WEDSTRIJD
25.06.20 | 1e ronde | Lukas Rosol | Ondrej Styler | 3-6, 6-3, 10-8 | All Lower | Clay |
STATISTIEKEN
1 | ||
1-1 | Ondrej Styler | |
0-0, 15-0, 40-15[BP] | ||
Lukas Rosol | 2-1 | |
0-0, 0-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Ondrej Styler | |
0-0 | ||
Lukas Rosol | 2-3 | |
2-4 | Ondrej Styler | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Lukas Rosol | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
3-5 | Ondrej Styler | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-40 | ||
3-6 |
2 | ||
Lukas Rosol | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Ondrej Styler | |
0-0, 15-0, 30-15 | ||
Lukas Rosol | 2-0 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
3-0 | Ondrej Styler | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-40 | ||
Lukas Rosol | 3-1 | |
0-0 | ||
4-1 | Ondrej Styler | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Lukas Rosol | 4-2 | |
0-0 | ||
5-2 | Ondrej Styler | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-40 | ||
Lukas Rosol | 5-3 | |
0-0 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Ondrej Styler | |
Lukas Rosol | 1-0 | |
3-0 | Ondrej Styler | |
Lukas Rosol | 4-2 | |
5-2 | Ondrej Styler | |
Lukas Rosol | 6-2 | |
8-3 | Ondrej Styler | |
Lukas Rosol | 8-4 | |
9-5 | Ondrej Styler | |
Lukas Rosol | 9-6 | |
9-7 | Ondrej Styler | |
10-8 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Czech Republic
01.06.00, 23 Jaar
01.06.00, 23 Jaar
Lukas Rosol vs. Ondrej Styler - onderlinge wedstrijden
25.06.20 | 1e ronde | Lukas Rosol | Ondrej Styler | 3-6, 6-3, 10-8 | wedstrijd detail | All Lower | Clay |
Lukas Rosol form & Ondrej Styler form
Lukas Rosol - laatste wedstrijden
M25 Santa - Clay | ||||
25.10.23 2e ronde | vs. Carlos Sanchez Jover | 3-6, 1-2, - Lukas Rosol - scratch | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde | vs. Tommaso Compagnucci | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Edoardo Lavagno | 7-5, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Maximilian Marterer | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Mirza Basic | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yanaki Milev | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Martin Krumich | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Patrik Homola | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Prague 3 - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde | vs. Rudolf Molleker | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Bielsko - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Daniel Paty | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Alan Bojarski | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Kitzbuhel - Clay | ||||
29.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thiago Moura Monteiro | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Kramsach - Clay | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Gerard Campana Lee | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.07.23 1e ronde | vs. Anton Matusevich | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Sebastian Prechtel | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Telfs - Clay | ||||
21.07.23 Kwartfinale | vs. Sandro Kopp | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.07.23 1e ronde | vs. Edoardo Cherie Ligniere | 2-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Tomas Lanik | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Prague 1 - Clay | ||||
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ostrava Challenger - Clay | ||||
24.04.23 1e ronde | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Munich - Clay | ||||
15.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Flavio Cobolli | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
29.03.23 1e ronde | vs. Eliakim Coulibaly | 7-66, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Las Franquesas - Hard | ||||
21.03.23 1e ronde | vs. Oriol Roca Batalla | 6-75, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Portimao - Hard | ||||
17.03.23 Kwartfinale | vs. Akira Santillan | 7-65, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.03.23 2e ronde | vs. Mikel Martinez | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Alberto Barroso Campos | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Loule - Hard | ||||
03.03.23 Kwartfinale | vs. Lucas Poullain | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.03.23 2e ronde | vs. Yshai Oliel | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.03.23 1e ronde | vs. Juan Bautista Otegui | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Rovereto Challenger - I. hard | ||||
20.02.23 1e ronde | vs. Gauthier Onclin | 1-6, 6-70 | wedstrijd detail |
Ondrej Styler - laatste wedstrijden
All Lower - Clay | ||||
27.07.20 1e ronde | vs. Daniel Siniakov | 6-75, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.07.20 1e ronde | vs. Robin Stanek | 1-4, - Ondrej Styler - scratch | wedstrijd detail | |
16.07.20 1e ronde | vs. Zdenek Kolar | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.07.20 1e ronde | vs. Adam Pavlasek | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
10.07.20 1e ronde | vs. Petr Nouza | 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
03.07.20 1e ronde | vs. Antonin Bolardt | 6-0, 2-0, Antonin Bolardt - scratch | wedstrijd detail | |
02.07.20 1e ronde | vs. Marek Rehacek | 5-7, 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
26.06.20 1e ronde | vs. Dalibor Svrcina | 6-2, 0-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
25.06.20 1e ronde | vs. Lukas Rosol | 6-3, 3-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
23.06.20 1e ronde | vs. Marek Gengel | 6-2, 4-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
22.06.20 1e ronde | vs. Michal Konecny | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
19.06.20 1e ronde | vs. Matej Vocel | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.06.20 1e ronde | vs. Toby Alex Kodat | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Ann Arbor - I. hard | ||||
06.01.20 1e ronde | vs. Andrew Fenty | 6-74, 6-75 | wedstrijd detail | |
Tiburon Challenger - Hard | ||||
24.09.19 1e ronde | vs. Roberto Quiroz | 6-3, 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Marburg - Clay | ||||
08.07.19 Kwalif. | vs. Buvaysar Gadamauri | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Pardubice - Clay | ||||
26.06.19 1e ronde | vs. Michael Vrbensky | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.06.19 Kwalif. | vs. Vladyslav Orlov | 6-3, 7-63 | wedstrijd detail | |
24.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Kaltenkirchen - Clay | ||||
12.06.19 1e ronde | vs. Cedrik-Marcel Stebe | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
10.06.19 Kwalif. | vs. Tomas Jirousek | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Filip Bergevi | 7-5, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25 Karlsruhe - Clay | ||||
05.06.19 1e ronde | vs. Andrea Pellegrino | 3-6, 6-2, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.06.19 Kwalif. | vs. Tomas Jirousek | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.06.19 1e ronde van de kwal. | vs. Pascal Meis | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25+H Most - Clay | ||||
30.05.19 2e ronde | vs. Julian Lenz | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
29.05.19 1e ronde | vs. Tomas Jirousek | 6-3, 3-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.05.19 Kwalif. | vs. Pietro Mugelli | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Prague - Clay | ||||
14.05.19 1e ronde | vs. Vit Kopriva | 6-4, 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.02.19 1e ronde | vs. Altug Celikbilek | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail |