WEDSTRIJD
05.10.20 | 2e ronde van de kwal. | Luke Johnson | Martim Simoes | 6-2, 7-5 | M15 Setubal | Hard |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Portugal
02.12.03, 20 Jaar
02.12.03, 20 Jaar
Luke Johnson vs. Martim Simoes - onderlinge wedstrijden
05.10.20 | 2e ronde van de kwal. | Luke Johnson | Martim Simoes | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | M15 Setubal | Hard |
Luke Johnson form & Martim Simoes form
Luke Johnson - laatste wedstrijden
Helsinki Challenger - I. hard | ||||
06.11.23 Kwalif. | vs. Denis Yevseyev | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Stefanos Sakellaridis | 3-6, 6-1, 7-65 | wedstrijd detail | |
Rome Challenger - I. hard | ||||
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Strong Kirchheimer | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Knoxville Challenger - I. hard | ||||
06.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Cannon Kingsley | 6-72, 5-7 | wedstrijd detail | |
Rennes Challenger - I. hard | ||||
12.09.22 Kwalif. | vs. Yannick Mertens | 6-4, 6-72, 4-6 | wedstrijd detail | |
11.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Virgile Le Bourjois | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cassis Challenger - Hard | ||||
04.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Thomaz Bellucci | 2-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
Mallorca Challenger - Hard | ||||
29.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alberto Barroso Campos | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Roehampton - Hard | ||||
24.08.22 1e ronde | vs. Elliot Benchetrit | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Grodzisk Mazowiecki - Hard | ||||
15.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
15.08.22 Kwalif. | vs. Skander Mansouri | 3-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Loughborough - I. hard | ||||
26.01.22 1e ronde | vs. Maximilian Neuchrist | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Bath - I. hard | ||||
11.01.22 1e ronde | vs. Billy Harris | 6-3, 6-75, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Austin - Hard | ||||
16.11.21 1e ronde | vs. Philip Henning | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Harlingen - Hard | ||||
10.11.21 1e ronde | vs. Matias Franco Descotte | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Ithaca - I. hard | ||||
07.11.21 Finale | vs. Cannon Kingsley | 3-6, 6-4, 7-66 | wedstrijd detail | |
06.11.21 Halve finale | vs. Vasil Kirkov | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
05.11.21 Kwartfinale | vs. Nico Mostardi | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.11.21 2e ronde | vs. Connor Farren | 6-73, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
03.11.21 1e ronde | vs. Aidan Mayo | 6-0, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
Brest Challenger - I. hard | ||||
24.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Zsombor Piros | 5-7, 6-73 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - I. hard | ||||
07.10.21 2e ronde | vs. Max Hans Rehberg | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
06.10.21 1e ronde | vs. Artem Dubrivnyy | 6-76, 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Forbach - Carpet | ||||
03.10.21 Finale | vs. Dan Added | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
02.10.21 Halve finale | vs. Arnaud Bovy | 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.10.21 Kwartfinale | vs. Boris Fassbender | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
30.09.21 2e ronde | vs. Maxence Beauge | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
29.09.21 1e ronde | vs. Oscar Moraing | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Cassis Challenger - Hard | ||||
05.09.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alexis Galarneau | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Allershausen - Clay | ||||
02.09.21 2e ronde | vs. Dominik Boehler | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Martim Simoes - laatste wedstrijden
M25 Loule - Hard | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Jules Marie | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Diogo Marques | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Quinta - Hard | ||||
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Francisco Rocha | 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
20.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Francisco Rocha | 6-3, 6-77, 11-13 | wedstrijd detail | |
19.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Perez Martin | 6-1, 7-64 | wedstrijd detail | |
M25 Vila - Hard | ||||
13.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jeremy Taylor | 3-6, 0-3, - Martim Simoes - scratch | wedstrijd detail | |
12.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Valentin Gonzalez-Galino | 1-6, 7-64, 10-5 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Tristan Lamasine | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
31.12.23 1e ronde van de kwal. | vs. Jay Clarke | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Vale - Hard | ||||
22.11.23 1e ronde | vs. Marco Berti | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
21.11.23 Kwalif. | vs. Joao Dinis Silva | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tiago Boschmans | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
17.10.23 Kwalif. | vs. Alexis Boureau | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Lars Aregger | 7-5, 7-5 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Rodrigo Ferro Duarte | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Tavira - Hard | ||||
10.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tomas Cortez | 7-65, 6-1 | wedstrijd detail | |
10.10.23 Kwalif. | vs. Patrick Schoen | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Francisco Vilaca | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Setubal - Hard | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Clement Chidekh | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Sintra - Hard | ||||
14.09.23 2e ronde | vs. Henrique Rocha | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.09.23 1e ronde | vs. James Mackinlay | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Sintra - Hard | ||||
06.09.23 Kwalif. | vs. Marcus Walters | 6-3, 2-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
05.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Alfredo Casso | 3-6, 6-2, 10-2 | wedstrijd detail | |
03.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Guilherme Valdoleiros | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Idanha - Hard | ||||
29.08.23 1e ronde | vs. David Poljak | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Idanha - Hard | ||||
21.08.23 Kwalif. | vs. Goncalo Falcao | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Duarte Melo | 6-1, 3-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.05.23 Kwalif. | vs. Martin Borisiouk | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
28.05.23 2e ronde van de kwal. | vs. Thomas Braithwaite | Thomas Braithwaite - niet aangetreden | wedstrijd detail |