WEDSTRIJD
29.03.21 | 1e ronde van de kwal. | Luca Staeheli | Robert Strombachs | 6-4, 6-3 | M25 Biel | I. hard |
STATISTIEKEN
Luca Staeheli | Robert Strombachs | |
1e Service % | 33/48 (69%) | 43/66 (65%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 29/33 (88%) | 27/43 (63%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 9/15 (60%) | 12/23 (52%) |
Benutte Breakpoints | 3/9 (33%) | 0/1 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/66 (41%) | 10/48 (21%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 65/114 (57%) | 49/114 (43%) |
Dubbele fouten | 1 | 1 |
Aces | 0 | 3 |
STATISTIEKEN
Switzerland
08.03.00, 24 Jaar
12974 $
08.03.00, 24 Jaar
12974 $
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Luca Staeheli vs. Robert Strombachs - onderlinge wedstrijden
29.03.21 | 1e ronde van de kwal. | Luca Staeheli | Robert Strombachs | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | M25 Biel | I. hard |
Luca Staeheli form & Robert Strombachs form
Luca Staeheli - laatste wedstrijden
M15 Winston - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Garrett Johns | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Matthew Thomson | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Luca Pow | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rihirt Saundankar | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Albuquerque - Hard | ||||
26.09.23 Kwalif. | vs. Ryan Dickerson | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Danil Panarin | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Cary 2 - Hard | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Keegan Smith | 4-6, 6-0, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Metzingen - Clay | ||||
23.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Daniel Salazar Martinez | 6-1, 2-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arenui Luethi | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Klosters - Clay | ||||
06.07.23 1e ronde | vs. Mika Brunold | 6-72, 7-64, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.07.23 Kwalif. | vs. Manfredi Graziani | 3-6, 6-1, 6-10 | wedstrijd detail | |
02.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sam Kydd Baumgartner | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Bourg - Clay | ||||
28.06.23 1e ronde | vs. Valentin Vacherot | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.06.23 Kwalif. | vs. Arthur Bonnaud | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Christian Kuehne | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Saarlouis - Clay | ||||
21.06.23 1e ronde | vs. Tom Gentzsch | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.06.23 Kwalif. | vs. Vasile Antonescu | 7-64, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Noah Mueller | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Winston - I. hard | ||||
09.11.22 1e ronde | vs. Aidan Kim | 6-1, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.11.22 Kwalif. | vs. Oskar Antinheimo | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mark Wallner | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Ithaca - I. hard | ||||
02.11.22 1e ronde | vs. Jacob Brumm | 6-1, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
01.11.22 Kwalif. | vs. James Story | 3-6, 7-64, 10-7 | wedstrijd detail | |
31.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Abraham Asaba | 6-3, 4-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
M25 Caslano - Clay | ||||
25.08.22 2e ronde | vs. Elmar Ejupovic | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.08.22 1e ronde | vs. Pascal Meis | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.08.22 Kwalif. | vs. Alessio Demichelis | 7-5, 2-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
21.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Florent Casays | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Muttenz - Clay | ||||
16.08.22 1e ronde | vs. Michael Vrbensky | 7-63, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bern - Clay | ||||
28.06.22 Kwalif. | vs. Stefanos Sakellaridis | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail |
Robert Strombachs - laatste wedstrijden
Pau Challenger - I. hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. James Kent Trotter | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexis Gautier | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Glasgow Challenger - I. hard | ||||
14.02.24 2e ronde | vs. Hamish Stewart | 6-1, 5-7, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde | vs. Anton Matusevich | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Viktor Durasovic | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
26.01.24 Kwartfinale | vs. Alastair Gray | 7-5, 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.01.24 2e ronde | vs. Patrick Zahraj | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Louis Van Herck | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Sunderland - I. hard | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Hamish Stewart | 7-61, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. George Houghton | 7-5, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Loughborough - I. hard | ||||
09.01.24 1e ronde | vs. Martyn Pawelski | 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Esch/Alzette - I. hard | ||||
05.01.24 Kwartfinale | vs. Clement Chidekh | 7-64, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
04.01.24 2e ronde | vs. Giovanni Oradini | 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.01.24 1e ronde | vs. Luca Giacomini | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Saveliy Ivanov | 7-5, 6-73, 0-3, - Robert Strombachs - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Yanki Erel | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Mats Rosenkranz | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Mark Wallner | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
19.11.23 Finale | vs. Hady Habib | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
18.11.23 Halve finale | vs. Gian Marco Moroni | 6-0, 2-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Clement Tabur | 6-4, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Eliakim Coulibaly | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Nikolay Vylegzhanin | 4-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Saba Purtseladze | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Alec Beckley | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Petr Bar Biryukov | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Sharm - Hard | ||||
05.11.23 Finale | vs. Petr Bar Biryukov | 6-74, 6-4, 3-0, Petr Bar Biryukov - scratch | wedstrijd detail | |
04.11.23 Halve finale | vs. Kris Van Wyk | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Amaury Raynel | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Cedric Stanke | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |