WEDSTRIJD
03.04.23 | 2e ronde van de kwal. | Liam Gavrielides | Samuel Martinez Arjona | 6-1, 6-4 | M25 Reus | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Spain
21.12.01, 22 Jaar
21.12.01, 22 Jaar
Liam Gavrielides vs. Samuel Martinez Arjona - onderlinge wedstrijden
03.04.23 | 2e ronde van de kwal. | Liam Gavrielides | Samuel Martinez Arjona | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | M25 Reus | Clay |
Liam Gavrielides form & Samuel Martinez Arjona form
Liam Gavrielides - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Atakan Karahan | 6-2, 6-75, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Filip Cristian Jianu | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yusuke Takahashi | 6-3, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Villena - Hard | ||||
03.03.24 Finale | vs. Giorgio Tabacco | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.03.24 Halve finale | vs. Fausto Tabacco | 6-3, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Miguel Damas | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Federico Iannaccone | 7-67, 7-5 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Adria Soriano Barrera | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Matthew Summers | 6-3, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ammar Elamin | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Xavi Matas Ortega | 6-72, 3-0, Xavi Matas Ortega - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Villena - Hard | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Giles Hussey | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Yannik Steinegger | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
07.02.24 1e ronde | vs. Antoine Walch | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Rayan Ghedjemis | 6-74, 6-4, 10-2 | wedstrijd detail | |
05.02.24 Kwalif. | vs. Axel Garcian | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Geerts | 6-77, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Sergio Callejon Hernando | 6-3, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Pol Martin Tiffon | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Petr Brunclik | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Miguel Garcia | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
17.11.23 Kwartfinale | vs. Massimo Giunta | 5-7, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Simon Beaupain | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.11.23 Halve finale | vs. Max Wiskandt | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Christoph Negritu | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Matthew William Donald | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Edouard Villoslada | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joao Sousa | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Castellon - Clay | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Matyas Fuele | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Samuel Martinez Arjona - laatste wedstrijden
M15 Alaminos - Clay | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Miljan Zekic | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jovan Bjelobrk | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Maksim Shin | 3-6, 6-4, 1-10 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Hyeondeok Yoon | 7-65, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Maxence Bertimon | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ferdinand Kloesters | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Giovanni Agostinetto | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Hard | ||||
27.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. David Naharro | 4-6, 6-0, 5-10 | wedstrijd detail | |
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Enrique Bogo | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Alcala - Hard | ||||
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Martins Rocens | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marc Ceballos | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Valencia - Clay | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Georgii Kravchenko | 2-6, 7-5, 7-10 | wedstrijd detail | |
M25 Benicarlo - Clay | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bruno Pujol Navarro | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Castellon - Clay | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stijn Slump | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Madrid - Hard | ||||
11.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Asier Civera Martinez | 6-2, 1-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Madrid - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peetu Pohjola | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Oviedo - Clay | ||||
28.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sergio Callejon Hernando | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Santander - Clay | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mikel Martinez | 7-67, 0-6, 13-15 | wedstrijd detail | |
M15 Xativa - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pablo Alemany | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Denia - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Andrey Chepelev | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Gandia - Clay | ||||
19.07.23 1e ronde | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Luc Koenig | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Zakai Stone | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vladislav Melnic | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.06.23 Kwalif. | vs. Oscar Lacides | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Beren Tan | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ignasi Forcano | 6-3, 4-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
M25 La - Clay | ||||
29.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oscar Pinto Sansano | 7-5, 5-7, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.05.23 1e ronde | vs. Aleksandre Metreveli | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
08.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ilia Simakin | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail |