WEDSTRIJD
10.08.22 | 1e ronde | Louis Wessels | Peter Goldsteiner | 6-2, 6-3 | M25 Ystad | Clay |
STATISTIEKEN
Louis Wessels | Peter Goldsteiner | |
1e Service % | 26/50 (52%) | 33/47 (70%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 23/26 (88%) | 17/33 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/24 (42%) | 5/14 (36%) |
Benutte Breakpoints | 5/6 (83%) | 2/3 (67%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 25/47 (53%) | 17/50 (34%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 58/97 (60%) | 39/97 (40%) |
Dubbele fouten | 3 | 2 |
Aces | 7 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Louis Wessels | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Louis Wessels | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Louis Wessels | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-1 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Louis Wessels | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Louis Wessels | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Louis Wessels | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Louis Wessels | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-2 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Louis Wessels | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Peter Goldsteiner | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Louis Wessels | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Louis Wessels vs. Peter Goldsteiner - onderlinge wedstrijden
10.08.22 | 1e ronde | Louis Wessels | Peter Goldsteiner | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | M25 Ystad | Clay |
Louis Wessels form & Peter Goldsteiner form
Louis Wessels - laatste wedstrijden
San Luis - Clay | ||||
25.03.24 Kwalif. | vs. Nicolas Mejia | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Pablo Paz | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Merida Challenger - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Alex Rybakov | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Feira - Hard | ||||
16.03.24 Halve finale | vs. Dmitry Popko | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Rayane Oumaouche | 6-76, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Henrique Costanzi De Brito | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Recife - Clay | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Joao Menezes | 1-6, 6-3, 6-75 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Luis Ferraz Sandoval Carvalho | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Naples - Clay | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Tristan Mccormick | 6-1, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Noah Schachter | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Koblenz Challenger - I. hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Guy Den Ouden | 0-6, 0-3, - Louis Wessels - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Max Hans Rehberg | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Maurus Malgiaritta | 6-3, 7-67 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - I. hard | ||||
04.01.24 2e ronde | vs. Kylian Collignon | 4-6, 6-3, 6-72 | wedstrijd detail | |
03.01.24 1e ronde | vs. Simon Beaupain | 2-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Mumbai - Hard | ||||
25.11.23 Halve finale | vs. Ramkumar Ramanathan | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.11.23 Kwartfinale | vs. S D Prajwal Dev | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Yuichiro Inui | 6-4, 7-60 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Seita Watanabe | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Amr Elsayed | 7-66, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Matic Dimic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Andrew Paulson | 4-6, 7-66, 3-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Marius Copil | 3-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hazem Naow | 4-6, 7-65, 7-5 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
25.10.23 1e ronde | vs. Luca Giacomini | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Akira Santillan | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sabadell - Clay | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Felix Gill | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
24.09.23 Finale | vs. Jonas Forejtek | 6-4, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.09.23 Halve finale | vs. Martin Krumich | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail |
Peter Goldsteiner - laatste wedstrijden
M15 Vienna - Clay | ||||
28.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Felix Steindl | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.08.23 Kwalif. | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-3, 3-6, 11-13 | wedstrijd detail | |
27.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nick Ihlenfeld | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Kottingbrunn - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. David Pichler | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Peter Benjamin Privara | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kris Krawcewicz | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | |
14.08.23 Kwalif. | vs. Mariano Tammaro | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Emanuel Gal | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Lodz - Clay | ||||
07.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Maciej Kos | 6-3, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
07.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Zlatohlavek | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25 Kramsach - Clay | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Kalin Ivanovski | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Telfs - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Nicolas Parizzia | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.07.23 1e ronde | vs. Francesco Ferrari | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Salzburg Challenger - Clay | ||||
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Gojowczyk | 6-2, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Brasov - Clay | ||||
05.07.23 1e ronde | vs. Luca Preda | 2-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Esteban Bruna | 3-6, 6-2, 9-11 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandru Cristian Dumitru | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Store - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Alexander Donski | 3-6, 2-2, - Peter Goldsteiner - scratch | wedstrijd detail | |
20.06.23 Kwalif. | vs. Timofey Stepanov | 6-2, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
19.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Luka Miklavcic | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Litija - Clay | ||||
15.06.23 2e ronde | vs. Bor Artnak | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.06.23 1e ronde | vs. Jonas Trinker | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.06.23 Kwalif. | vs. Enrico Giacomini | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nik Mikovic | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Nyiregyhaza - Clay | ||||
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vasil Yehorov | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
05.06.23 Kwalif. | vs. Radovan Michalik | 3-6, 6-4, 9-11 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Irakli Tsurtsumia | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
31.05.23 1e ronde | vs. Hynek Barton | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.05.23 Kwalif. | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Roman Postolka | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |