WEDSTRIJD
21.06.20 | 1e ronde | Luca Potenza | Davide Galoppini | 6-3, 0-6, 10-7 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
Luca Potenza | 0-0 | |
0-0, 0-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Davide Galoppini | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Luca Potenza | 1-1 | |
0-0, 0-30, 15-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Davide Galoppini | |
0-0, 15-0 | ||
Luca Potenza | 2-2 | |
0-0 | ||
2-3 | Davide Galoppini | |
0-0, 0-15, 30-15, 30-30, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Luca Potenza | 3-3 | |
0-0 | ||
4-3 | Davide Galoppini | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Luca Potenza | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Davide Galoppini | |
0-0, 15-15 | ||
Luca Potenza | 0-1 | |
0-0 | ||
0-2 | Davide Galoppini | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Luca Potenza | 0-3 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
0-4 | Davide Galoppini | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-30[BP], A-40[BP], 40-40 | ||
0-6 |
3 | ||
Luca Potenza | 0-0 | |
0-0 | ||
2-2 | Davide Galoppini | |
Luca Potenza | 2-3 | |
3-3 | Davide Galoppini | |
Luca Potenza | 3-4 | |
4-5 | Davide Galoppini | |
Luca Potenza | 6-5 | |
7-5 | Davide Galoppini | |
Luca Potenza | 9-5 | |
9-7 | Davide Galoppini | |
10-7 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Luca Potenza vs. Davide Galoppini - onderlinge wedstrijden
21.06.20 | 1e ronde | Luca Potenza | Davide Galoppini | 6-3, 0-6, 10-7 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Luca Potenza form & Davide Galoppini form
Luca Potenza - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
24.03.24 Finale | vs. Fabrizio Andaloro | 4-6, 6-3, 6-70 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Florian Broska | 3-6, 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Massimo Giunta | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Marcel Politowicz | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Fabio De Michele | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Luca Castagnola | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Igor Kudriashov | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Pablo Trochu | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.03.24 Finale | vs. Jakub Nicod | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.03.24 Halve finale | vs. Luca Castagnola | 7-62, 7-63 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Benjamin Pietri | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Alaa Trifi | 6-74, 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Mikhail Gorokhov | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Luca Castagnola | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Robin Bertrand | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Jacopo Berrettini | 6-74, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Andrea Gola | 4-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Luciano Carraro | 4-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 2-6, 6-4, 6-71 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Kirill Kivattsev | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
28.09.23 Kwartfinale | vs. Gilles Arnaud Bailly | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 2e ronde | vs. Gabriele Piraino | 6-1, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Gian Marco Moroni | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Pozzuoli - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Carlo Alberto Caniato | 1-6, 7-60, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Forli - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Manuel Plunger | 4-6, - Luca Potenza - scratch | wedstrijd detail | |
Prague 3 - Clay | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Donski | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Todi Challenger - Clay | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Miljan Zekic | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sergi Perez Contri | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Porto Challenger - Hard | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Antoine Escoffier | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Davide Galoppini - laatste wedstrijden
M15 Bad - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Branko Djuric | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Gilles Arnaud Bailly | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 Kwalif. | vs. Filippo Speziali | 6-3, 5-7, 10-8 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tim Heger | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
18.09.23 1e ronde | vs. Fabrizio Andaloro | 6-0, 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Francesco Ferrari | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Marco Furlanetto | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Pirot - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Nicolo Pozzani | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Pescara - Clay | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Fnu Nidunjianzan | 7-5, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Bolzano - Clay | ||||
31.07.23 1e ronde | vs. Alex Barrena | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Perugia - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Gabriele Maria Noce | 6-2, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Gubbio - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Lorenzo Sciahbasi | 1-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Lautaro Midon | 1-6, 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Padova - Clay | ||||
12.07.23 1e ronde | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-4, 1-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
10.07.23 Kwalif. | vs. Alessandro Pecci | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Federico Marchetti | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Frascati - Clay | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Stefano Napolitano | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Bucharest - Clay | ||||
24.05.23 1e ronde | vs. Sergi Perez Contri | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Krsko - Clay | ||||
18.05.23 1e ronde | vs. Blaz Rola | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Rome Challenger - Clay | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viktor Durasovic | 7-63, 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.04.23 1e ronde | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-2, 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.04.23 1e ronde | vs. Danil Panarin | 6-3, 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.04.23 Kwalif. | vs. Louroi Martinez | 6-2, 1-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
10.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Kris Krawcewicz | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maximilian Figl | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
04.04.23 1e ronde | vs. Andrea Picchione | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Opatija - Clay | ||||
23.03.23 2e ronde | vs. Andrej Nedic | 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
22.03.23 1e ronde | vs. Nicolas Parizzia | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. David Pichler | 6-72, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
09.03.23 2e ronde | vs. Riccardo Balzerani | 6-74, 2-6 | wedstrijd detail |