WEDSTRIJD
16.03.23 | 2e ronde | Lucas Catarina | Preston Brown | 6-1, 6-3 | M15 Heraklion | Hard |
STATISTIEKEN
Lucas Catarina | Preston Brown | |
1e Service % | 32/47 (68%) | 25/44 (57%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/32 (78%) | 13/25 (52%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/15 (67%) | 9/19 (47%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 22/44 (50%) | 12/47 (26%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 57/91 (63%) | 34/91 (37%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces | 4 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Lucas Catarina | 0-0 | |
0-0, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Preston Brown | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lucas Catarina | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Preston Brown | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Lucas Catarina | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Preston Brown | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, A-40[BP] | ||
Lucas Catarina | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Preston Brown | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Lucas Catarina | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Preston Brown | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40 | ||
Lucas Catarina | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Preston Brown | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lucas Catarina | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-30 | ||
4-2 | Preston Brown | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40 | ||
Lucas Catarina | 4-3 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Preston Brown | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Lucas Catarina vs. Preston Brown - onderlinge wedstrijden
16.03.23 | 2e ronde | Lucas Catarina | Preston Brown | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Heraklion | Hard |
Lucas Catarina form & Preston Brown form
Lucas Catarina - laatste wedstrijden
Davis Cup - Clay | ||||
15.09.23 | vs. Emilio Gomez | 6-3, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Haren - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Andrea Bolla | 6-4, 5-7, - Lucas Catarina - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Nottingham - Grass | ||||
12.07.23 2e ronde | vs. Mats Rosenkranz | 7-62, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Ben Jones | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
03.07.23 1e ronde | vs. Bruno Kuzuhara | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Rosario - Clay | ||||
30.06.23 Kwartfinale | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-3, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Rafael Tosetto | 4-6, 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Nicolas Villalon | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Kalmar - Clay | ||||
21.05.23 Finale | vs. Max Dahlin | 6-1, 3-6, 7-612 | wedstrijd detail | |
20.05.23 Halve finale | vs. Niels Visker | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.05.23 Kwartfinale | vs. Oskar Jansson | 7-62, 7-64 | wedstrijd detail | |
18.05.23 2e ronde | vs. Sebastian Eriksson | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.05.23 1e ronde | vs. Adam Svensson | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Varnamo - Clay | ||||
12.05.23 Kwartfinale | vs. Dragos Nicolae Madaras | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.05.23 2e ronde | vs. Tibo Colson | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.05.23 1e ronde | vs. Mark Whitehouse | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Monte-Carlo - Clay | ||||
08.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ugo Humbert | 6-78, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
26.03.23 Finale | vs. Sebastian Gima | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.03.23 Halve finale | vs. Elmer Moller | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
24.03.23 Kwartfinale | vs. Andrea Picchione | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.03.23 2e ronde | vs. Ron Ellouck | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.03.23 1e ronde | vs. Ioannis Xilas | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
19.03.23 Finale | vs. Francois Musitelli | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
18.03.23 Halve finale | vs. Orel Kimhi | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.03.23 Kwartfinale | vs. Sidane Pontjodikromo | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
16.03.23 2e ronde | vs. Preston Brown | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Alexandros Skorilas | 6-1, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Creteil - I. hard | ||||
11.03.23 Halve finale | vs. Tristan Lamasine | 6-0, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.03.23 Kwartfinale | vs. Antoine Ghibaudo | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.03.23 2e ronde | vs. Maxence Beauge | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail |
Preston Brown - laatste wedstrijden
Merida Challenger - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Gerard Campana Lee | 7-61, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.03.24 Kwalif. | vs. Keenan Mayo | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
Kigali 2 - Clay | ||||
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Denisov | 6-3, 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
Kigali 1 - Clay | ||||
28.02.24 2e ronde | vs. Max Houkes | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Lawrence Bataljin | 6-4, 7-67 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. S D Prajwal Dev | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Parikshit Somani | 6-74, 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
Delray Beach - Hard | ||||
10.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Terence Atmane | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Cleveland Challenger - I. hard | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Patrick Maloney | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ozan Baris | Ozan Baris - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M25 Wesley - Hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Andres Andrade | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Jorge Cavero | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Jared Thompkins | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mikel Anderson | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
Noumea Challenger - Hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Calum Puttergill | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Papamoa - Hard | ||||
19.12.23 2e ronde | vs. Isaac Becroft | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.12.23 1e ronde | vs. Andre Szilvassy | 7-66, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Wellington - Hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Isaac Becroft | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sintra - Hard | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Pedro Araujo | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. Alec Deckers | 7-66, 7-65 | wedstrijd detail | |
M25 Sintra - Hard | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Pedro Araujo | 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
M15 Belem - Hard | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Ignacio Antonio Becerra Otarola | 6-3, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Santo Domingo - Clay | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Justin Roberts | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Pittsburgh - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. A.j. Catanzariti | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Rochester - Clay | ||||
20.07.23 2e ronde | vs. A.j. Catanzariti | 1-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.07.23 1e ronde | vs. Jody Maginley | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Laval - Hard | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Alexander Cozbinov | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Justin Roberts | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
03.07.23 1e ronde | vs. Pedro Boscardin Dias | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Medellin Challenger - Clay | ||||
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Hoyos | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail |