WEDSTRIJD
04.05.21 | Kwalif. | Lorenzo Vatteroni | Igor Smilansky | 6-2, 3-6, 10-6 | M15 Ramat | Hard |
STATISTIEKEN
Italy
27.09.00, 23 Jaar
27.09.00, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Lorenzo Vatteroni vs. Igor Smilansky - onderlinge wedstrijden
04.05.21 | Kwalif. | Lorenzo Vatteroni | Igor Smilansky | 6-2, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | M15 Ramat | Hard |
Lorenzo Vatteroni form & Igor Smilansky form
Lorenzo Vatteroni - laatste wedstrijden
M15 Opatija - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Tommaso Compagnucci | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Jerko Brkic | 7-5, 3-6, 10-2 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alen Bill | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Jan Dimitrijevic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ruben Hartig | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jerko Brkic | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Francesco Ferrari | 5-7, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
05.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Aljaz Jeran | 6-2, 3-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kyle Overmyer | 6-4, 1-0, Kyle Overmyer - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Veigy - Carpet | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Fabien Salle | 1-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
29.01.24 Kwalif. | vs. Lucas Renard | 7-66, 6-1 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. James Davis | 3-6, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Daniel Cox | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Ewen Lumsden | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Michael Zhu | 4-6, 6-1, 9-11 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Cheraag Bajwa | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Michael Agwi | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Danderyd - I. hard | ||||
20.09.23 1e ronde | vs. Matthew Dellavedova | 6-0, 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 Kwalif. | vs. Jonas Trinker | 6-73, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
18.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Fred Simonsson | 3-6, 6-4, 12-10 | wedstrijd detail | |
M25 Pozzuoli - Hard | ||||
11.09.23 Kwalif. | vs. Stefano D'Agostino | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giuseppe Caparco | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Pirot - Clay | ||||
04.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ioannis Kountourakis | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ioannis Kountourakis | 6-0, 3-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bogdan Seleznev | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Caslano - Clay | ||||
24.08.23 2e ronde | vs. Luca Giacomini | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Louroi Martinez | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
21.08.23 Kwalif. | vs. Alberto Morolli | 7-66, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thomas Mathys | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Targu - Clay | ||||
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vlad Cristian Breazu | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Igor Smilansky - laatste wedstrijden
M15 Ulcinj - Clay | ||||
06.09.21 2e ronde van de kwal. | vs. Dusan Rajic | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
05.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Matija Samardzic | 6-3, 2-0, Matija Samardzic - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Ramat - Hard | ||||
04.05.21 Kwalif. | vs. Lorenzo Vatteroni | 2-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
03.05.21 2e ronde van de kwal. | vs. Ori Maior | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Yaron Guberman | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Setubal - Hard | ||||
04.10.20 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Araujo | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Porto - Hard | ||||
27.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Leopold Zima | 6-2, 6-75, 8-10 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
21.08.20 1e ronde | vs. Daniel Cukierman | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.08.20 1e ronde | vs. Yshai Oliel | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.08.20 1e ronde | vs. Alexander Gaponenko | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.08.20 1e ronde | vs. Edan Leshem | 3-6, 1-5, - Igor Smilansky - scratch | wedstrijd detail | |
17.08.20 1e ronde | vs. Lior Goldenberg | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.08.20 1e ronde | vs. Jordan Hasson | 3-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.08.20 1e ronde | vs. Yshai Oliel | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sajur - Hard | ||||
05.09.19 2e ronde | vs. Piotr Grynkowski | 0-3, - Igor Smilansky - scratch | wedstrijd detail | |
04.09.19 1e ronde | vs. Roee Benya | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Akko - Hard | ||||
15.06.19 Halve finale | vs. Yshai Oliel | 3-2, - Igor Smilansky - scratch | wedstrijd detail | |
14.06.19 Kwartfinale | vs. Erik Crepaldi | 7-62, 1-6, 7-65 | wedstrijd detail | |
13.06.19 2e ronde | vs. Markos Kalovelonis | 6-75, 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.06.19 1e ronde | vs. Yannai Barkai | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Tel - Hard | ||||
28.03.19 2e ronde | vs. Dominik Boehler | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
26.03.19 1e ronde | vs. Remy Bertola | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
06.03.19 1e ronde | vs. Chien-Hsun Lo | 3-6, 0-1, - Igor Smilansky - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Oberentfelden - Carpet | ||||
06.02.19 1e ronde | vs. Jakub Paul | 6-74, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.02.19 1e ronde van de kwal. | vs. Yannik Steinegger | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.02.19 Kwalif. | vs. Gibril Diarra | 4-6, 6-3, 11-9 | wedstrijd detail | |
Thailand F9 - Hard | ||||
13.11.18 1e ronde | vs. Ching-Mou Yu | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Thailand F8 - Hard | ||||
07.11.18 2e ronde | vs. Abhinav Sanjeev Shanmugam | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.11.18 1e ronde | vs. Billy Harris | 5-7, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Thailand F7 - Hard | ||||
30.10.18 1e ronde | vs. Min-Kyu Song | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail |