WEDSTRIJD
02.09.20 | 1e ronde | Lukas Rosol | Hyeon Chung | 2-6, 6-4, 6-0 | Ostrava Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Lukas Rosol | Hyeon Chung | |
1e Service % | 46/88 (52%) | 32/72 (44%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 34/46 (74%) | 26/32 (81%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/42 (33%) | 10/40 (25%) |
Benutte Breakpoints | 6/10 (60%) | 4/14 (29%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 36/72 (50%) | 40/88 (45%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 84/160 (53%) | 76/160 (48%) |
Dubbele fouten | 6 | 13 |
Aces | 5 | 2 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Lukas Rosol | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Hyeon Chung | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Lukas Rosol | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Hyeon Chung | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Lukas Rosol | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Hyeon Chung | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Lukas Rosol | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-5 | Hyeon Chung | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
2-6 |
2 | ||
Lukas Rosol | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Hyeon Chung | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Lukas Rosol | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-2 | Hyeon Chung | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Lukas Rosol | 1-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-4 | Hyeon Chung | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lukas Rosol | 2-4 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-4 | Hyeon Chung | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Lukas Rosol | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Hyeon Chung | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Lukas Rosol | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Hyeon Chung | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Lukas Rosol | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
3-0 | Hyeon Chung | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Lukas Rosol | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-0 | Hyeon Chung | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Lukas Rosol vs. Hyeon Chung - onderlinge wedstrijden
02.09.20 | 1e ronde | Lukas Rosol | Hyeon Chung | 2-6, 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | Ostrava Challenger | Clay |
Lukas Rosol form & Hyeon Chung form
Lukas Rosol - laatste wedstrijden
M25 Santa - Clay | ||||
25.10.23 2e ronde | vs. Carlos Sanchez Jover | 3-6, 1-2, - Lukas Rosol - scratch | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde | vs. Tommaso Compagnucci | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Edoardo Lavagno | 7-5, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Maximilian Marterer | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Mirza Basic | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yanaki Milev | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Martin Krumich | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Patrik Homola | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Prague 3 - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde | vs. Rudolf Molleker | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Bielsko - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Daniel Paty | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Alan Bojarski | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Kitzbuhel - Clay | ||||
29.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thiago Moura Monteiro | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Kramsach - Clay | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Gerard Campana Lee | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.07.23 1e ronde | vs. Anton Matusevich | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Sebastian Prechtel | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Telfs - Clay | ||||
21.07.23 Kwartfinale | vs. Sandro Kopp | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Tomas Lanik | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
20.07.23 1e ronde | vs. Edoardo Cherie Ligniere | 2-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
Prague 1 - Clay | ||||
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ostrava Challenger - Clay | ||||
24.04.23 1e ronde | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Munich - Clay | ||||
15.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Flavio Cobolli | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
29.03.23 1e ronde | vs. Eliakim Coulibaly | 7-66, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Las Franquesas - Hard | ||||
21.03.23 1e ronde | vs. Oriol Roca Batalla | 6-75, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Portimao - Hard | ||||
17.03.23 Kwartfinale | vs. Akira Santillan | 7-65, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.03.23 2e ronde | vs. Mikel Martinez | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Alberto Barroso Campos | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Loule - Hard | ||||
03.03.23 Kwartfinale | vs. Lucas Poullain | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.03.23 2e ronde | vs. Yshai Oliel | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.03.23 1e ronde | vs. Juan Bautista Otegui | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Rovereto Challenger - I. hard | ||||
20.02.23 1e ronde | vs. Gauthier Onclin | 1-6, 6-70 | wedstrijd detail |
Hyeon Chung - laatste wedstrijden
London - Grass | ||||
28.06.23 2e ronde van de kwal. | vs. Enzo Couacaud | 1-6, 0-2, - Hyeon Chung - scratch | wedstrijd detail | |
26.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-2, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Ilkley Challenger - Grass | ||||
17.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jesper De Jong | 1-4, - Hyeon Chung - scratch | wedstrijd detail | |
Nottingham Challenger - Grass | ||||
13.06.23 1e ronde | vs. Nuno Borges | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Surbiton Challenger - Grass | ||||
05.06.23 1e ronde | vs. Andy Murray | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Busan Challenger - Hard | ||||
09.05.23 1e ronde | vs. Yasutaka Uchiyama | 3-6, 7-63, 2-6 | wedstrijd detail | |
Seoul Challenger - Hard | ||||
26.04.23 1e ronde | vs. Jordan Thompson | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Paris - Clay | ||||
23.09.20 2e ronde van de kwal. | vs. Renzo Olivo | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.09.20 1e ronde van de kwal. | vs. Baptiste Crepatte | 7-67, 6-4 | wedstrijd detail | |
Prostejov Challenger - Clay | ||||
07.09.20 1e ronde | vs. Jozef Kovalik | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
Ostrava Challenger - Clay | ||||
02.09.20 1e ronde | vs. Lukas Rosol | 6-2, 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Prague II - Clay | ||||
25.08.20 2e ronde | vs. Zdenek Kolar | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
02.03.20 1e ronde | vs. Thai Kwiatkowski | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
Mubadala World - Hard | ||||
20.12.19 2e ronde | vs. Andrey Rublev | 6-75, 6-71 | wedstrijd detail | |
19.12.19 1e ronde | vs. Karen Khachanov | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
Vienna - I. hard | ||||
24.10.19 2e ronde | vs. Andrey Rublev | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.10.19 1e ronde | vs. Milos Raonic | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Stockholm - I. hard | ||||
13.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Cedrik-Marcel Stebe | 6-3, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tokyo - Hard | ||||
04.10.19 Kwartfinale | vs. David Goffin | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.10.19 2e ronde | vs. Marin Cilic | 6-4, 3-6, 6-1 | wedstrijd detail | |
30.09.19 1e ronde | vs. Lorenzo Sonego | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Chengdu - Hard | ||||
25.09.19 1e ronde | vs. Joao Sousa | 6-1, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
New York - Hard | ||||
31.08.19 3e ronde | vs. Rafael Nadal | 3-6, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
29.08.19 2e ronde | vs. Fernando Verdasco | 1-6, 2-6, 7-5, 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
27.08.19 1e ronde | vs. Ernesto Escobedo | 3-6, 6-4, 6-75, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
23.08.19 Kwalif. | vs. Mikael Ymer | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.08.19 2e ronde van de kwal. | vs. Stefano Napolitano | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
19.08.19 1e ronde van de kwal. | vs. Sebastian Ofner | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Vancouver Challenger - Hard | ||||
15.08.19 3e ronde | vs. Maxime Janvier | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.08.19 2e ronde | vs. Vasek Pospisil | 1-6, 7-68, 6-3 | wedstrijd detail |