WEDSTRIJD
29.09.21 | 1e ronde | Luciano Darderi | Rishab Agarwal | 6-0, 6-0 | M15 Cairo | Clay |
STATISTIEKEN
Luciano Darderi | Rishab Agarwal | |
1e Service % | 19/30 (63%) | 26/42 (62%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 18/19 (95%) | 8/26 (31%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 6/11 (55%) | 6/16 (38%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 28/42 (67%) | 6/30 (20%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 52/72 (72%) | 20/72 (28%) |
Dubbele fouten | 1 | 3 |
Aces | 7 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Rishab Agarwal | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Luciano Darderi | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Rishab Agarwal | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Luciano Darderi | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Rishab Agarwal | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Luciano Darderi | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Rishab Agarwal | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Luciano Darderi | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Rishab Agarwal | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Luciano Darderi | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Rishab Agarwal | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Luciano Darderi | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Luciano Darderi vs. Rishab Agarwal - onderlinge wedstrijden
29.09.21 | 1e ronde | Luciano Darderi | Rishab Agarwal | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | M15 Cairo | Clay |
Luciano Darderi form & Rishab Agarwal form
Luciano Darderi - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Denis Shapovalov | 3-6, 7-63, 4-6 | wedstrijd detail | |
Santiago - Clay | ||||
01.03.24 Kwartfinale | vs. Alejandro Tabilo | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-3, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.02.24 1e ronde | vs. Facundo Bagnis | 7-64, 6-76, 7-65 | wedstrijd detail | |
Rio de - Clay | ||||
17.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Juan Manuel Cerundolo | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Sebastian Baez | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Mariano Navone | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Cordoba - Clay | ||||
11.02.24 Finale | vs. Facundo Bagnis | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Halve finale | vs. Sebastian Baez | 6-1, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
09.02.24 Kwartfinale | vs. Yannick Hanfmann | 7-62, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Sebastian Ofner | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.02.24 1e ronde | vs. Tomas Barrios Vera | 4-6, 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
04.02.24 Kwalif. | vs. Andrea Collarini | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
03.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Alessandro Giannessi | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
Punta Del - Clay | ||||
24.01.24 2e ronde | vs. Radu Albot | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde | vs. Nicolas Kicker | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
09.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Emilio Nava | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
Montevideo Challenger - Clay | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Alvaro Guillen Meza | 6-74, 7-64, 4-6 | wedstrijd detail | |
Lima 2 - Clay | ||||
12.11.23 Finale | vs. Mariano Navone | 4-6, 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Halve finale | vs. Alejandro Tabilo | 7-5, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Juan Pablo Varillas | 6-76, 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Kilian Feldbausch | 6-4, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | |
Guayaquil Challenger - Clay | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Camilo Ugo Carabelli | 6-4, 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.10.23 1e ronde | vs. Dalibor Svrcina | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Curitiba Challenger - Clay | ||||
29.10.23 Halve finale | vs. Oliver Crawford | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Kwartfinale | vs. Orlando Luz | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Renzo Olivo | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.10.23 1e ronde | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-75, 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
18.10.23 2e ronde | vs. Tomas Barrios Vera | 4-6, 6-4, 6-73 | wedstrijd detail |
Rishab Agarwal - laatste wedstrijden
M25 Bhopal - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 6-74, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Mandya - Hard | ||||
10.01.24 1e ronde | vs. Orel Kimhi | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Kalaburagi - Hard | ||||
01.12.23 Kwartfinale | vs. Ryuki Matsuda | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.11.23 2e ronde | vs. Manish Ganesh | 6-1, 7-61 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Jagmeet Singh | 6-4, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Kuching - Hard | ||||
14.11.23 1e ronde | vs. Woobin Shin | 5-7, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Davangere - Hard | ||||
26.10.23 2e ronde | vs. Ramkumar Ramanathan | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Luke Sorensen | 7-65, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Dharwad - Hard | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Digvijaypratap Singh | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Jagmeet Singh | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Ahmedabad - Hard | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Raghav Jaisinghani | 7-5, 2-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
10.10.23 1e ronde | vs. Nitin Kumar Sinha | 6-76, 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Kigali - Clay | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Oliver Crawford | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Yash Yadav | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Moritz Schroeter | 6-1, 6-75, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Tainan - Clay | ||||
27.08.23 Finale | vs. Matyas Fuele | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.08.23 Halve finale | vs. Kazuki Nishiwaki | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwartfinale | vs. Digvijaypratap Singh | 2-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Jesse Delaney | 6-74, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Ching-Mou Yu | 2-6, 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Tainan - Clay | ||||
16.08.23 1e ronde | vs. Bang Shuo Yin | 6-74, 6-77 | wedstrijd detail | |
M25 Herzlia - Hard | ||||
10.08.23 2e ronde | vs. Yanki Erel | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.08.23 1e ronde | vs. Aaron Cohen | 6-76, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Raanana - Hard | ||||
03.08.23 Kwartfinale | vs. Jordan Hasson | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
02.08.23 2e ronde | vs. Roi Ginat | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.08.23 1e ronde | vs. Raz Katz | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Brazzaville - Hard | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Calvin Hemery | 6-74, 6-73 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Daniil Savelev | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Atharva Sharma | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Brazzaville - Hard | ||||
21.07.23 Kwartfinale | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail |