WEDSTRIJD
21.08.19 | 1e ronde | Maciej Smola | Pavel Shchaya-Zubrov | 5-7, 6-3, 6-2 | M15 Helsinki | Clay |
STATISTIEKEN
Maciej Smola | Pavel Shchaya-Zubrov | |
1e Service % | 46/77 (60%) | 75/109 (69%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 33/46 (72%) | 47/75 (63%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/31 (55%) | 12/34 (35%) |
Benutte Breakpoints | 6/13 (46%) | 3/4 (75%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 50/109 (46%) | 27/77 (35%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 100/186 (54%) | 86/186 (46%) |
Dubbele fouten | 1 | 4 |
Aces | 4 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Pavel Shchaya-Zubrov | |
0-0, 0-40 | ||
Maciej Smola | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Pavel Shchaya-Zubrov | |
0-0 | ||
Maciej Smola | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Pavel Shchaya-Zubrov | |
0-0 | ||
Maciej Smola | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Pavel Shchaya-Zubrov | |
0-0 | ||
Maciej Smola | 3-4 | |
4-4 | Pavel Shchaya-Zubrov | |
0-0, 0-15, 30-40, 40-40 | ||
Maciej Smola | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-5 | Pavel Shchaya-Zubrov | |
0-0 | ||
Maciej Smola | 5-6 | |
0-0, 0-15, 30-40[BP] | ||
5-7 |
2 | ||
0-0 | Pavel Shchaya-Zubrov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Maciej Smola | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Pavel Shchaya-Zubrov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Maciej Smola | 2-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Pavel Shchaya-Zubrov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Maciej Smola | 3-2 | |
0-0, 0-15, 40-30 | ||
4-2 | Pavel Shchaya-Zubrov | |
0-0, 0-15, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Maciej Smola | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-3 | Pavel Shchaya-Zubrov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Maciej Smola | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
1-0 | Pavel Shchaya-Zubrov | |
0-0, 30-0 | ||
Maciej Smola | 1-1 | |
0-0 | ||
2-1 | Pavel Shchaya-Zubrov | |
0-0, 15-0, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Maciej Smola | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Pavel Shchaya-Zubrov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Maciej Smola | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
5-2 | Pavel Shchaya-Zubrov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
24.06.94, 29 Jaar
24.06.94, 29 Jaar
Maciej Smola vs. Pavel Shchaya-Zubrov - onderlinge wedstrijden
21.08.19 | 1e ronde | Maciej Smola | Pavel Shchaya-Zubrov | 5-7, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Helsinki | Clay |
Maciej Smola form & Pavel Shchaya-Zubrov form
Maciej Smola - laatste wedstrijden
M15 Sharm - Hard | ||||
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vadym Konovchuk | 4-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Farzan Amiri | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
23.04.23 1e ronde van de kwal. | vs. Mateo Del Pino | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
03.05.22 Kwalif. | vs. Alejandro Manzanera Pertusa | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
02.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Nikita Ianin | 6-4, 2-6, 10-4 | wedstrijd detail | |
01.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Yevhenii Bondarenko | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Cancun - Hard | ||||
10.03.20 Kwalif. | vs. Fernando Yamacita | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
10.03.20 2e ronde van de kwal. | vs. Alfredo Casso | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail | |
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Matheus Costa Paiva | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Las - Hard | ||||
04.03.20 Kwalif. | vs. Toby D. Boyer | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Naples - Clay | ||||
11.02.20 2e ronde van de kwal. | vs. Filip Bergevi | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Caleb Strother | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Palm - Clay | ||||
04.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alejandro Gomez | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M25 Weston - Clay | ||||
28.01.20 2e ronde van de kwal. | vs. Alexander Knight | 3-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
27.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Lucas Renard | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Rancho - Hard | ||||
14.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Cristian Rodriguez | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Los - Hard | ||||
07.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Lebedev | 5-7, 6-75 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
18.12.19 1e ronde | vs. Harry Wendelken | 6-2, 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Doha - Hard | ||||
12.12.19 2e ronde | vs. Jonathan Mridha | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.12.19 1e ronde | vs. Krittin Koaykul | 7-63, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
21.11.19 2e ronde | vs. Alexey Zakharov | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.11.19 1e ronde | vs. Max Houkes | 2-6, 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
14.11.19 2e ronde | vs. Karim-Mohamed Maamoun | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
13.11.19 1e ronde | vs. Luca Potenza | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
07.11.19 2e ronde | vs. Laurynas Grigelis | 0-6, 0-1, - Maciej Smola - scratch | wedstrijd detail | |
06.11.19 1e ronde | vs. Giorgio Ricca | 6-3, 6-73, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
01.11.19 Kwartfinale | vs. Kacper Zuk | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.10.19 2e ronde | vs. Chien-Hsun Lo | 0-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
30.10.19 1e ronde | vs. Clement Tabur | 7-68, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.09.19 1e ronde | vs. Luca Gelhardt | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail |
Pavel Shchaya-Zubrov - laatste wedstrijden
M15 Kazan - I. hard | ||||
22.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Petr Kapuskin | 6-3, 5-7, 9-11 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
13.10.21 1e ronde | vs. Aristarkh Safonov | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
12.10.21 Kwalif. | vs. Daniel Litvinov | 6-77, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Ilya Lebedev (2003) | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Parnu - Clay | ||||
03.08.21 Kwalif. | vs. Arvid Nordquist | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
02.08.21 1e ronde van de kwal. | vs. Robin Erik Parts | 6-73, 6-3, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 St. - I. hard | ||||
12.04.21 Kwalif. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandr Binda | 6-4, 4-6, 11-9 | wedstrijd detail | |
M15 St. - I. hard | ||||
04.04.21 1e ronde van de kwal. | vs. Illya Beloborodko | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
08.03.21 1e ronde van de kwal. | vs. Mikhail Fufygin | 3-6, 1-3, - Pavel Shchaya-Zubrov - scratch | wedstrijd detail | |
M15 St. - I. hard | ||||
07.02.21 1e ronde van de kwal. | vs. Andrew Paulson | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
18.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Billy Harris | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
17.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Denis Puzanov | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.01.21 2e ronde van de kwal. | vs. Yan Sabanin | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
10.01.21 1e ronde van de kwal. | vs. Bulat Galiev | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
10.03.20 Kwalif. | vs. Igor Trunov | 7-63, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
09.03.20 1e ronde van de kwal. | vs. Radimir Lutkovskii | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Kazan - I. hard | ||||
21.01.20 Kwalif. | vs. Sergei Pogosian | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.01.20 1e ronde van de kwal. | vs. Stepan Beresnev | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.12.19 Kwalif. | vs. Colin Van Beem | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
16.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Rok Komac | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
15.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Tomislav Jotovski | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
09.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Tomislav Jotovski | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
08.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Pavle Daljev | 4-6, 7-5, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
04.12.19 1e ronde | vs. Igor Saveljic | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
03.12.19 Kwalif. | vs. Simone Cacciapuoti | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
02.12.19 2e ronde van de kwal. | vs. Jonas Greif | 6-4, 4-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
01.12.19 1e ronde van de kwal. | vs. Davide Albertoni | 6-3, 3-6, 15-13 | wedstrijd detail | |
M15 Parnu - I. hard | ||||
31.10.19 2e ronde | vs. Vladimir Ivanov | 6-76, 1-6 | wedstrijd detail | |
30.10.19 1e ronde | vs. Dmitry Myagkov | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail |