WEDSTRIJD
14.03.23 | Kwalif. | Luca Fantini | Christos Antonopoulos | 6-3, 6-4 | M15 Heraklion | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Greece
19.07.98, 25 Jaar
19.07.98, 25 Jaar
Luca Fantini vs. Christos Antonopoulos - onderlinge wedstrijden
14.03.23 | Kwalif. | Luca Fantini | Christos Antonopoulos | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Heraklion | Hard |
Luca Fantini form & Christos Antonopoulos form
Luca Fantini - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 0-6, - Luca Fantini - scratch | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Christopher Heck | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Damien Wenger | 0-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Alessandro Bellifemine | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Sathi Reddy Chirala | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Louis Tessa | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
06.02.24 Kwalif. | vs. Noah Perfetti | 6-1, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Benzal Alia | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vito Dell'Elba | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.01.24 2e ronde | vs. Ryuki Matsuda | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.01.24 1e ronde | vs. Petr Bar Biryukov | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.12.23 2e ronde | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.12.23 1e ronde | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
21.12.23 1e ronde | vs. Alexander Donski | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Arthur Bouquier | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Cesar Bourgois | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.12.23 Kwalif. | vs. Frederic Schlossmann | 2-6, 6-2, 10-2 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Marincas | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Patrick Zahraj | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Samuel Puskar | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Kris Van Wyk | 7-64, 7-62 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Alberto Barroso Campos | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Nicolas Philibert | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
16.09.23 Halve finale | vs. Massimo Giunta | 6-1, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Max Wiskandt | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Pablo Trochu | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Thomas Braithwaite | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Mikail Alimli | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Umberto Giovannini | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Peter Fajta | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Christos Antonopoulos - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Joseph Phillips | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Alaminos - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rocco Piatti | 6-2, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Alaminos - Clay | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nicholas Campbell | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Ryuki Matsuda | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Tomas Lanik | 6-75, 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
27.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Attila Boros | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lucca Helguera Casado | 6-2, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
20.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Benjamin Pietri | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Graham Maassen | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Markos Kalovelonis | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
30.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lior Goldenberg | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Louis Van Herck | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hamid Reza Nadaf | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Skopje - Clay | ||||
06.06.23 Kwalif. | vs. Davud Amirov | 4-6, 7-61, 4-10 | wedstrijd detail | |
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Aleksa Smiljanic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivo Vercik | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
20.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ariel Meshulam | 6-2, 5-1, Ariel Meshulam - scratch | wedstrijd detail | |
20.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hong Kit Wong | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
14.03.23 Kwalif. | vs. Luca Fantini | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Linus Videhult | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Odysseas Rammos | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
27.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Adrien Gobat | 3-6, 2-4, - Christos Antonopoulos - scratch | wedstrijd detail | |
26.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rishabdev Raman | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Noah Lopez | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
13.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Hazem Naow | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dhananjay Singh | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Manacor - Hard | ||||
22.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Joan Busoms Puig | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
23.11.22 1e ronde | vs. Oleksandr Ovcharenko | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
14.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Daniel Siniakov | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Adrian Kohler | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |