WEDSTRIJD
31.05.21 | 2e ronde van de kwal. | Lorenzo Joaquin Rodriguez | Anton Semenov | 6-1, 6-2 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
01.08.02, 21 Jaar
01.08.02, 21 Jaar
Lorenzo Joaquin Rodriguez vs. Anton Semenov - onderlinge wedstrijden
31.05.21 | 2e ronde van de kwal. | Lorenzo Joaquin Rodriguez | Anton Semenov | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Lorenzo Joaquin Rodriguez form & Anton Semenov form
Lorenzo Joaquin Rodriguez - laatste wedstrijden
Sao Leopoldo - Clay | ||||
27.03.24 2e ronde | vs. Juan Pablo Varillas | 6-72, 7-5, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.03.24 1e ronde | vs. Gonzalo Bueno | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
25.03.24 Kwalif. | vs. Johannes Ingildsen | Johannes Ingildsen - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Paulo Andre Saraiva Dos Santos | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Asuncion Challenger - Clay | ||||
20.03.24 2e ronde | vs. Gianluca Mager | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Enzo Couacaud | 7-5, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Mariano Kestelboim | 7-5, 6-74, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Antonio Nunez | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Santiago Challenger - Clay | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Gerard Campana Lee | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Torres | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Tucuman - Clay | ||||
01.03.24 2e ronde | vs. Alvaro Guillen Meza | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Benjamin Torres | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Gonzalo Bueno | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Concepcion - Clay | ||||
11.12.23 1e ronde | vs. Nicolas Bruna | 6-4, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Concepcion - Clay | ||||
08.12.23 Kwartfinale | vs. Lautaro Midon | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.12.23 2e ronde | vs. Luciano Carraro | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Joel Angel Lucero | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Santa - Clay | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Fermin Tenti | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Luis Andre Oliva Ewel | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Santa - Clay | ||||
25.11.23 Halve finale | vs. Alex Barrena | 6-1, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. Ignacio Monzon | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Nikos Lehmann | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Elbert Barr | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Rosario - Clay | ||||
12.11.23 Finale | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 3-6, 6-4, 6-77 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Kwartfinale | vs. Franco Roncadelli | 6-4, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Halve finale | vs. Alejo Lorenzo Lingua Lavallen | 6-1, 4-6, 7-69 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Fermin Tenti | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Tomas Martinez | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
04.11.23 Halve finale | vs. Franco Emanuel Egea | 6-3, 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.11.23 Kwartfinale | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail |
Anton Semenov - laatste wedstrijden
M25 Weston - Clay | ||||
23.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Stefan Simeunovic | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Naples - Clay | ||||
11.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Credit Chaiyarin | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
10.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Johns | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Naples - Clay | ||||
05.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Hugo Cazaban | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
14.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Olexiy Kolisnyk | 6-74, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Elbert Barr | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
09.06.21 1e ronde | vs. Gonzalo Lama | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
31.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Farzan Amiri | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
25.05.21 1e ronde | vs. Paul Woerner | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |