WEDSTRIJD
06.03.23 | 2e ronde van de kwal. | Lorenzo Bocchi | Gonzalo Ariel Karakachian | 7-613, 6-4 | M25 Rio | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Argentina
03.12.00, 23 Jaar
03.12.00, 23 Jaar
Lorenzo Bocchi vs. Gonzalo Ariel Karakachian - onderlinge wedstrijden
06.03.23 | 2e ronde van de kwal. | Lorenzo Bocchi | Gonzalo Ariel Karakachian | 7-613, 6-4 | wedstrijd detail | M25 Rio | Clay |
Lorenzo Bocchi form & Gonzalo Ariel Karakachian form
Lorenzo Bocchi - laatste wedstrijden
M15 Kish - Clay | ||||
12.01.24 Kwartfinale | vs. Gergely Madarasz | 6-78, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde | vs. Amir Hossein Badi | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Ali Yazdani | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
07.01.24 Finale | vs. Oleg Prihodko | 3-6, 7-67, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.01.24 Halve finale | vs. Denys Klok | 6-4, 2-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.01.24 Kwartfinale | vs. Giovanni Calvano | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.01.24 2e ronde | vs. Gianluca Cadenasso | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.01.24 1e ronde | vs. Moen Mohammadi | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Limassol - Hard | ||||
03.12.23 Finale | vs. Millen Hurrion | 4-6, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
02.12.23 Halve finale | vs. Daniel De Jonge | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.12.23 Kwartfinale | vs. Demetris Azoides | 7-5, 3-6, 6-0 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Petros Chrysochos | 6-3, 4-6, 7-64 | wedstrijd detail | |
28.11.23 1e ronde | vs. Photos Photiades (2003) | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Limassol - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Jurriaan Bol | 5-7, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Adrien Gobat | 3-6, 0-3, - Lorenzo Bocchi - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Jan Kobierski | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Jan Hrazdil | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Arad - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Jakub Nicod | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Oleg Prihodko | 4-6, 7-62, 0-6 | wedstrijd detail | |
Banja Luka - Clay | ||||
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mirza Basic | 0-2, - Lorenzo Bocchi - scratch | wedstrijd detail | |
San Marino - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kyrian Jacquet | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Verona Challenger - Clay | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chun Hsin Tseng | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Trieste Challenger - Clay | ||||
16.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carlos Taberner | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Iasi Challenger - Clay | ||||
10.07.23 Kwalif. | vs. Andrey Chepelev | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Saba Purtseladze | 5-7, 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Biella - Clay | ||||
06.07.23 Kwartfinale | vs. Clement Tabur | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.07.23 2e ronde | vs. Nicolas Parizzia | 3-6, 7-63, 7-65 | wedstrijd detail | |
04.07.23 1e ronde | vs. Alessandro Cortegiani | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Store - Clay | ||||
22.06.23 2e ronde | vs. Alexander Klintcharov | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Matthew William Donald | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Gonzalo Ariel Karakachian - laatste wedstrijden
M15 Bragado - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tadeo Meneo | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Tucuman - Clay | ||||
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lautaro Agustin Falabella | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Martin Gabriel Ahumada | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Fermin Tenti | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Concepcion - Clay | ||||
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diego Ortiz Gamonal | 0-6, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Concepcion - Clay | ||||
05.12.23 1e ronde | vs. Fernando Cavallo | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.12.23 Kwalif. | vs. Thiago Cigarran | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Abraham Asaba | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Rosario - Clay | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ezequiel Monferrer | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mateo Berta | 6-3, 0-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin Basel | 3-6, 7-5, 3-10 | wedstrijd detail | |
M15 Morelia - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Drew Van Orderlain | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Zapopan - Clay | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Victor Lilov | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Arturo Tajonar | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emilio Hernandez Valdes | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Mendoza - Clay | ||||
02.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Felipe Derdoy | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Estevez | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Punta - Clay | ||||
18.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Diego Ortiz Gamonal | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Olavarria - Clay | ||||
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nikos Lehmann | 6-3, 2-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Buenos - Clay | ||||
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Francisco Pini | 6-4, 2-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joaquin Bianchi | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Luke Sorensen | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Jakarta - Hard | ||||
19.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tomislav Edward Papac | 6-73, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Claudio Renardi Lumanau | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Constanta - Clay | ||||
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Felipe De Dios | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Robert Paul Betuker | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Addis - Clay | ||||
22.05.23 Kwalif. | vs. Sina Moghimi | 7-62, 5-7, 8-10 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Karim Ibrahim | 7-5, 5-7, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Addis - Clay | ||||
18.05.23 2e ronde | vs. Alec Beckley | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Samir Hamza Reguig | 3-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail |