WEDSTRIJD
15.03.21 | 1e ronde van de kwal. | Luka Pavlovic | Yair Sarouk | 3-6, 6-3, 10-7 | M15 Rovinj | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Izrael
15.08.01, 22 Jaar
15.08.01, 22 Jaar
Luka Pavlovic vs. Yair Sarouk - onderlinge wedstrijden
15.03.21 | 1e ronde van de kwal. | Luka Pavlovic | Yair Sarouk | 3-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | M15 Rovinj | Clay |
Luka Pavlovic form & Yair Sarouk form
Luka Pavlovic - laatste wedstrijden
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
19.04.24 1e ronde | vs. Leonardo Rossi | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Opatija - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
14.03.24 2e ronde | vs. Jacopo Berrettini | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Josip Simundza | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
10.03.24 Finale | vs. Sandro Kopp | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.03.24 Halve finale | vs. Federico Arnaboldi | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.03.24 Kwartfinale | vs. Timo Stodder | 6-72, 6-1, 5-0, Timo Stodder - scratch | wedstrijd detail | |
07.03.24 2e ronde | vs. Niccolo Baroni | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Nikita Mashtakov | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
30.01.24 1e ronde | vs. Ewen Lumsden | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Carlos Gimeno Valero | 6-2, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25+H Mulhouse - I. hard | ||||
02.11.23 2e ronde | vs. Emilien Voisin | 1-6, - Luka Pavlovic - scratch | wedstrijd detail | |
01.11.23 1e ronde | vs. Clement Tabur | 6-4, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25 Zlatibor - Clay | ||||
28.09.23 1e ronde | vs. Zoran Ludoski | 4-6, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
24.09.23 Finale | vs. Andrej Nedic | 7-5, 3-1, Andrej Nedic - scratch | wedstrijd detail | |
23.09.23 Halve finale | vs. Yanaki Milev | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Andrey Chepelev | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Vuk Radjenovic | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
16.09.23 Halve finale | vs. Svyatoslav Gulin | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
15.09.23 Kwartfinale | vs. Aldin Setkic | 2-6, 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.09.23 2e ronde | vs. Andrey Chepelev | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.09.23 1e ronde | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Pirot - Clay | ||||
08.09.23 Kwartfinale | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-3, 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
07.09.23 2e ronde | vs. Mihai Alexandru Coman | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.09.23 1e ronde | vs. Zoran Ludoski | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
03.09.23 Finale | vs. Dusan Obradovic | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
02.09.23 Halve finale | vs. Alessandro Bellifemine | 7-64, 7-5 | wedstrijd detail | |
01.09.23 Kwartfinale | vs. Quentin Folliot | 7-62, 6-0 | wedstrijd detail | |
31.08.23 2e ronde | vs. Nicolo Pozzani | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |
Yair Sarouk - laatste wedstrijden
M25 Herzlia - Hard | ||||
06.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sean Kamyshev | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Raanana - Hard | ||||
31.07.23 Kwalif. | vs. Lior Goldenberg | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
30.07.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ben Chetewy Ungar | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Netanya - Hard | ||||
27.06.23 Kwalif. | vs. Emile Hudd | 1-6, 6-4, 5-10 | wedstrijd detail | |
26.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Patrick Foley | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Netanya - Hard | ||||
22.06.23 2e ronde | vs. Duarte Vale | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.06.23 1e ronde | vs. Roi Ginat | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
20.06.23 Kwalif. | vs. Sean Kamyshev | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ido Geva | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Heraklion - Hard | ||||
14.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Pietro Pampanin | 6-1, 1-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
13.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dominique Graf | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Stylianos Christodoulou | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Jerusalem - Hard | ||||
03.11.22 2e ronde | vs. Sahar Simon | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.11.22 1e ronde | vs. Vladimir Bazilevskiy | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Afula - Hard | ||||
26.10.22 2e ronde | vs. Louis Wessels | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.10.22 1e ronde | vs. Raz Haviv | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Heraklion - Hard | ||||
17.10.22 2e ronde van de kwal. | vs. Artem Podorozhnyi | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Christos Antonopoulos | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Herzlia - Hard | ||||
11.08.22 2e ronde | vs. Kazuma Kawachi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.08.22 1e ronde | vs. Sean Kamyshev | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Kfar - Hard | ||||
01.08.22 Kwalif. | vs. Jonathan Baron | 6-4, 5-7, 2-5, - Yair Sarouk - scratch | wedstrijd detail | |
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Amit Shahar | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Netanya - Hard | ||||
24.05.22 Kwalif. | vs. Shohei Chikami | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Tom Saporta | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
22.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Raz Haviv | 1-6, 7-5, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Akko - Hard | ||||
17.05.22 Kwalif. | vs. Ren Nakamura | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Mark Neyelov | 1-6, 6-4, 10-4 | wedstrijd detail | |
15.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Roy Leshem | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Afula - Hard | ||||
10.11.21 2e ronde | vs. Michail Pervolarakis | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.11.21 1e ronde | vs. Raz Haviv | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail |