WEDSTRIJD
03.09.20 | 2e ronde | Lukas Lacko | Frederico Ferreira Silva | 6-4, 7-5 | Ostrava Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Lukas Lacko | Frederico Ferreira Silva | |
1e Service % | 32/63 (51%) | 50/72 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 25/32 (78%) | 31/50 (62%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 13/31 (42%) | 7/22 (32%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 3/3 (100%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 34/72 (47%) | 25/63 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 72/135 (53%) | 63/135 (47%) |
Dubbele fouten | 5 | 5 |
Aces | 4 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Frederico Ferreira Silva | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lukas Lacko | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Frederico Ferreira Silva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Lukas Lacko | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Frederico Ferreira Silva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lukas Lacko | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Frederico Ferreira Silva | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Lukas Lacko | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Frederico Ferreira Silva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Lukas Lacko | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Frederico Ferreira Silva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Lukas Lacko | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Frederico Ferreira Silva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Lukas Lacko | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Frederico Ferreira Silva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Lukas Lacko | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-4 | Frederico Ferreira Silva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Lukas Lacko | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-5 | Frederico Ferreira Silva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Lukas Lacko | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-5 | Frederico Ferreira Silva | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Lukas Lacko | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
7-5 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Lukas Lacko vs. Frederico Ferreira Silva - onderlinge wedstrijden
03.09.21 | Kwartfinale | Lukas Lacko | Frederico Ferreira Silva | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | Mallorca Challenger | Hard |
11.01.21 | 1e ronde van de kwal. | Frederico Ferreira Silva | Lukas Lacko | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | Doha | Hard |
03.09.20 | 2e ronde | Lukas Lacko | Frederico Ferreira Silva | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | Ostrava Challenger | Clay |
Lukas Lacko form & Frederico Ferreira Silva form
Lukas Lacko - laatste wedstrijden
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Evgeny Karlovskiy | 5-7, 0-5, - Lukas Lacko - scratch | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
09.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Bu Yunchaokete | 6-3, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Mallorca Challenger - Hard | ||||
30.08.22 Kwalif. | vs. Daniil Glinka | 4-6, 1-2, - Lukas Lacko - scratch | wedstrijd detail | |
29.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Donski | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Malaga Challenger - Hard | ||||
28.06.22 1e ronde | vs. Roberto Marcora | 6-4, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
20.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andrej Martin | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Ilkley Challenger - Grass | ||||
13.06.22 Kwalif. | vs. Rinky Hijikata | 6-3, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
12.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Ritschard | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Nottingham Challenger - Grass | ||||
06.06.22 1e ronde | vs. Alexei Popyrin | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
17.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Jarry | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
Troisdorf Challenger - Clay | ||||
24.05.22 1e ronde | vs. Aldin Setkic | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Zagreb Challenger - Clay | ||||
10.05.22 1e ronde | vs. Filip Misolic | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Mauthausen Challenger - Clay | ||||
02.05.22 1e ronde | vs. Jurij Rodionov | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Ostrava Challenger - Clay | ||||
26.04.22 1e ronde | vs. Evan Furness | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Forli 5 - I. hard | ||||
22.02.22 1e ronde | vs. Tomas Machac | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Marseille - I. hard | ||||
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Andrea Arnaboldi | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
Montpellier - I. hard | ||||
30.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Antoine Hoang | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
27.01.22 2e ronde | vs. Vasek Pospisil | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.01.22 1e ronde | vs. Mats Moraing | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
10.01.22 1e ronde van de kwal. | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Forli 3 - I. hard | ||||
18.01.22 1e ronde | vs. Andrea Pellegrino | 6-0, 3-6, 6-70 | wedstrijd detail | |
Bratislava Challenger - I. hard | ||||
11.11.21 2e ronde | vs. Zsombor Piros | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.11.21 1e ronde | vs. Milos Karol | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Ismaning Challenger - Carpet | ||||
31.10.21 Finale | vs. Oscar Otte | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.10.21 Halve finale | vs. Quentin Halys | 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
29.10.21 Kwartfinale | vs. Matthias Bachinger | 7-5, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.10.21 2e ronde | vs. Tomas Machac | 6-72, 6-4, 7-62 | wedstrijd detail | |
25.10.21 1e ronde | vs. Marius Copil | 7-68, 7-64 | wedstrijd detail | |
Biel Challenger - I. hard | ||||
21.09.21 1e ronde | vs. Henri Laaksonen | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
Mallorca Challenger - Hard | ||||
05.09.21 Finale | vs. Yasutaka Uchiyama | 5-7, 7-68, 6-1 | wedstrijd detail |
Frederico Ferreira Silva - laatste wedstrijden
M25 Loule - Hard | ||||
22.03.24 2e ronde | vs. Duarte Vale | 6-4, 3-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
20.03.24 1e ronde | vs. Gabriele Piraino | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
15.03.24 Kwartfinale | vs. Hynek Barton | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.03.24 2e ronde | vs. Gianmarco Ferrari | 7-62, 7-65 | wedstrijd detail | |
13.03.24 1e ronde | vs. Rafael Izquierdo Luque | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Matsuyama Challenger - Hard | ||||
06.11.23 1e ronde | vs. James McCabe | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Brest Challenger - I. hard | ||||
24.10.23 1e ronde | vs. Nuno Borges | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.10.23 Kwalif. | vs. Ryan Peniston | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lilian Marmousez | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Gabriel Debru | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Malaga Challenger - Hard | ||||
09.10.23 Kwalif. | vs. Antoine Bellier | 6-0, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Gerch | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Alicante Challenger - Hard | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. Dennis Novak | 5-7, 6-77 | wedstrijd detail | |
03.10.23 1e ronde | vs. Darwin Blanch | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Orleans Challenger - I. hard | ||||
25.09.23 Kwalif. | vs. Arthur Fery | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Arthur Gea | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Setubal - Hard | ||||
21.09.23 2e ronde | vs. Dali Blanch | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.09.23 1e ronde | vs. Francisco Oliveira | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
Cassis Challenger - Hard | ||||
06.09.23 2e ronde | vs. Liam Broady | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
05.09.23 1e ronde | vs. Daniel Cox | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
22.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aidan Mayo | 6-3, 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Mallorca Challenger - Hard | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Mattia Bellucci | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Gastao Elias | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Grodzisk Mazowiecki - Hard | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Skander Mansouri | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Porto Challenger - Hard | ||||
01.08.23 1e ronde | vs. Altug Celikbilek | 4-6, 7-66, 3-6 | wedstrijd detail | |
Zug Challenger - Clay | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Harold Mayot | 6-4, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
London - Grass | ||||
29.06.23 Kwalif. | vs. Matteo Arnaldi | 5-7, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Emilio Gomez | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Damir Dzumhur | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Prostejov Challenger - Clay | ||||
06.06.23 1e ronde | vs. Tomas Machac | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail |