WEDSTRIJD
15.03.23 | 1e ronde | Lukas Pokorny | Matej Vocel | 4-6, 6-3, 6-4 | M15 Sharm | Hard |
STATISTIEKEN
Lukas Pokorny | Matej Vocel | |
1e Service % | 53/83 (64%) | 38/81 (47%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 46/53 (87%) | 29/38 (76%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/30 (50%) | 26/43 (60%) |
Benutte Breakpoints | 2/4 (50%) | 1/3 (33%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 26/81 (32%) | 22/83 (27%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 87/164 (53%) | 77/164 (47%) |
Dubbele fouten | 2 | 2 |
Aces | 6 | 5 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Lukas Pokorny | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Matej Vocel | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Lukas Pokorny | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Matej Vocel | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Lukas Pokorny | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Matej Vocel | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Lukas Pokorny | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | Matej Vocel | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Lukas Pokorny | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-5 | Matej Vocel | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
4-6 |
2 | ||
Lukas Pokorny | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Matej Vocel | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Lukas Pokorny | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Matej Vocel | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Lukas Pokorny | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Matej Vocel | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Lukas Pokorny | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Matej Vocel | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Lukas Pokorny | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Matej Vocel | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Lukas Pokorny | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Matej Vocel | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Lukas Pokorny | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Matej Vocel | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Lukas Pokorny | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Matej Vocel | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Lukas Pokorny | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-4 | Matej Vocel | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lukas Pokorny | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Lukas Pokorny vs. Matej Vocel - onderlinge wedstrijden
15.03.23 | 1e ronde | Lukas Pokorny | Matej Vocel | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Sharm | Hard |
Lukas Pokorny form & Matej Vocel form
Lukas Pokorny - laatste wedstrijden
M25 Trnava - I. hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Martyn Pawelski | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santo - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Nicolas Mejia | 6-73, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santo - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Charles Broom | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Noah Rubin | 1-6, 7-63, 4-1, Noah Rubin - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. David Poljak | 7-64, 6-71, 5-7 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
03.02.24 | vs. Laslo Djere | 4-3, Laslo Djere - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Bressuire - I. hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Antoine Walch | 7-5, 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Aleksandr Braynin | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
12.11.23 Finale | vs. Karl Friberg | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Halve finale | vs. Jonathan Mridha | 6-6, Jonathan Mridha - scratch | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Anton Matusevich | 5-7, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Milos Karol | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Khumoun Sultanov | 6-73, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Oscar Galimardanov | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Maxime Cressy | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Alicante Challenger - Hard | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Moez Echargui | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vladyslav Orlov | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Leo Borg | 6-73, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. S Mert Ozdemir | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
27.08.23 Finale | vs. Seydina Andre | 6-3, 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
26.08.23 Halve finale | vs. Martin Landaluce | 4-6, 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwartfinale | vs. Yaroslav Demin | 6-74, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Nikita Ianin | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Alan Fernando Rubio Fierros | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.08.23 Finale | vs. Garrett Johns | 7-63, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.08.23 Halve finale | vs. Enzo Wallart | Enzo Wallart - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
18.08.23 Kwartfinale | vs. Aziz Ouakaa | 6-2, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Tiago Pereira | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Wissam Abderrahman | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Igor Gimenez | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail |
Matej Vocel - laatste wedstrijden
M25 Toulouse - I. hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Alexis Gautier | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Pierre Delage | 1-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mat Epee | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Creteil - I. hard | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Arthur Nagel | 1-6, 6-3, 8-10 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Raphael Vaksmann | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Faro - Hard | ||||
26.02.24 Kwalif. | vs. Goncalo Falcao | 6-1, 5-7, 6-10 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Oberhaching - I. hard | ||||
12.02.24 Kwalif. | vs. Leopold Zima | 3-6, 7-63, 3-10 | wedstrijd detail | |
11.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Maurus Malgiaritta | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Doha - Hard | ||||
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Josh Reid | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
11.01.24 2e ronde | vs. Saba Purtseladze | 7-61, 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde | vs. Mashari Nawaf | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.01.24 Kwalif. | vs. Michal Lusovsky | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ruslan Serazhetdinov | 6-3, 4-6, 10-3 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
23.11.23 2e ronde | vs. Elliot Benchetrit | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Goncalo Falcao | 6-3, 7-65 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Tiago Pereira | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Tiago Boschmans | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
10.11.23 Kwartfinale | vs. Karl Friberg | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Henri Squire | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Jonas Forejtek | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
07.11.23 Kwalif. | vs. Peter Buldorini | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
06.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vitalii Hnidets | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
22.03.23 1e ronde | vs. Tomas Lanik | 6-3, 5-7, 0-2, - Matej Vocel - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
15.03.23 1e ronde | vs. Lukas Pokorny | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
14.02.23 Kwalif. | vs. Nikolay Nedelchev | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Daniel Marincas | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
11.02.23 Halve finale | vs. Valentin Royer | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.02.23 2e ronde | vs. Simon Beaupain | 6-4, 6-73, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.02.23 Kwartfinale | vs. Sebastian Fanselow | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail |