WEDSTRIJD
12.07.21 | 2e ronde van de kwal. | Lukas Pokorny | Rrezart Cungu | 6-3, 6-4 | M15 Doboj | Clay |
STATISTIEKEN
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Lukas Pokorny vs. Rrezart Cungu - onderlinge wedstrijden
12.07.21 | 2e ronde van de kwal. | Lukas Pokorny | Rrezart Cungu | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Doboj | Clay |
Lukas Pokorny form & Rrezart Cungu form
Lukas Pokorny - laatste wedstrijden
M25 Trnava - I. hard | ||||
27.03.24 1e ronde | vs. Martyn Pawelski | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santo - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Nicolas Mejia | 6-73, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santo - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Charles Broom | 4-6, 6-3, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Noah Rubin | 1-6, 7-63, 4-1, Noah Rubin - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Trento - I. hard | ||||
21.02.24 1e ronde | vs. David Poljak | 7-64, 6-71, 5-7 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - Clay | ||||
03.02.24 | vs. Laslo Djere | 4-3, Laslo Djere - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Bressuire - I. hard | ||||
17.01.24 1e ronde | vs. Antoine Walch | 7-5, 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Aleksandr Braynin | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
12.11.23 Finale | vs. Karl Friberg | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.11.23 Halve finale | vs. Jonathan Mridha | 6-6, Jonathan Mridha - scratch | wedstrijd detail | |
10.11.23 Kwartfinale | vs. Anton Matusevich | 5-7, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
09.11.23 2e ronde | vs. Milos Karol | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
08.11.23 1e ronde | vs. Khumoun Sultanov | 6-73, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
18.10.23 1e ronde | vs. Oscar Galimardanov | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Bratislava 2 - I. hard | ||||
11.10.23 1e ronde | vs. Maxime Cressy | 6-74, 3-6 | wedstrijd detail | |
Alicante Challenger - Hard | ||||
02.10.23 Kwalif. | vs. Moez Echargui | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Vladyslav Orlov | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
Istanbul Challenger - Hard | ||||
04.09.23 Kwalif. | vs. Leo Borg | 6-73, 6-4, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. S Mert Ozdemir | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
27.08.23 Finale | vs. Seydina Andre | 6-3, 2-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
26.08.23 Halve finale | vs. Martin Landaluce | 4-6, 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
25.08.23 Kwartfinale | vs. Yaroslav Demin | 6-74, 7-64, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.08.23 2e ronde | vs. Nikita Ianin | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.08.23 1e ronde | vs. Alan Fernando Rubio Fierros | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.08.23 Finale | vs. Garrett Johns | 7-63, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.08.23 Halve finale | vs. Enzo Wallart | Enzo Wallart - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
18.08.23 Kwartfinale | vs. Aziz Ouakaa | 6-2, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.08.23 2e ronde | vs. Tiago Pereira | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Wissam Abderrahman | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.08.23 1e ronde | vs. Igor Gimenez | 4-6, 7-5, 4-6 | wedstrijd detail |