WEDSTRIJD
02.05.23 | Kwalif. | Liam Gavrielides | Andrea Licitra | 6-1, 6-4 | M15 Alaminos | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Italy
28.07.97, 26 Jaar
28.07.97, 26 Jaar
Liam Gavrielides vs. Andrea Licitra - onderlinge wedstrijden
02.05.23 | Kwalif. | Liam Gavrielides | Andrea Licitra | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Alaminos | Clay |
Liam Gavrielides form & Andrea Licitra form
Liam Gavrielides - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Atakan Karahan | 6-2, 6-75, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Filip Cristian Jianu | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yusuke Takahashi | 6-3, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Villena - Hard | ||||
03.03.24 Finale | vs. Giorgio Tabacco | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.03.24 Halve finale | vs. Fausto Tabacco | 6-3, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Miguel Damas | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Federico Iannaccone | 7-67, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Adria Soriano Barrera | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Matthew Summers | 6-3, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ammar Elamin | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Xavi Matas Ortega | 6-72, 3-0, Xavi Matas Ortega - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Villena - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Giles Hussey | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Yannik Steinegger | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Antoine Walch | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Rayan Ghedjemis | 6-74, 6-4, 10-2 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Axel Garcian | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Geerts | 6-77, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Sergio Callejon Hernando | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Pol Martin Tiffon | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Petr Brunclik | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Miguel Garcia | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Massimo Giunta | 5-7, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Simon Beaupain | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Max Wiskandt | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Christoph Negritu | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Matthew William Donald | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Edouard Villoslada | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Sousa | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Castellon - Clay | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Matyas Fuele | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Andrea Licitra - laatste wedstrijden
M15 Targu - Clay | ||||
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Vatteroni | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Curtea - Clay | ||||
08.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alessandro Bellifemine | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Zuniga Garcia | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Alaminos - Clay | ||||
02.05.23 Kwalif. | vs. Liam Gavrielides | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Giuseppe Tresca | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Liam Puttergill | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Alaminos - Clay | ||||
25.04.23 Kwalif. | vs. Cristian Campese | 6-3, 3-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Andrei Cuceu | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yan Sabanin | 7-63, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
02.04.23 Kwalif. | vs. Niccolo Baroni | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Simone Agostini | 4-6, 6-79 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Antonio Voljavec | 3-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chien-Hsun Lo | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabriele Bosio | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
25.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Bondioli | 1-6, 6-2, 5-10 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
21.09.22 1e ronde | vs. Stefanos Sakellaridis | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.09.22 Kwalif. | vs. Stephanos Schinas | 6-3, 3-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Malgaroli | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
13.09.22 1e ronde | vs. Toby Martin | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.09.22 Kwalif. | vs. Guelfo Baldovinetti | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Salerno - Hard | ||||
04.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Pasquale De Giorgio | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Lesa - Clay | ||||
21.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Edoardo Zanada | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
25.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Rossi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Marco Berti | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ajay Pruthvi Nemakal | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.07.22 Kwalif. | vs. Michael Francis Eala | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andrej Tasev | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
10.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Stefano Baldoni | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.05.22 Kwalif. | vs. Daniel Bagnolini | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail |