WEDSTRIJD
17.10.21 | 1e ronde van de kwal. | Lukas Palovic | Artur Kulibaba | 6-1, 6-1 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Latvia
30.05.99, 24 Jaar
30.05.99, 24 Jaar
Lukas Palovic vs. Artur Kulibaba - onderlinge wedstrijden
17.10.21 | 1e ronde van de kwal. | Lukas Palovic | Artur Kulibaba | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Lukas Palovic form & Artur Kulibaba form
Lukas Palovic - laatste wedstrijden
M15 Buschhausen - Clay | ||||
12.09.23 1e ronde | vs. Luca Castagnola | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Vienna - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Peter Heller | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.08.23 1e ronde | vs. Matthias Ujvary | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Poznan - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Maks Kasnikowski | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.08.23 Kwalif. | vs. Przemyslaw Michocki | 6-1, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
21.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Kottingbrunn - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Marat Sharipov (RUS) | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Leon Benedict | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jaka Protic Zakelj | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Novi - Clay | ||||
26.07.23 1e ronde | vs. Bautista Vilicich | 3-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Telfs - Clay | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Michael Gloeckler | 6-3, 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Padova - Clay | ||||
13.07.23 2e ronde | vs. Fausto Tabacco | 6-72, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.07.23 1e ronde | vs. Lautaro Midon | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.07.23 Kwalif. | vs. Giuseppe Tresca | 6-2, 2-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pietro Pampanin | 6-3, 6-75, 14-12 | wedstrijd detail | |
M15 Belgrade - Clay | ||||
30.06.23 Kwartfinale | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. Vuk Radjenovic | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.06.23 1e ronde | vs. Federico Agustin Gomez | 1-6, 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Poprad - Clay | ||||
23.06.23 Kwartfinale | vs. Patrik Rikl | 0-6, 0-1, - Lukas Palovic - scratch | wedstrijd detail | |
22.06.23 2e ronde | vs. Milos Karol | 2-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.06.23 1e ronde | vs. Alan Bojarski | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bratislava 1 - Clay | ||||
12.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Lukas Neumayer | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Nyiregyhaza - Clay | ||||
07.06.23 1e ronde | vs. Pietro Orlando Fellin | 3-6, 6-1, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nicola Ion | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.06.23 Kwalif. | vs. Michal Krajci | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gabor Mathe | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Krsko - Clay | ||||
18.05.23 1e ronde | vs. Admir Kalender | 2-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
17.04.23 Kwalif. | vs. Mikhail Gorokhov | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.04.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nicolas Philibert | 1-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
16.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Chirag Duhan | 7-65, 6-2 | wedstrijd detail |
Artur Kulibaba - laatste wedstrijden
M15 Parnu - I. hard | ||||
26.10.21 Kwalif. | vs. Pietro Schiavetti | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Jan Osusky | Jan Osusky - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Lukas Palovic | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.10.21 2e ronde van de kwal. | vs. Samuel Puskar | 6-3, 3-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
10.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Moaz Assaf | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Parnu - Clay | ||||
02.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Paul Valsecchi | 0-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
16.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Ameur Ben Hassen | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Borja Miralles | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Pablo Carretero | 6-4, 3-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Aziz Ouakaa | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
20.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Cesar Bouchelaghem | 5-7, 6-4, 10-3 | wedstrijd detail | |
20.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. William Grant | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
13.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Lopez Linquet | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
06.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Jing Long Weng | 6-4, 2-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
M25 Irpin - Clay | ||||
26.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Jack Oswald | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Oleg Dolgosheyev | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Minsk - Hard | ||||
20.08.19 Kwalif. | vs. Beibit Zhukayev | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Victor Gurevich | 4-6, 6-2, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Irpin - Clay | ||||
13.08.19 1e ronde | vs. Timur Maulenov | 2-6, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Tabarka - Clay | ||||
29.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Anze Arh | 1-6, 6-3, 7-10 | wedstrijd detail | |
Estonia F2 - Carpet | ||||
27.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Robin Erik Parts | 2-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
Turkey F31 - Clay | ||||
08.10.18 2e ronde van de kwal. | vs. Giuseppe La Vela | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.10.18 1e ronde van de kwal. | vs. Vital Flurin Leuch | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F8 - Clay | ||||
23.09.18 2e ronde van de kwal. | vs. Zhan Skindzer | 0-6, 6-1, 6-76 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F7 - Clay | ||||
15.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Artsiom Bardzin | 6-2, 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Hungary F7 - Clay | ||||
26.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Isa Mammetgulyyev | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
25.08.18 1e ronde van de kwal. | vs. Oliver Varga-Toth | 6-0, 7-5 | wedstrijd detail | |
Hungary F6 - Clay | ||||
20.08.18 Kwalif. | vs. Isa Mammetgulyyev | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
18.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Jan Vehovec | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
Slovakia F3 - Clay | ||||
06.08.18 2e ronde van de kwal. | vs. Michal Selecky | 4-6, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail |