WEDSTRIJD
03.11.19 | 1e ronde van de kwal. | Luka Pavlovic | Kristof Minarik | 6-2, 6-1 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Slovakia
18.03.01, 23 Jaar
18.03.01, 23 Jaar
Luka Pavlovic vs. Kristof Minarik - onderlinge wedstrijden
03.11.19 | 1e ronde van de kwal. | Luka Pavlovic | Kristof Minarik | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Luka Pavlovic form & Kristof Minarik form
Luka Pavlovic - laatste wedstrijden
M15 Opatija - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Jacopo Berrettini | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Josip Simundza | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
10.03.24 Finale | vs. Sandro Kopp | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.03.24 Halve finale | vs. Federico Arnaboldi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Timo Stodder | 6-72, 6-1, 5-0, Timo Stodder - scratch | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Niccolo Baroni | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Nikita Mashtakov | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Ewen Lumsden | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Carlos Gimeno Valero | 6-2, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Mulhouse - I. hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Emilien Voisin | 1-6, - Luka Pavlovic - scratch | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Clement Tabur | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25 Zlatibor - Clay | ||||
28.09.23 1e ronde | vs. Zoran Ludoski | 4-6, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
24.09.23 Finale | vs. Andrej Nedic | 7-5, 3-1, Andrej Nedic - scratch | wedstrijd detail | |
23.09.23 Halve finale | vs. Yanaki Milev | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Andrey Chepelev | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Vuk Radjenovic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
16.09.23 Halve finale | vs. Svyatoslav Gulin | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Aldin Setkic | 2-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Andrey Chepelev | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Pirot - Clay | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-3, 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Zoran Ludoski | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
03.09.23 Finale | vs. Dusan Obradovic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.09.23 Halve finale | vs. Alessandro Bellifemine | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Quentin Folliot | 7-62, 6-0 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Nicolo Pozzani | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Andrej Radojicic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |
Kristof Minarik - laatste wedstrijden
M15 Norman - I. hard | ||||
24.10.23 Kwalif. | vs. Franco Ribero | 3-6, 6-2, 5-10 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Bruno Nhavene | 6-75, 6-4, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Nyiregyhaza - Clay | ||||
09.06.23 2e ronde | vs. Tomas Farjat | 6-3, 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
07.06.23 1e ronde | vs. Nicolas Buitrago | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.06.23 Kwalif. | vs. Ivan Kremenchutskyi | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Adam Krischke | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Merse Deli | 3-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
M15 Norman - I. hard | ||||
27.10.22 2e ronde | vs. Daniel Rodrigues | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
26.10.22 1e ronde | vs. Evan Bynoe | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.10.22 Kwalif. | vs. Nitzan Ricklis | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jurence Zosimo Mendoza | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Lubbock - Hard | ||||
20.09.22 1e ronde | vs. Connor Farren | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Metzingen - Clay | ||||
18.07.22 Kwalif. | vs. Nico Hornitschek | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
17.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ighor Halmenschlager Reis | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
17.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Sheikh Arslan Waqar | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Poprad - Clay | ||||
30.06.22 2e ronde | vs. Patrik Rikl | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.06.22 1e ronde | vs. Tomas Lanik | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.06.22 Kwalif. | vs. Alfred Almasi | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Peter Kucera | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Kamen - Clay | ||||
21.06.22 Kwalif. | vs. Matthew Dellavedova | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Bastien Presuhn | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Opava - Carpet | ||||
17.11.21 1e ronde | vs. Ondrej Krstev | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
15.11.21 Kwalif. | vs. Michael Gloeckler | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jan Hrazdil | 6-4, 1-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Cebic | 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
13.10.21 1e ronde | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-2, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
12.10.21 Kwalif. | vs. Lambert Ruland | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Jason Janis | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Pirot - Clay | ||||
24.09.21 2e ronde | vs. Kristijan Juhas | 6-3, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail |