WEDSTRIJD
11.01.21 | 2e ronde van de kwal. | Lukas Hellum Lilleengen | Martin Dobry | 6-3, 6-4 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Norway
15.11.00, 23 Jaar
15.11.00, 23 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Slovakia
21.08.00, 23 Jaar
21.08.00, 23 Jaar
Lukas Hellum Lilleengen vs. Martin Dobry - onderlinge wedstrijden
11.01.21 | 2e ronde van de kwal. | Lukas Hellum Lilleengen | Martin Dobry | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Lukas Hellum Lilleengen form & Martin Dobry form
Lukas Hellum Lilleengen - laatste wedstrijden
M25 Faro - Hard | ||||
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Matej Vocel | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
20.02.24 Kwalif. | vs. Osgar O'Hoisin | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Tomas Curras Abasolo | 6-2, 7-64 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Afonso Portugal | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Manacor - Hard | ||||
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Darius Florin Pop | 6-73, 6-2, 4-10 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
12.12.23 Kwalif. | vs. Pietro Orlando Fellin | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Caspar Schuetze | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
06.12.23 1e ronde | vs. Alex Knaff | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
05.12.23 Kwalif. | vs. Rashed Nawaf | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
04.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jack Loge | 3-6, 6-3, 10-2 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Sidane Pontjodikromo | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Naples - Clay | ||||
01.03.23 1e ronde | vs. Zhengqing Ji | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.02.23 Kwalif. | vs. Arthur Bonnaud | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
27.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Carlos Silvestre | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Naples - Clay | ||||
20.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Oren Vasser | 3-6, 6-0, 2-10 | wedstrijd detail | |
M15+H Bagnoles - Clay | ||||
25.01.23 1e ronde | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.01.23 Kwalif. | vs. Maxence Rivet | 6-3, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
22.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Louis Larue | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Vilnius - I. hard | ||||
15.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Henrik Bladelius | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.10.22 Kwalif. | vs. Ye Cong Mo | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
16.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Youssef Labbene | 5-7, 6-2, 11-13 | wedstrijd detail | |
M25 Falun - I. hard | ||||
27.09.22 1e ronde | vs. Vito Tonejc | 6-3, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Danderyd - I. hard | ||||
21.09.22 1e ronde | vs. Benjamin Hannestad | 7-65, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
17.09.22 | vs. Sumit Nagal | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Budapest - Hard | ||||
07.09.22 1e ronde | vs. Aleksandre Bakshi | 4-6, 6-3, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Malmo - Clay | ||||
18.08.22 2e ronde | vs. Filip Bergevi | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.08.22 1e ronde | vs. Arslanbek Temirhanov | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Ystad - Clay | ||||
11.08.22 2e ronde | vs. Louis Wessels | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
09.08.22 1e ronde | vs. Jesper Klov Nilsson | 6-4, 2-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Parnu - Clay | ||||
03.08.22 1e ronde | vs. Vilius Gaubas | 7-5, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail |
Martin Dobry - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matthieu Chambonniere | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
21.08.23 Kwalif. | vs. Mohammad Alkotop | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Rayen Hermassi | 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Adam Panaras | 0-6, 7-62, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 Zilina - Clay | ||||
30.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Dung Em Oliver Dao | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bratislava - Clay | ||||
24.08.21 Kwalif. | vs. Franco Roncadelli | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
23.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Roi Ginat | 6-3, 3-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Bratislava - Clay | ||||
16.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Roi Ginat | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bratislava - I. hard | ||||
09.03.21 Kwalif. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Ganchev | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Bratislava - I. hard | ||||
24.11.20 1e ronde van de kwal. | vs. Nikolas Lahky | 3-6, 6-1, 10-5 | wedstrijd detail | |
24.11.20 Kwalif. | vs. Michal Mikula | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
All Lower - Clay | ||||
09.07.20 1e ronde | vs. Tomas Liska | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Trnava - I. hard | ||||
24.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Dalibor Svrcina | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
10.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Kossek | 6-3, 3-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
04.11.19 2e ronde van de kwal. | vs. Kai Lemstra | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.11.19 1e ronde van de kwal. | vs. Rotem Sobol | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
29.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Alessio Demichelis | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
23.09.19 2e ronde van de kwal. | vs. Giovanni Rizzuti | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
23.09.19 Kwalif. | vs. Gregorio Lulli | 1-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
22.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Andrew Alexander Watson | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Bratislava - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jaroslav Sisolak | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Jiri Barnat | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Baja - Clay | ||||
14.08.19 1e ronde | vs. Mate Valkusz | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
13.08.19 Kwalif. | vs. Oliver Varga-Toth | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Nemanja Subanovic | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Piestany - Clay | ||||
15.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Vladislav Melnic | 3-6, 7-5, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Piestany - Clay | ||||
08.05.19 1e ronde | vs. Alexander Ovcharov | 6-4, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
22.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Albert Roglan | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail |