WEDSTRIJD
18.02.20 | 1e ronde | Lucas Gerch | Enrico Dalla Valle | 6-1, 6-4 | Koblenz Challenger | I. hard |
STATISTIEKEN
Lucas Gerch | Enrico Dalla Valle | |
1e Service % | 35/57 (61%) | 24/35 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/35 (77%) | 16/24 (67%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/22 (59%) | 5/11 (45%) |
Benutte Breakpoints | 3/3 (100%) | 0/3 (0%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 14/35 (40%) | 17/57 (30%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 54/92 (59%) | 38/92 (41%) |
Dubbele fouten | 5 | 0 |
Aces | 2 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Enrico Dalla Valle | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lucas Gerch | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Enrico Dalla Valle | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lucas Gerch | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Enrico Dalla Valle | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Lucas Gerch | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Enrico Dalla Valle | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Lucas Gerch | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Enrico Dalla Valle | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lucas Gerch | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Enrico Dalla Valle | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lucas Gerch | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Enrico Dalla Valle | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lucas Gerch | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-4 | Enrico Dalla Valle | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lucas Gerch | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Enrico Dalla Valle | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Lucas Gerch vs. Enrico Dalla Valle - onderlinge wedstrijden
18.02.20 | 1e ronde | Lucas Gerch | Enrico Dalla Valle | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | Koblenz Challenger | I. hard |
Lucas Gerch form & Enrico Dalla Valle form
Lucas Gerch - laatste wedstrijden
M15 Alaminos - Clay | ||||
24.03.24 Finale | vs. Stefan Palosi | 7-61, 7-65 | wedstrijd detail | |
23.03.24 Halve finale | vs. Dan Alexandru Tomescu | 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.03.24 Kwartfinale | vs. Vlad Andrei Dancu | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Manuel Lazic | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Daniele Rapagnetta | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Alaminos - Clay | ||||
17.03.24 Finale | vs. Dan Alexandru Tomescu | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.03.24 Halve finale | vs. Vlad Andrei Dancu | 2-6, 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.03.24 Kwartfinale | vs. Miljan Zekic | 4-0, Miljan Zekic - scratch | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Valerio Perruzza | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Andrea Gola | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Dominik Kellovsky | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Gabriele Maria Noce | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Ioan Alexandru Chirita | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
23.02.24 Kwartfinale | vs. Vilius Gaubas | 6-4, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Mathys Erhard | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Saveliy Ivanov | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
Cleveland Challenger - I. hard | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Patrick Brady | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
23.01.24 1e ronde | vs. Marco Trungelliti | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Benjamin Lock | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marius Copil | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Noah Rubin | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Charlottesville Challenger - I. hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Benoit Paire | - | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Stefan Kozlov | 6-2, 5-7, 7-65 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Antoine Bellier | 3-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
16.10.23 Kwalif. | vs. Hady Habib | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mirza Basic | 7-65, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
Malaga Challenger - Hard | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Frederico Ferreira Silva | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Szczecin Challenger - Clay | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Federico Coria | 6-3, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Andrew Paulson | 7-63, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.09.23 Kwalif. | vs. Miljan Zekic | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |
Enrico Dalla Valle - laatste wedstrijden
Naples Challenger - Clay | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
22.03.24 Kwartfinale | vs. Adrian Andreev | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Stefano Travaglia | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.03.24 1e ronde | vs. Arthur Gea | 6-2, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
12.03.24 1e ronde | vs. Titouan Droguet | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
New Delhi - Hard | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Yuta Shimizu | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
28.02.24 2e ronde | vs. Federico Gaio | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
19.02.24 Kwalif. | vs. Sebastian Fanselow | 6-4, 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Eric Vanshelboim | 6-2, 6-76, 6-1 | wedstrijd detail | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Moez Echargui | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Evgeny Donskoy | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
09.02.24 Kwartfinale | vs. Chun Hsin Tseng | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Oriol Roca Batalla | 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Alexey Zakharov | 3-6, 7-62, 6-4 | wedstrijd detail | |
Tenerife 1 - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Javier Barranco Cosano | 5-4, - Enrico Dalla Valle - scratch | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
10.01.24 2e ronde | vs. Elmer Moller | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Dan Added | 4-6, 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
Maia Challenger - Clay | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Nuno Borges | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
27.11.23 1e ronde | vs. Michael Geerts | 7-63, 4-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
Champaign Challenger - I. hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Beibit Zhukayev | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Harry Wendelken | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Dax Donders | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
04.11.23 Halve finale | vs. Guy Den Ouden | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.11.23 Kwartfinale | vs. Guy Den Heijer | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
02.11.23 2e ronde | vs. Peter Heller | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Ioannis Kountourakis | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Lukas Klein | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Abedallah Shelbayh | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Yaroslav Demin | 7-63, 6-4 | wedstrijd detail |