WEDSTRIJD
13.07.21 | 1e ronde | Lukas Rosol | Vit Kopriva | 7-64, 6-2 | Amersfoort Challenger | Clay |
STATISTIEKEN
Lukas Rosol | Vit Kopriva | |
1e Service % | 44/71 (62%) | 44/78 (56%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/44 (61%) | 27/44 (61%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 15/27 (56%) | 13/34 (38%) |
Benutte Breakpoints | 4/7 (57%) | 2/9 (22%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 38/78 (49%) | 29/71 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 80/149 (54%) | 69/149 (46%) |
Dubbele fouten | 1 | 10 |
Aces | 4 | 4 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Vit Kopriva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Lukas Rosol | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40 | ||
1-1 | Vit Kopriva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Lukas Rosol | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Vit Kopriva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Lukas Rosol | 1-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-4 | Vit Kopriva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lukas Rosol | 3-4 | |
0-0, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Vit Kopriva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Lukas Rosol | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-5 | Vit Kopriva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Lukas Rosol | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
6-6 | Vit Kopriva | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 2-2, 3-2, 4-2, 4-3, 5-3, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
2 | ||
0-0 | Vit Kopriva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
1-0 | Vit Kopriva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lukas Rosol | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Vit Kopriva | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Lukas Rosol | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-1 | Vit Kopriva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Lukas Rosol | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-2 | Vit Kopriva | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Lukas Rosol vs. Vit Kopriva - onderlinge wedstrijden
28.03.22 | 1e ronde | Vit Kopriva | Lukas Rosol | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | Oeiras 1 | Clay |
13.07.21 | 1e ronde | Lukas Rosol | Vit Kopriva | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | Amersfoort Challenger | Clay |
30.03.21 | 1e ronde | Vit Kopriva | Lukas Rosol | 6-3, 3-6, 7-5 | wedstrijd detail | Marbella Challenger | Clay |
27.06.18 | 2e ronde | Lukas Rosol | Vit Kopriva | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | Czech Republic | Clay |
Lukas Rosol form & Vit Kopriva form
Lukas Rosol - laatste wedstrijden
M25 Santa - Clay | ||||
25.10.23 2e ronde | vs. Carlos Sanchez Jover | 3-6, 1-2, - Lukas Rosol - scratch | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde | vs. Tommaso Compagnucci | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
16.10.23 1e ronde | vs. Edoardo Lavagno | 7-5, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Tulln Challenger - Clay | ||||
05.09.23 1e ronde | vs. Maximilian Marterer | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.09.23 Kwalif. | vs. Mirza Basic | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Yanaki Milev | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Jablonec - Clay | ||||
31.08.23 2e ronde | vs. Martin Krumich | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
30.08.23 1e ronde | vs. Patrik Homola | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Prague 3 - Clay | ||||
21.08.23 1e ronde | vs. Rudolf Molleker | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Bielsko - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Daniel Paty | 6-73, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.08.23 1e ronde | vs. Alan Bojarski | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
Kitzbuhel - Clay | ||||
29.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Thiago Moura Monteiro | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Kramsach - Clay | ||||
28.07.23 Kwartfinale | vs. Gerard Campana Lee | 6-4, 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Sebastian Prechtel | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.07.23 1e ronde | vs. Anton Matusevich | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Telfs - Clay | ||||
21.07.23 Kwartfinale | vs. Sandro Kopp | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
20.07.23 1e ronde | vs. Edoardo Cherie Ligniere | 2-6, 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.07.23 2e ronde | vs. Tomas Lanik | 3-6, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Prague 1 - Clay | ||||
30.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-2, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Ostrava Challenger - Clay | ||||
24.04.23 1e ronde | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 6-3, 1-6 | wedstrijd detail | |
Munich - Clay | ||||
15.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Flavio Cobolli | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trnava - I. hard | ||||
29.03.23 1e ronde | vs. Eliakim Coulibaly | 7-66, 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Las Franquesas - Hard | ||||
21.03.23 1e ronde | vs. Oriol Roca Batalla | 6-75, 6-2, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Portimao - Hard | ||||
17.03.23 Kwartfinale | vs. Akira Santillan | 7-65, 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
16.03.23 2e ronde | vs. Mikel Martinez | 7-62, 6-2 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Alberto Barroso Campos | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Loule - Hard | ||||
03.03.23 Kwartfinale | vs. Lucas Poullain | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.03.23 2e ronde | vs. Yshai Oliel | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
01.03.23 1e ronde | vs. Juan Bautista Otegui | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Rovereto Challenger - I. hard | ||||
20.02.23 1e ronde | vs. Gauthier Onclin | 1-6, 6-70 | wedstrijd detail |
Vit Kopriva - laatste wedstrijden
Miami - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Christopher O'Connell | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Jeff Wolf | 6-3, 1-6, 6-4 | wedstrijd detail | |
18.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rei Sakamoto | 7-65, 7-65 | wedstrijd detail | |
Phoenix Challenger - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Aleksandar Vukic | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
12.03.24 Kwalif. | vs. Emilio Nava | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Beibit Zhukayev | 6-74, 6-3, 5-0, Beibit Zhukayev - scratch | wedstrijd detail | |
Indian Wells - Hard | ||||
05.03.24 Kwalif. | vs. Constant Lestienne | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
04.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Cooper Woestendick | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
Doha - Hard | ||||
19.02.24 1e ronde | vs. Fabian Marozsan | 5-7, 6-76 | wedstrijd detail | |
18.02.24 Kwalif. | vs. Maximilian Marterer | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
17.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Mubarak Shannan Zayid | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Manama Challenger - Hard | ||||
13.02.24 1e ronde | vs. Laurent Lokoli | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
04.02.24 | vs. Orel Kimhi | 3-6, 6-3, 11-9 | wedstrijd detail | |
Quimper Challenger - I. hard | ||||
25.01.24 2e ronde | vs. Matteo Martineau | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
24.01.24 1e ronde | vs. Lucas Pouille | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Melbourne - Hard | ||||
15.01.24 1e ronde | vs. Sebastian Korda | 1-6, 4-6, 6-2, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.01.24 Kwalif. | vs. Oliver Crawford | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
11.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Oriol Roca Batalla | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
10.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Calvin Hemery | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Curitiba Challenger - Clay | ||||
23.10.23 1e ronde | vs. Lukas Neumayer | 0-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
20.10.23 Halve finale | vs. Andrea Pellegrino | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
19.10.23 Kwartfinale | vs. Federico Delbonis | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.10.23 2e ronde | vs. Roman Andres Burruchaga | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.10.23 1e ronde | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-0, 0-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
11.10.23 2e ronde | vs. Luciano Darderi | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.10.23 1e ronde | vs. Dalibor Svrcina | 7-5, 7-63 | wedstrijd detail | |
Bad Waltersdorf - Clay | ||||
25.09.23 Halve finale | vs. Dennis Novak | 6-3, 6-77, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.09.23 Kwartfinale | vs. Marvin Moeller | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
21.09.23 2e ronde | vs. Rudolf Molleker | 1-6, 6-4, 4-0, Rudolf Molleker - scratch | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Andrea Picchione | 6-4, 3-6, 7-65 | wedstrijd detail |