WEDSTRIJD
24.02.20 | 1e ronde van de kwal. | Luca Potenza | Stefano D'Agostino | 6-0, 4-6, 10-7 | M25 Trento | I. hard |
STATISTIEKEN
Luca Potenza | Stefano D'Agostino | |
1e Service % | 35/59 (59%) | 37/62 (60%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 20/35 (57%) | 23/37 (62%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 18/24 (75%) | 8/25 (32%) |
Benutte Breakpoints | 4/6 (67%) | 2/7 (29%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/62 (50%) | 21/59 (36%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 69/121 (57%) | 52/121 (43%) |
Dubbele fouten | 0 | 6 |
Aces | 1 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Stefano D'Agostino | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Luca Potenza | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Stefano D'Agostino | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Luca Potenza | 3-0 | |
0-0 | ||
4-0 | Stefano D'Agostino | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Luca Potenza | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Stefano D'Agostino | |
0-0 | ||
Luca Potenza | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-1 | Stefano D'Agostino | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], A-40[BP] | ||
3-1 | Stefano D'Agostino | |
0-0 | ||
Luca Potenza | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Stefano D'Agostino | |
0-0 | ||
Luca Potenza | 4-3 | |
0-0, 0-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Stefano D'Agostino | |
0-0, 15-0, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Luca Potenza | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Stefano D'Agostino | |
0-0 | ||
10-7 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Italy
03.11.03, 20 Jaar
03.11.03, 20 Jaar
Luca Potenza vs. Stefano D'Agostino - onderlinge wedstrijden
24.02.20 | 1e ronde van de kwal. | Luca Potenza | Stefano D'Agostino | 6-0, 4-6, 10-7 | wedstrijd detail | M25 Trento | I. hard |
Luca Potenza form & Stefano D'Agostino form
Luca Potenza - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
24.03.24 Finale | vs. Fabrizio Andaloro | 4-6, 6-3, 6-70 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Florian Broska | 3-6, 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Massimo Giunta | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Marcel Politowicz | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Fabio De Michele | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Luca Castagnola | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Igor Kudriashov | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Pablo Trochu | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.03.24 Finale | vs. Jakub Nicod | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.03.24 Halve finale | vs. Luca Castagnola | 7-62, 7-63 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Benjamin Pietri | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Alaa Trifi | 6-74, 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Mikhail Gorokhov | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Luca Castagnola | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Robin Bertrand | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Jacopo Berrettini | 6-74, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Andrea Gola | 4-6, 6-3, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Luciano Carraro | 4-6, 6-2, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 2-6, 6-4, 6-71 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Kirill Kivattsev | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
28.09.23 Kwartfinale | vs. Gilles Arnaud Bailly | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
27.09.23 2e ronde | vs. Gabriele Piraino | 6-1, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.09.23 1e ronde | vs. Gian Marco Moroni | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Pozzuoli - Hard | ||||
13.09.23 1e ronde | vs. Carlo Alberto Caniato | 1-6, 7-60, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Forli - Clay | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. Manuel Plunger | 4-6, - Luca Potenza - scratch | wedstrijd detail | |
Prague 3 - Clay | ||||
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Donski | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Todi Challenger - Clay | ||||
14.08.23 Kwalif. | vs. Miljan Zekic | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sergi Perez Contri | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Porto Challenger - Hard | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
Segovia Challenger - Hard | ||||
27.07.23 2e ronde | vs. Antoine Escoffier | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Stefano D'Agostino - laatste wedstrijden
M15 Opatija - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Viacheslav Bielinskyi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Nik Mikovic | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Ivan Kremenchutskyi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mak Mikovic | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Federico Arnaboldi | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Jan Kupcic | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Marcell Bartakovics | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marko Novak | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Kristian Tumbas Kajgo | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Krolo | 6-4, 6-72, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
20.02.24 Kwalif. | vs. Filippo Speziali | 6-71, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Neil Oberleitner | 3-6, 6-4, 10-4 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Antonio Massara | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Artem Podorozhnyi | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
31.01.24 1e ronde | vs. Miha Vetrih | 6-77, 7-64, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.01.24 Kwalif. | vs. Kaya Arinc | 4-6, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | |
29.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Arkady Svyatov | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Selva - I. hard | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Giovanni Oradini | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
30.10.23 Kwalif. | vs. Michael Gloeckler | 6-4, 6-75, 11-9 | wedstrijd detail | |
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Christian Fellin | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
23.10.23 Kwalif. | vs. Ryan Nijboer | 4-6, 7-65, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alec Deckers | 4-6, 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Skander Mansouri | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tristan Piombo | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Michal Krajci | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Tourte | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Aziz Ouakaa | 1-6, 6-1, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jaka Protic Zakelj | 3-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
09.10.23 Kwalif. | vs. Frederic Schlossmann | 7-5, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dorian Tremblay | 2-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail |