WEDSTRIJD
16.04.23 | 1e ronde van de kwal. | Maik Steiner | Radovan Michalik | 6-3, 7-66 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Slovakia
21.05.03, 20 Jaar
21.05.03, 20 Jaar
Maik Steiner vs. Radovan Michalik - onderlinge wedstrijden
16.04.23 | 1e ronde van de kwal. | Maik Steiner | Radovan Michalik | 6-3, 7-66 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Maik Steiner form & Radovan Michalik form
Maik Steiner - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
26.03.24 1e ronde | vs. Jack Loge | 2-6, 6-2, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Stefano Reitano | 6-4, 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
02.03.24 Halve finale | vs. Stefanos Sakellaridis | 4-6, 6-71 | wedstrijd detail | |
01.03.24 Kwartfinale | vs. Credit Chaiyarin | 3-6, 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
29.02.24 2e ronde | vs. Tsung-Hao Huang | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 7-63, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Nikita Ianin | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Lerdchai Ronnarong | 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
24.02.24 Halve finale | vs. Sander Jong | 3-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.02.24 Kwartfinale | vs. Stefanos Sakellaridis | 7-66, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.02.24 2e ronde | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
19.02.24 Kwalif. | vs. Natthasith Kunsuwan | 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Chen-Yu Lu | 7-64, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Nakhon - Hard | ||||
15.02.24 2e ronde | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-71, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
14.02.24 1e ronde | vs. Congsup Congcar | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
12.02.24 Kwalif. | vs. Aaron Cohen | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Julian Desousa | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Nussloch - Carpet | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Max Hans Rehberg | 4-6, 6-3, 3-6 | wedstrijd detail | |
22.01.24 Kwalif. | vs. Moritz Hoffmann | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
21.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Hanu Patel | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
13.12.23 1e ronde | vs. Matic Kriznik | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
07.12.23 2e ronde | vs. Elgin Khoeblal | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.12.23 1e ronde | vs. Emilien Demanet | 7-63, 7-66 | wedstrijd detail | |
M15 Zahra - Hard | ||||
29.11.23 1e ronde | vs. Emilien Demanet | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
08.11.23 1e ronde | vs. Juan Bautista Otegui | 7-64, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
17.10.23 1e ronde | vs. Adrien Gobat | 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
10.10.23 1e ronde | vs. Cyril Vandermeersch | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Clay | ||||
05.10.23 2e ronde | vs. David Pichler | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
04.10.23 1e ronde | vs. Yvo Panak | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail |
Radovan Michalik - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Vojtech Mares | 6-72, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
21.03.24 1e ronde | vs. Dominik Kellovsky | 1-6, 6-3, 3-0, Dominik Kellovsky - scratch | wedstrijd detail | |
21.03.24 2e ronde | vs. Marco Miceli | 3-6, 6-4, 4-6 | wedstrijd detail | |
19.03.24 Kwalif. | vs. Norbert Marosik | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail | |
18.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Valentin Vanta | 4-6, 6-4, 13-11 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Geni Inoue | 3-1, Geni Inoue - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.03.24 Kwalif. | vs. Mariano Tammaro | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
11.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Jeffrey Hsu | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rafael Giotis | 6-1, 3-0, Rafael Giotis - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
27.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Drazen Petrovic | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.02.24 Kwalif. | vs. Gian Marco Ortenzi | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Christian Teszari | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
20.02.24 1e ronde | vs. Emilien Voisin | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
11.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ryusuke Horiuchi | 6-76, 7-65, 7-10 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Andres Fernandez Canovas | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
22.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Bang Shuo Yin | 6-73, 1-6 | wedstrijd detail | |
21.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Yu-Hsiang Su | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Oscar Moraing | 3-6, 6-4, 7-10 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Evangelos Kypriotis | 2-6, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Kaya Arinc | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Niccolo Ciavarella | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
06.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Vlad Andrei Dumitru | 2-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
05.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Melih Anavatan | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Bad - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. David Pichler | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
02.10.23 Kwalif. | vs. Serafin Zund | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Aljaz Kirbis | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Arad - Clay | ||||
26.09.23 1e ronde | vs. Federico Campana | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
25.09.23 Kwalif. | vs. Alan Postay | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Dominic Ducariu | 4-6, 6-4, 10-8 | wedstrijd detail | |
M15 Kursumlijska - Clay | ||||
18.09.23 2e ronde van de kwal. | vs. Shendrit Deari | 6-4, 2-6, 10-12 | wedstrijd detail |