WEDSTRIJD
18.10.21 | 2e ronde van de kwal. | Lucas Bouquet | Michalis Sakellaridis | 6-1, 7-5 | M15 Girona | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Greece
15.01.01, 23 Jaar
11951 $
15.01.01, 23 Jaar
11951 $
Lucas Bouquet vs. Michalis Sakellaridis - onderlinge wedstrijden
18.10.21 | 2e ronde van de kwal. | Lucas Bouquet | Michalis Sakellaridis | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | M15 Girona | Clay |
Lucas Bouquet form & Michalis Sakellaridis form
Lucas Bouquet - laatste wedstrijden
M25 Badalona - Clay | ||||
21.03.24 2e ronde | vs. Pol Martin Tiffon | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Alvaro Bueno Gil | 6-4, 6-73, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Pol Amoros Ramos | 6-3, 6-77, 10-8 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alvaro Garcia | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Carlos Giraldi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Kigali 2 - Clay | ||||
04.03.24 Kwalif. | vs. Kamil Majchrzak | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandro Bellifemine | 7-61, 6-3 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Yshai Oliel | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Benjamin Lock | 4-6, 7-62, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Jaycer Lyeons | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Kelsey Stevenson | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Grenoble - I. hard | ||||
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Yanis Ghazouani Durand | 3-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15+H Bagnoles - Clay | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Nathan Seateun | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.01.24 2e ronde | vs. Cezar Cretu | 7-5, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.01.24 1e ronde | vs. David Prasievi | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.01.24 Kwalif. | vs. Michael Bassem Sobhy | 4-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Runyu Zhao | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ilya Filichev | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.01.24 1e ronde | vs. Filip Cristian Jianu | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 Kwalif. | vs. Joseph Phillips | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Marko Novak | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandru Cristian Dumitru | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Villers - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Loann Massard | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nevers - I. hard | ||||
03.10.23 1e ronde | vs. Mark Wallner | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. William Jucha | 4-6, 6-3, 13-11 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leo Deflandre | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
Rennes Challenger - I. hard | ||||
10.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexey Vatutin | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Perugia - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Luca Castagnola | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Gandia - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. Diego Barreto Sanchez | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Jorge Martinez Martinez | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail |
Michalis Sakellaridis - laatste wedstrijden
M15 Heraklion - Hard | ||||
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Demetris Azoides | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Seiichiro Ichikawa | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Leong Prickett | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mark Neyelov | 6-70, 6-77 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Drew Van Orderlain | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Lech Gontar | 7-63, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Andrea Bolla | 1-6, 7-62, 6-0, Andrea Bolla - scratch | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Chirag Duhan | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Piotr Kusiewicz | 6-4, 6-73, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Daniel De Jonge | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Axel Frechet | 2-6, 6-2, 13-11 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Mariano Tammaro | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Zeki Horoz | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Khazime | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Abraham Asaba | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Alexander Orlov | 6-1, 5-7, 10-4 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Zhao Zhao | 6-4, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Maxence Rivet | 3-6, 6-3, 10-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nyo Van Dyck | 2-6, 6-1, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Fabien Salle | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mattia Ricci | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Maxence Bertimon | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Patrick Jozwicki | 6-2, 3-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
27.12.23 1e ronde | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Anthony Shumsky | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.12.23 Kwalif. | vs. Arthur Van Der Kooij | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
24.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thando Longwe-Smit | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
18.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Deji Thomas-Smith | 1-6, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.12.23 2e ronde van de kwal. | vs. Igor Kudriashov | 2-6, 7-64, 4-10 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Breno Rossetto Urvaneja | 4-6, 6-1, 10-7 | wedstrijd detail |