WEDSTRIJD
23.01.20 | 2e ronde | Luca Prevosto | Sandro Kopp | 6-2, 6-3 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Luca Prevosto | Sandro Kopp | |
1e Service % | 20/41 (49%) | 36/56 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 16/20 (80%) | 16/36 (44%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/21 (71%) | 9/20 (45%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 1/3 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 31/56 (55%) | 10/41 (24%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 62/97 (64%) | 35/97 (36%) |
Dubbele fouten | 2 | 0 |
Aces | 3 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Luca Prevosto | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-0 | Sandro Kopp | |
0-0, 30-0 | ||
Luca Prevosto | 2-0 | |
0-0, 15-0 | ||
3-0 | Sandro Kopp | |
0-0 | ||
Luca Prevosto | 4-0 | |
5-0 | Sandro Kopp | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Luca Prevosto | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Luca Prevosto | 0-0 | |
0-0 | ||
0-1 | Sandro Kopp | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Luca Prevosto | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Sandro Kopp | |
0-0 | ||
Luca Prevosto | 2-2 | |
0-0, 30-0, 30-30, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Sandro Kopp | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Luca Prevosto | 4-2 | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-3 | Sandro Kopp | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Luca Prevosto | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Luca Prevosto vs. Sandro Kopp - onderlinge wedstrijden
23.01.20 | 2e ronde | Luca Prevosto | Sandro Kopp | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Luca Prevosto form & Sandro Kopp form
Luca Prevosto - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
11.03.20 1e ronde | vs. David Perez Sanz | 6-2, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
20.02.20 2e ronde | vs. Marko Miladinovic | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
19.02.20 1e ronde | vs. Aleksandre Metreveli | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.02.20 Kwalif. | vs. Taiyo Yamanaka | 6-2, 4-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
17.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Anze Arh | 3-6, 6-4, 10-6 | wedstrijd detail | |
16.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Radu Florin Macovei | 6-3, 2-6, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
15.02.20 1e ronde | vs. Oleg Prihodko | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.02.20 2e ronde | vs. Filip Misolic | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.02.20 Kwalif. | vs. Luciano Tacchi | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
13.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Michel Hopp | 6-3, 4-6, 10-5 | wedstrijd detail | |
11.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
04.02.20 1e ronde | vs. Giovanni Fonio | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
24.01.20 Kwartfinale | vs. Justin Eleveld | 3-6, 6-1, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.01.20 2e ronde | vs. Sandro Kopp | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.01.20 1e ronde | vs. Carlos Boluda-Purkiss | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
14.01.20 1e ronde | vs. Carlos Boluda-Purkiss | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
13.11.19 1e ronde | vs. Jake Hersey | 7-5, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
23.10.19 1e ronde | vs. Nini Gabriel Dica | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
16.10.19 1e ronde | vs. Manuel Pena Lopez | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
09.10.19 1e ronde | vs. Ignacio Monzon | 6-2, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
03.10.19 2e ronde | vs. George Von Massow | 2-6, 7-64, 6-75 | wedstrijd detail | |
01.10.19 1e ronde | vs. Antonio Mazzeo | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
26.09.19 2e ronde | vs. Ondrej Krstev | 6-1, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.09.19 1e ronde | vs. Carl Emil Overbeck | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Cairo - Clay | ||||
13.09.19 Kwartfinale | vs. Dimitriy Voronin | 2-4, - Luca Prevosto - scratch | wedstrijd detail | |
12.09.19 2e ronde | vs. Bart Van Den Berg | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
11.09.19 1e ronde | vs. Daniil Nabatchikov | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
05.09.19 2e ronde | vs. Benjamin Lock | 7-5, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.09.19 1e ronde | vs. Gabriele Maria Noce | 1-6, 7-63, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Curtea - Clay | ||||
21.08.19 1e ronde | vs. Alexandar Lazarov | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail |
Sandro Kopp - laatste wedstrijden
Zadar Challenger - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Timofey Skatov | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 2e ronde | vs. Dimitar Kuzmanov | 7-67, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Francesco Maestrelli | 6-2, 7-63 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Petr Brunclik | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Josip Simundza | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Jacopo Berrettini | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Dusan Obradovic | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Marino Jakic | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
10.03.24 Finale | vs. Luka Pavlovic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.03.24 Halve finale | vs. Jay Clarke | 7-65, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Stefan Popovic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Francesco Ferrari | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.03.24 1e ronde | vs. Daniel Bagnolini | 5-7, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
25.02.24 Finale | vs. Jay Clarke | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Kwartfinale | vs. Dominik Kellovsky | 6-4, 7-61 | wedstrijd detail | |
24.02.24 Halve finale | vs. Carlos Sanchez Jover | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.02.24 2e ronde | vs. Gabriele Vulpitta | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Oleksandr Ovcharenko | 7-65, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
14.02.24 1e ronde | vs. Johan Nikles | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Chennai - Hard | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Bernard Tomic | 7-5, 6-71, 6-76 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Nam Hoang Ly | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.01.24 1e ronde | vs. Bharath Nishok Kumaran | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Doha - Hard | ||||
19.01.24 Halve finale | vs. Khumoun Sultanov | 6-3, 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.01.24 Kwartfinale | vs. Naoki Tajima | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.01.24 2e ronde | vs. Michal Lusovsky | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
16.01.24 1e ronde | vs. Tanguy Genier | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Alexey Zakharov | 1-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Alexander Weis | 4-6, 6-4, 0-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Stefan Palosi | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.11.23 1e ronde | vs. Evgenii Tiurnev | 6-73, 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |