WEDSTRIJD
27.10.19 | 1e ronde van de kwal. | Luca Gelhardt | Robert Ziganshin | 6-1, 6-2 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
26.10.95, 28 Jaar
26.10.95, 28 Jaar
Luca Gelhardt vs. Robert Ziganshin - onderlinge wedstrijden
27.10.19 | 1e ronde van de kwal. | Luca Gelhardt | Robert Ziganshin | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Luca Gelhardt form & Robert Ziganshin form
Luca Gelhardt - laatste wedstrijden
All Lower - Clay | ||||
31.07.20 1e ronde | vs. Hazem Naow | 6-4, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.07.20 1e ronde | vs. Benjamin Hassan | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.07.20 1e ronde | vs. Johannes Haerteis | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.07.20 1e ronde | vs. Constantin Schmitz | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.07.20 1e ronde | vs. Sebastian Fanselow | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.07.20 1e ronde | vs. Tim Puetz | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.06.20 1e ronde | vs. Jan Choinski | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
15.01.20 1e ronde | vs. Gergely Madarasz | 1-4, - Luca Gelhardt - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.01.20 1e ronde | vs. Fabrizio Ornago | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.12.19 2e ronde | vs. Ronald Slobodchikov | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.12.19 1e ronde | vs. Darko Jandric | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
06.12.19 Kwartfinale | vs. Ronald Slobodchikov | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.12.19 2e ronde | vs. Yankel Zemel | 6-1, 7-60 | wedstrijd detail | |
03.12.19 1e ronde | vs. Andrey Chepelev | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
29.11.19 Kwartfinale | vs. Ronald Slobodchikov | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.11.19 2e ronde | vs. Alvaro Lopez San Martin | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.11.19 1e ronde | vs. Berk Ilkel | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.11.19 2e ronde | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.11.19 1e ronde | vs. Gregorio Lulli | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
05.11.19 Kwalif. | vs. Tristan Boyer | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
04.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Ruben Busch | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sabit Suntic | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
28.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Mate Voros | 5-7, 7-5, 6-10 | wedstrijd detail | |
27.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Robert Ziganshin | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Burgas - Clay | ||||
10.10.19 2e ronde | vs. Marko Tepavac | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.10.19 1e ronde | vs. Simeon Terziev | 6-2, 7-61 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
02.10.19 1e ronde | vs. Yanki Erel | 2-6, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Dimitar Kuzmanov | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
19.09.19 2e ronde | vs. Michael Vrbensky | 6-4, 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
17.09.19 1e ronde | vs. Maciej Smola | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail |
Robert Ziganshin - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
17.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Simion | 3-6, - Robert Ziganshin - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Stefanos Sakellaridis | 2-6, 6-3, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
03.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Gregorio Lulli | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
27.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Gelhardt | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
14.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Bulut Ozcelik | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nabi Kustepe | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Jounieh - Clay | ||||
30.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Mayeul Darras | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Carlo Abou Khater | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Jounieh - Clay | ||||
22.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Ibrahim Abou Chahine | 3-6, 7-5, 4-10 | wedstrijd detail | |
M25 Bagneres - Hard | ||||
04.09.19 1e ronde | vs. Emilien Burnel | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.09.19 Kwalif. | vs. Hugo Cazaban | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Horgen - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Pietro Schiavetti | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Koksijde - Clay | ||||
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Ystad - Clay | ||||
05.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jakob Arvidsson Ehn | 4-5, - Robert Ziganshin - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Brussels - Clay | ||||
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alexis Boureau | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Ajaccio - Hard | ||||
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Romain Bauvy | 3-6, 1-3, - Robert Ziganshin - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Den - Clay | ||||
01.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tillmann Erdbories | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
20.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mert Alkaya | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
06.05.19 1e ronde van de kwal. | vs. Vlad Victor Cornea | 0-4, - Robert Ziganshin - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
29.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Marc Dijkhuizen | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Marius Ruzgas | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Egypt F25 - Hard | ||||
27.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Zhan Skindzer | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Egypt F24 - Hard | ||||
21.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Paras Dahiya | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Wellington Bastos | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Lebanon F2 - Clay | ||||
04.10.18 1e ronde | vs. Jaroslav Pospisil | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.09.18 Kwalif. | vs. Fakih Najib | 2-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
Lebanon F1 - Clay | ||||
22.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Michel Saade | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tunisia F31 - Hard | ||||
09.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Zakaria Ben Brahim | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tunisia F30 - Hard | ||||
01.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Preston Brown | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Tunisia F29 - Clay | ||||
27.08.18 Kwalif. | vs. Jan Jermar | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail |