WEDSTRIJD
28.11.21 | 1e ronde van de kwal. | Lucas Obeid | Felipe De Dios | 6-3, 4-6, 12-10 | M25 Villa | Clay |
STATISTIEKEN
Brazil
20.03.01, 23 Jaar
20.03.01, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Argentina
19.08.03, 20 Jaar
19.08.03, 20 Jaar
Lucas Obeid vs. Felipe De Dios - onderlinge wedstrijden
28.11.21 | 1e ronde van de kwal. | Lucas Obeid | Felipe De Dios | 6-3, 4-6, 12-10 | wedstrijd detail | M25 Villa | Clay |
Lucas Obeid form & Felipe De Dios form
Lucas Obeid - laatste wedstrijden
M15 Sarajevo - Clay | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bozo Barun | 4-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M25 Kiseljak - Clay | ||||
29.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Enrique Bogo | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ivo Vercik | 2-6, 6-3, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Brcko - Clay | ||||
22.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vladislav Ivanov | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matej Djokic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
15.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Jakub Katuch | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
14.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sercan Yesilova | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mert Naci Turker | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
01.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Juan Manuel La Serna | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Ainur Garifullin | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
24.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lior Goldenberg | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Suleyman Deniz Gursoy | 4-6, 6-1, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Gabriel Donev | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Imran Sibille | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
09.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Anthony Popyrin | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
02.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Juliusz Bienkiewicz | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
26.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Manuel Plunger | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aleksandar Mitric | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yuquan Jin | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vacaria - Clay | ||||
29.11.22 Kwalif. | vs. Rafael Tosetto | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
28.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Frederico Moraes | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25+H Lajeado - Clay | ||||
21.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lucio Carnevalle | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Brasilia - Clay | ||||
22.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Rafael Tosetto | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Guayaquil - Clay | ||||
09.08.22 Kwalif. | vs. Miguel Angel Cabrera | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Jorge Abde Celis | 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25 Portoviejo - Clay | ||||
02.08.22 Kwalif. | vs. Benjamin Torres | 6-4, 2-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
01.08.22 2e ronde van de kwal. | vs. Fernando Jose Cachipuendo Calderon | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
18.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. David Metz | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mohammed Arshad Hussain | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Lazar Markovic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail |
Felipe De Dios - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Manuel Mouilleron Salvo | 6-1, 6-70, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Norbert Marosik | 6-3, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Filiberto Fumagalli | 3-6, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Catani | 6-4, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Samuil Konov | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Artemiy Fedenkov | 2-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ali Beheshti | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Kish - Clay | ||||
27.02.24 Kwalif. | vs. Filippo Alberti | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Tomas Kurz Cardozo | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Seyed Yasin Hashemi Fesharaki | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Thomas Nucera | 5-7, 6-2, 7-10 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Florent Limani | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
12.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Emil Rast | 6-4, 1-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandro Beconi | 6-2, 6-74, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Concepcion - Clay | ||||
12.12.23 1e ronde | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.12.23 Kwalif. | vs. Javier Guzman | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Nahuel Fernandez | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Concepcion - Clay | ||||
04.12.23 Kwalif. | vs. Diego Fernandez Flores | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
03.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Santiago Serrano Huidobro | 7-65, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Santa - Clay | ||||
26.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Julian Cundom | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Santa - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bruno Fernandez | 6-75, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Cochabamba - Clay | ||||
13.11.23 Kwalif. | vs. Bruno Fernandez | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Valentin Manuel Greco | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Rosario - Clay | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Juan Pablo Paz | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Ezequiel Simonit | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lucio Ratti | 0-6, 6-4, 12-10 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin Manuel Greco | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
29.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Felipe Pagnacco | 6-1, 0-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M25 Mendoza - Clay | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Martinez | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Lujan - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Mateo Barreiros Reyes | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail |