Esteban Torres | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Sabadell - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 4-6, 7-5, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Melilla - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Diego Barreto Sanchez | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Hugo Ruiz Rodriguez | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Sion - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Nicolas Parizzia | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 Kwalif. | vs. Giacomo Crisostomo | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Enrico Baldisserri | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Caslano - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Andrey Chepelev | 6-3, 3-6, 0-3, - Sam Kydd Baumgartner - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Muttenz - Clay | ||||
15.08.23 Kwalif. | vs. Jeremy Schifris | 7-63, 5-7, 7-10 | wedstrijd detail | |
14.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Enrico Giacomini | 5-7, 6-2, 10-2 | wedstrijd detail | |
M15 Xativa - Clay | ||||
03.08.23 2e ronde | vs. Pedro Rodenas | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 1e ronde | vs. Francesco Ferrari | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.08.23 Kwalif. | vs. Nikola Kolyachev | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
31.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alberto Altur Fernandez | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thomas Mathys | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Gandia - Clay | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Roda - Hard | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jordi Mas De Ugarte | 4-6, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail | |
M25 Klosters - Clay | ||||
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Staeheli | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |