WEDSTRIJD
14.11.21 | 1e ronde van de kwal. | Maik Steiner | Maksim Maslov | 7-5, 6-3 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Russia
22.08.00, 23 Jaar
22.08.00, 23 Jaar
Maik Steiner vs. Maksim Maslov - onderlinge wedstrijden
14.11.21 | 1e ronde van de kwal. | Maik Steiner | Maksim Maslov | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Maik Steiner form & Maksim Maslov form
Maik Steiner - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Jack Loge | 2-6, 6-2, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Stefano Reitano | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Stefanos Sakellaridis | 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Credit Chaiyarin | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Tsung-Hao Huang | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 7-63, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Nikita Ianin | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lerdchai Ronnarong | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Sander Jong | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Stefanos Sakellaridis | 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Natthasith Kunsuwan | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Chen-Yu Lu | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-71, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Congsup Congcar | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Aaron Cohen | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Julian Desousa | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Max Hans Rehberg | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Moritz Hoffmann | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Hanu Patel | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Matic Kriznik | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Elgin Khoeblal | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Emilien Demanet | 7-63, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Emilien Demanet | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Juan Bautista Otegui | 7-64, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Adrien Gobat | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Cyril Vandermeersch | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. David Pichler | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Yvo Panak | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |
Maksim Maslov - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
05.12.21 1e ronde van de kwal. | vs. Svyatoslav Ilnytskyy | 0-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Marko Pavicic | 6-2, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
14.11.21 1e ronde van de kwal. | vs. Maik Steiner | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nur - I. hard | ||||
26.10.21 Kwalif. | vs. Ivan Denisov | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
25.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Chernomaz | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Nur - I. hard | ||||
18.10.21 1e ronde van de kwal. | vs. Daniel Ibragimov | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Nur - Hard | ||||
05.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Islam Orynbasar | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
31.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Alexandr Binda | 0-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
24.05.21 1e ronde van de kwal. | vs. Saba Purtseladze | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Aktobe - I. hard | ||||
17.02.20 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Liutarevich | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
14.10.19 2e ronde van de kwal. | vs. Viacheslav Yulik | 6-73, 0-6 | wedstrijd detail | |
13.10.19 1e ronde van de kwal. | vs. Suleyman Sahin | Suleyman Sahin - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M25 Almaty - Hard | ||||
23.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Victor Gurevich | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Shymkent - Clay | ||||
09.09.19 1e ronde van de kwal. | vs. Victor Gurevich | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M15 Almaty - Hard | ||||
08.07.19 1e ronde van de kwal. | vs. Stepan Beresnev | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Shymkent - Clay | ||||
15.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. Dostanbek Tashbulatov | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Shymkent - Clay | ||||
08.04.19 1e ronde van de kwal. | vs. George Tsivadze | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F8 - Clay | ||||
22.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Krishna Teja Ankam | 6-4, 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F7 - Clay | ||||
15.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. Rostislav Galfinger | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
Spain F27 - Clay | ||||
08.09.18 1e ronde van de kwal. | vs. David Lopez Cruz | 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F5 - Clay | ||||
22.04.18 2e ronde van de kwal. | vs. Sergey Bolotov | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F4 - Clay | ||||
14.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Sergey Bolotov | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Kazakhstan F3 - Clay | ||||
08.04.18 1e ronde van de kwal. | vs. Igor Timoshenko | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
Spain F22 - Clay | ||||
17.07.17 1e ronde van de kwal. | vs. Felipe Stepanov Zyabtchenko | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail |