WEDSTRIJD
01.09.21 | 1e ronde | Maik Steiner | Baran Cengiz | 6-3, 3-1, - scratch | M15 Chornomorsk | Clay |
STATISTIEKEN
Maik Steiner | Baran Cengiz | |
1e Service % | 32/49 (65%) | 20/35 (57%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 18/32 (56%) | 12/20 (60%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 10/17 (59%) | 4/15 (27%) |
Benutte Breakpoints | 4/7 (57%) | 2/9 (22%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 19/35 (54%) | 21/49 (43%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 47/84 (56%) | 37/84 (44%) |
Dubbele fouten | 1 | 4 |
Aces | 0 | 3 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Maik Steiner | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Baran Cengiz | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Maik Steiner | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Baran Cengiz | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Maik Steiner | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-3 | Baran Cengiz | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Maik Steiner | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Baran Cengiz | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Maik Steiner | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Baran Cengiz | |
0-0, 0-15, 0-40, 15-40 | ||
Maik Steiner | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Baran Cengiz | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Maik Steiner | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Baran Cengiz | |
0-0 | ||
3-1 |
3 | ||
- scratch |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Turkey
23.05.01, 22 Jaar
23.05.01, 22 Jaar
Maik Steiner vs. Baran Cengiz - onderlinge wedstrijden
01.09.21 | 1e ronde | Maik Steiner | Baran Cengiz | 6-3, 3-1, Baran Cengiz - scratch | wedstrijd detail | M15 Chornomorsk | Clay |
Maik Steiner form & Baran Cengiz form
Maik Steiner - laatste wedstrijden
M25 Sharm - Hard | ||||
10.04.24 1e ronde | vs. Robin Bertrand | 6-73, 5-7 | wedstrijd detail | |
09.04.24 Kwalif. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 6-4, 2-1, Vladimir Uzhylovsky - scratch | wedstrijd detail | |
08.04.24 2e ronde van de kwal. | vs. Zakhar Martsinkevich | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Jack Loge | 2-6, 6-2, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Stefano Reitano | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Stefanos Sakellaridis | 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Credit Chaiyarin | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Tsung-Hao Huang | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 7-63, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Nikita Ianin | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lerdchai Ronnarong | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Sander Jong | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Stefanos Sakellaridis | 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Natthasith Kunsuwan | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Chen-Yu Lu | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-71, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Congsup Congcar | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Aaron Cohen | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Julian Desousa | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Max Hans Rehberg | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Moritz Hoffmann | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Hanu Patel | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Matic Kriznik | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Elgin Khoeblal | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Emilien Demanet | 7-63, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Emilien Demanet | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Juan Bautista Otegui | 7-64, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Adrien Gobat | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail |
Baran Cengiz - laatste wedstrijden
M15 Sozopol - Hard | ||||
03.10.22 Kwalif. | vs. Mihai Razvan Marinescu | 6-0, 5-7, 7-10 | wedstrijd detail | |
02.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Simeon Latinchev | 6-1, 7-610 | wedstrijd detail | |
M25 Tbilisi - Hard | ||||
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Michel-Alexandre Fortin | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
31.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Victor Kuznetsov | 5-7, 7-5, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
22.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gokberk Saritas | 6-4, 3-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.05.22 1e ronde | vs. Federico Arnaboldi | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
11.05.22 1e ronde | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
11.04.22 Kwalif. | vs. Hugo Pontico | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
11.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Vesa Ahti | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
10.04.22 1e ronde van de kwal. | vs. Dennis Dragomirov | 5-7, 6-1, 10-4 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
07.04.22 2e ronde | vs. Martin Breysach | 1-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
06.04.22 1e ronde | vs. Ronan Joncour | 4-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
04.04.22 2e ronde van de kwal. | vs. Ruben Hartig | 3-6, 6-1, 10-2 | wedstrijd detail | |
04.04.22 Kwalif. | vs. Stefano Papagno | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
07.02.22 2e ronde van de kwal. | vs. Taiyo Yamanaka | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
06.02.22 1e ronde van de kwal. | vs. Alessio Tramontin | 6-1, 4-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
15.01.22 2e ronde | vs. Benjamin Winter Lopez | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.01.22 1e ronde | vs. Antonio Massara | 3-6, 6-4, 10-7 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
16.11.21 1e ronde | vs. Daniel Michalski | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
14.10.21 2e ronde | vs. Bogdan Ionut Apostol | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
12.10.21 1e ronde | vs. Vladimir Cherkovets | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Sozopol - Hard | ||||
14.09.21 1e ronde | vs. Konstantin Zhzhenov | 7-64, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Chornomorsk - Clay | ||||
01.09.21 1e ronde | vs. Maik Steiner | 3-6, 1-3, - Baran Cengiz - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
13.07.21 1e ronde | vs. Moez Echargui | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
14.06.21 2e ronde van de kwal. | vs. Fletcher Scott | 3-6, 6-1, 8-10 | wedstrijd detail | |
13.06.21 1e ronde van de kwal. | vs. Togan Makzume | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.05.21 1e ronde | vs. Alafia Ayeni | 6-3, 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
25.03.21 1e ronde | vs. Luca Tomasetto | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
10.03.21 1e ronde | vs. Matias Zukas | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.03.21 Kwalif. | vs. Benedikt Henning | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail |