WEDSTRIJD
21.09.21 | Kwalif. | Lukas Pokorny | Antonin Bolardt | 6-73, 6-0, 10-8 | M25 Pardubice | Clay |
STATISTIEKEN
Lukas Pokorny | Antonin Bolardt | |
1e Service % | 50/81 (62%) | 61/95 (64%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 31/50 (62%) | 28/61 (46%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/31 (48%) | 19/34 (56%) |
Benutte Breakpoints | 5/17 (29%) | 2/6 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 48/95 (51%) | 35/81 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 94/176 (53%) | 82/176 (47%) |
Dubbele fouten | 4 | 2 |
Aces | 5 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Antonin Bolardt | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Lukas Pokorny | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Antonin Bolardt | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Lukas Pokorny | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-2 | Antonin Bolardt | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Lukas Pokorny | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Antonin Bolardt | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lukas Pokorny | 4-3 | |
0-0, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Antonin Bolardt | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lukas Pokorny | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-5 | Antonin Bolardt | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lukas Pokorny | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
6-6 | Antonin Bolardt | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 1-3, 2-3, 2-4, 2-5, 2-6, 3-6 | ||
6-73 |
2 | ||
0-0 | Antonin Bolardt | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
1-0 | Antonin Bolardt | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Lukas Pokorny | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Antonin Bolardt | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lukas Pokorny | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-0 | Antonin Bolardt | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
3 | ||
Lukas Pokorny | 0-0 | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 1-3, 2-3, 2-4, 3-4, 3-5, 4-5, 4-6, 5-6, 6-6, 6-7, 7-7, 7-8, 8-8, 9-8 | ||
10-8 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Czech Republic
07.06.98, 25 Jaar
14708 $
07.06.98, 25 Jaar
14708 $
Lukas Pokorny vs. Antonin Bolardt - onderlinge wedstrijden
21.09.21 | Kwalif. | Lukas Pokorny | Antonin Bolardt | 6-73, 6-0, 10-8 | wedstrijd detail | M25 Pardubice | Clay |
Lukas Pokorny form & Antonin Bolardt form
Lukas Pokorny - laatste wedstrijden
M25 Trnava - I. hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Martyn Pawelski | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santo - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Nicolas Mejia | 6-73, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santo - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Charles Broom | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Noah Rubin | 1-6, 7-63, 4-1, Noah Rubin - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. David Poljak | 7-64, 6-71, 5-7 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
03.02.24 | vs. Laslo Djere | 4-3, Laslo Djere - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Bressuire - I. hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Antoine Walch | 7-5, 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Aleksandr Braynin | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
12.11.23 Finale | vs. Karl Friberg | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Halve finale | vs. Jonathan Mridha | 6-6, Jonathan Mridha - scratch | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Anton Matusevich | 5-7, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Milos Karol | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Khumoun Sultanov | 6-73, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Oscar Galimardanov | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Maxime Cressy | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Alicante Challenger - Hard | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Moez Echargui | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vladyslav Orlov | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Leo Borg | 6-73, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. S Mert Ozdemir | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
27.08.23 Finale | vs. Seydina Andre | 6-3, 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
26.08.23 Halve finale | vs. Martin Landaluce | 4-6, 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwartfinale | vs. Yaroslav Demin | 6-74, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Nikita Ianin | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Alan Fernando Rubio Fierros | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.08.23 Finale | vs. Garrett Johns | 7-63, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.08.23 Halve finale | vs. Enzo Wallart | Enzo Wallart - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
18.08.23 Kwartfinale | vs. Aziz Ouakaa | 6-2, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Tiago Pereira | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Wissam Abderrahman | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Igor Gimenez | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail |
Antonin Bolardt - laatste wedstrijden
Prague 2 - Clay | ||||
07.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Gastao Elias | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
27.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stepan Mruzek | 6-2, 4-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
M25 Manacor - Hard | ||||
17.01.23 Kwalif. | vs. Nikolay Nedelchev | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
16.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Thijmen Loof | 1-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
15.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Smaran Rangarajan | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Prostejov - Clay | ||||
28.09.22 2e ronde | vs. Daniel Siniakov | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
26.09.22 1e ronde | vs. Alfred Almasi | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
20.09.22 Kwalif. | vs. Noah Schlagenhauf | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.09.22 2e ronde van de kwal. | vs. Sergo Sikharulidze | 6-3, 3-6, 10-2 | wedstrijd detail | |
18.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Mikolaj Lis | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
M15 Budapest - Hard | ||||
06.09.22 1e ronde | vs. Jakub Kroslak | 6-75, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Szabolcsveresmart - Clay | ||||
01.09.22 2e ronde | vs. Dragos Dima | 5-7, 7-67, 6-71 | wedstrijd detail | |
30.08.22 1e ronde | vs. Georgii Kravchenko | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
26.05.22 2e ronde | vs. Michael Vrbensky | 2-6, 2-5, - Antonin Bolardt - scratch | wedstrijd detail | |
25.05.22 1e ronde | vs. Jakub Prachar | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
24.05.22 Kwalif. | vs. Bartlomiej Andrzejczak | 7-60, 6-3 | wedstrijd detail | |
23.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Vit Kalina | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Most - Clay | ||||
19.05.22 2e ronde | vs. Rudolf Molleker | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
17.05.22 1e ronde | vs. Martin Damm | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
13.05.22 Kwartfinale | vs. Lukas Neumayer | 2-6, - Antonin Bolardt - scratch | wedstrijd detail | |
12.05.22 2e ronde | vs. Alex Rybakov | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.05.22 1e ronde | vs. Daniel Cukierman | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
10.05.22 Kwalif. | vs. Matej Galik | 3-6, 6-2, 10-7 | wedstrijd detail | |
09.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Martin Benes | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Apltauer | 2-6, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trimbach - Carpet | ||||
15.03.22 Kwalif. | vs. Raphael Calzi | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.03.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ying Hou | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
14.02.22 Kwalif. | vs. Shinji Hazawa | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Niklas Rohrer | 4-6, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
13.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. James Hartson | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |