WEDSTRIJD
10.10.21 | 1e ronde van de kwal. | Lohithaksha Bathrinath | Mateo Berta | 6-4, 6-2 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
India
25.07.00, 23 Jaar
25.07.00, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Argentina
25.03.03, 21 Jaar
25.03.03, 21 Jaar
Lohithaksha Bathrinath vs. Mateo Berta - onderlinge wedstrijden
10.10.21 | 1e ronde van de kwal. | Lohithaksha Bathrinath | Mateo Berta | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Lohithaksha Bathrinath form & Mateo Berta form
Lohithaksha Bathrinath - laatste wedstrijden
M15 Chandigarh - Hard | ||||
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Rohan Mehra | 6-2, 4-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rishiraj Shekhawat | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 New - Hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Abhinav Sanjeev Shanmugam | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Enzo Wallart | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Chennai - Hard | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yunseok Jang | 7-5, 2-6, 3-10 | wedstrijd detail | |
M25 Mandya - Hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Madhwin Kamath | 4-6, 6-4, 6-10 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sai Karteek Reddy Ganta | 5-7, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
M25 Kalaburagi - Hard | ||||
26.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oges Theyjo Jaya Prakash | 6-4, 1-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
M25 Mumbai - Hard | ||||
20.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rohan Mehra | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Kigali - Clay | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Arthur Laborde | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Abdoul Shakur Malick | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Kigali - Clay | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Arthur Laborde | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Manishimwe Emmanuel Manishimwe | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Chennai - Hard | ||||
03.04.23 Kwalif. | vs. Ranjeet Virali-Murugesan | 1-6, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Krishna Teja Raja | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Mysuru - Hard | ||||
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Siddharth Vishwakarma | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Lucknow - Hard | ||||
21.03.23 Kwalif. | vs. Faisal Qamar | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jacob Bradshaw | 7-5, 1-2, Jacob Bradshaw - scratch | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Guhan Rajan | 6-4, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
M25 New - Hard | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Chirag Duhan | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Indore - Hard | ||||
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sai Karteek Reddy Ganta | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
02.11.22 1e ronde | vs. Kristjan Tamm | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Al - Hard | ||||
26.10.22 1e ronde | vs. William Jansen | 1-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Maputo - Hard | ||||
11.10.22 1e ronde | vs. Taym Alazmeh | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Maputo - Hard | ||||
05.10.22 1e ronde | vs. Jonathan Baron | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
17.08.22 1e ronde | vs. Moerani Bouzige | 1-6, 0-1, - Lohithaksha Bathrinath - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
10.08.22 1e ronde | vs. Ryota Tanuma | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.08.22 Kwalif. | vs. Krittin Koaykul | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. David Agung Susanto | 4-6, 7-5, 10-7 | wedstrijd detail | |
07.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Azuma Visaya | 4-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail |
Mateo Berta - laatste wedstrijden
M25 Maceio - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Igor Gimenez | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Luis Britto | Luis Britto - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tadeo Munua | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Feira - Hard | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Hernando Jose Escurra Isnardi | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 Kwalif. | vs. Henrique Costanzi De Brito | 3-6, 6-2, 10-3 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Facundo Bermejo | 2-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Rosario - Clay | ||||
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gonzalo Ariel Karakachian | 3-6, 6-0, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tadeo Meneo | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Mendoza - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alvaro Gaspar Martaux | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Olavarria - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bautista Vilicich | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Buenos - Clay | ||||
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vitor Leal | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Casablanca - Clay | ||||
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Christian Lerby | 5-7, 0-5, - Mateo Berta - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Rabat - Clay | ||||
11.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Charlelie Cosnet | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Skopje - Clay | ||||
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tymur Bieldiugin | 6-3, 4-6, 1-10 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. David Simeonov | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Constanta - Clay | ||||
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Bruna | 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Louroi Martinez | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ioan Gabriel Ispasescu | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Juan Manuel La Serna | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Venedikt Tsirikidze | 6-1, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alan Postay | 7-5, 2-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Hollender | 7-64, 1-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gustavo Tedesco | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Rio - Clay | ||||
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vitor Leal | 2-6, 6-0, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Tucuman - Clay | ||||
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rocco Valente | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Salta - Clay | ||||
31.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Valentin Manuel Greco | - Mateo Berta - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M25 Rio - Clay | ||||
18.10.22 1e ronde | vs. Nicolas Zanellato | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.10.22 Kwalif. | vs. Augusto Giacomolli De Andrade | 3-6, 6-3, 11-9 | wedstrijd detail | |
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Breno Braga | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Rio - Clay | ||||
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |