WEDSTRIJD
26.11.21 | Kwartfinale | Maks Kasnikowski | Mathys Erhard | 2-6, 6-0, 6-4 | M15 Monastir | Hard |
STATISTIEKEN
Maks Kasnikowski | Mathys Erhard | |
1e Service % | 59/90 (66%) | 57/86 (66%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 39/59 (66%) | 37/57 (65%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/31 (45%) | 11/29 (38%) |
Benutte Breakpoints | 5/8 (63%) | 3/11 (27%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 38/86 (44%) | 37/90 (41%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 91/176 (52%) | 85/176 (48%) |
Dubbele fouten | 1 | 2 |
Aces | 4 | 10 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Mathys Erhard | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Maks Kasnikowski | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Mathys Erhard | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Maks Kasnikowski | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
2-2 | Mathys Erhard | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Maks Kasnikowski | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-4 | Mathys Erhard | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Maks Kasnikowski | 2-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-6 |
2 | ||
0-0 | Mathys Erhard | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Maks Kasnikowski | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Mathys Erhard | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Maks Kasnikowski | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-0 | Mathys Erhard | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Maks Kasnikowski | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-0 |
3 | ||
0-0 | Mathys Erhard | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Maks Kasnikowski | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Mathys Erhard | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Maks Kasnikowski | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Mathys Erhard | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Maks Kasnikowski | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Mathys Erhard | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Maks Kasnikowski | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Mathys Erhard | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Maks Kasnikowski | 5-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-4 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Maks Kasnikowski vs. Mathys Erhard - onderlinge wedstrijden
26.11.21 | Kwartfinale | Maks Kasnikowski | Mathys Erhard | 2-6, 6-0, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Monastir | Hard |
Maks Kasnikowski form & Mathys Erhard form
Maks Kasnikowski - laatste wedstrijden
Oeiras 3 - Clay | ||||
16.04.24 1e ronde | vs. Gastao Elias | 1-6, 1-1, - Maks Kasnikowski - scratch | wedstrijd detail | |
15.04.24 Kwalif. | vs. Gauthier Onclin | 6-75, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Pedro Araujo | 6-75, 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
Split Challenger - Clay | ||||
11.04.24 2e ronde | vs. Matej Dodig | 4-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
09.04.24 1e ronde | vs. Zdenek Kolar | 6-1, 6-2 | wedstrijd detail | |
Barletta Challenger - Clay | ||||
05.04.24 Kwartfinale | vs. Harold Mayot | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
03.04.24 2e ronde | vs. Franco Agamenone | 6-4, 7-68 | wedstrijd detail | |
01.04.24 1e ronde | vs. Giovanni Oradini | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
11.03.24 1e ronde | vs. Alexander Blockx | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
New Delhi - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Dane Sweeny | 7-62, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Dane Sweeny | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Seong Chan Hong | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Oriol Roca Batalla | 6-75, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.02.24 2e ronde | vs. Benjamin Bonzi | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Tung-Lin Wu | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Mukund Sasikumar | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
02.02.24 | vs. Khumoun Sultanov | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Kamil Majchrzak | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Charles Broom | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
10.01.24 2e ronde | vs. Valentin Royer | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Mathias Bourgue | 6-1, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
07.01.24 Finale | vs. Gastao Elias | 7-61, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.01.24 Halve finale | vs. Valentin Royer | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.01.24 Kwartfinale | vs. Joao Sousa | 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Joao Domingues | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.01.24 1e ronde | vs. Adrian Andreev | 3-6, 7-610, 6-3 | wedstrijd detail | |
Drummondville Challenger - I. hard | ||||
13.11.23 1e ronde | vs. Aziz Dougaz | 4-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
Calgary Challenger - I. hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Enzo Wallart | 6-79, 6-74 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Benoit Paire | 6-3, 6-73, 6-3 | wedstrijd detail |
Mathys Erhard - laatste wedstrijden
Oeiras 3 - Clay | ||||
16.04.24 1e ronde | vs. Emilio Nava | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.04.24 Kwalif. | vs. Manuel Guinard | 7-5, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Marvin Moeller | 4-6, 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Split Challenger - Clay | ||||
09.04.24 1e ronde | vs. Lukas Neumayer | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
08.04.24 Kwalif. | vs. Jakub Nicod | 4-6, 6-75 | wedstrijd detail | |
07.04.24 1e ronde van de kwal. | vs. Max Hans Rehberg | 7-64, 7-65 | wedstrijd detail | |
Barcelona Challenger - Clay | ||||
02.04.24 1e ronde | vs. Javier Barranco Cosano | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Zadar Challenger - Clay | ||||
19.03.24 1e ronde | vs. Lukas Neumayer | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
18.03.24 Kwalif. | vs. Andrea Picchione | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
17.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Luca Giacomini | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
Szekesfehervar Challenger - Clay | ||||
11.03.24 Kwalif. | vs. Gerald Melzer | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
10.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Matthew Dellavedova | 7-64, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Lucas Gerch | 3-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
21.02.24 1e ronde | vs. Nikita Naskidashvili | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
15.02.24 1e ronde | vs. Nick Hardt | 5-7, 2-4, - Mathys Erhard - scratch | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
10.02.24 Kwartfinale | vs. Gerald Melzer | 4-6, 6-2, 7-66 | wedstrijd detail | |
10.02.24 Halve finale | vs. Clement Tabur | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
08.02.24 2e ronde | vs. Marco Furlanetto | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Berk Ilkel | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
03.02.24 Halve finale | vs. Bautista Vilicich | 7-5, 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
02.02.24 Kwartfinale | vs. Stefan Popovic | 7-64, 6-3 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Mert Naci Turker | 6-4, 3-6, 7-66 | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Gokberk Saritas | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Doha - Hard | ||||
16.01.24 1e ronde | vs. Stefan Palosi | 1-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Elmer Moller | 0-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Francisco Rocha | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Yokkaichi Challenger - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Zdenek Kolar | 1-6, 7-5, 2-6 | wedstrijd detail | |
Yokohama Challenger - Hard | ||||
22.11.23 2e ronde | vs. Yosuke Watanuki | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.11.23 1e ronde | vs. Colin Sinclair | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.11.23 Kwalif. | vs. Naoki Nakagawa | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail |