WEDSTRIJD
29.06.22 | 1e ronde | Maks Kasnikowski | Michal Mikula | 6-1, 4-6, 6-2 | M15 Wroclaw | Clay |
STATISTIEKEN
Maks Kasnikowski | Michal Mikula | |
1e Service % | 59/94 (63%) | 56/77 (73%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 39/59 (66%) | 25/56 (45%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 17/35 (49%) | 14/21 (67%) |
Benutte Breakpoints | 6/12 (50%) | 3/11 (27%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 38/77 (49%) | 38/94 (40%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 94/171 (55%) | 77/171 (45%) |
Dubbele fouten | 0 | 2 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Maks Kasnikowski | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Michal Mikula | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Maks Kasnikowski | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Michal Mikula | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Maks Kasnikowski | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Michal Mikula | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Maks Kasnikowski | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Michal Mikula | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Maks Kasnikowski | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Michal Mikula | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Maks Kasnikowski | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Michal Mikula | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Maks Kasnikowski | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Michal Mikula | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Maks Kasnikowski | 3-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-4 | Michal Mikula | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Maks Kasnikowski | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Michal Mikula | |
0-0, 0-15, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Maks Kasnikowski | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Michal Mikula | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Maks Kasnikowski | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-1 | Michal Mikula | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Maks Kasnikowski | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Michal Mikula | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Maks Kasnikowski | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Poland
04.03.00, 24 Jaar
20631 $
04.03.00, 24 Jaar
20631 $
Maks Kasnikowski vs. Michal Mikula - onderlinge wedstrijden
29.06.22 | 1e ronde | Maks Kasnikowski | Michal Mikula | 6-1, 4-6, 6-2 | wedstrijd detail | M15 Wroclaw | Clay |
Maks Kasnikowski form & Michal Mikula form
Maks Kasnikowski - laatste wedstrijden
Hamburg Challenger - I. hard | ||||
11.03.24 1e ronde | vs. Alexander Blockx | 4-6, 6-74 | wedstrijd detail | |
New Delhi - Hard | ||||
27.02.24 1e ronde | vs. Dane Sweeny | 7-62, 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
Pune Challenger - Hard | ||||
22.02.24 2e ronde | vs. Dane Sweeny | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
20.02.24 1e ronde | vs. Seong Chan Hong | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
Bengaluru Challenger - Hard | ||||
16.02.24 Kwartfinale | vs. Oriol Roca Batalla | 6-75, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
14.02.24 2e ronde | vs. Benjamin Bonzi | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
13.02.24 1e ronde | vs. Tung-Lin Wu | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
Chennai Challenger - Hard | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Mukund Sasikumar | 3-6, 6-4, 5-7 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
02.02.24 | vs. Khumoun Sultanov | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
Ottignies Louvain - I. hard | ||||
24.01.24 1e ronde | vs. Kamil Majchrzak | 4-6, 6-4, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.01.24 Kwalif. | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 7-5, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Charles Broom | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
Oeiras 2 - I. hard | ||||
10.01.24 2e ronde | vs. Valentin Royer | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
09.01.24 1e ronde | vs. Mathias Bourgue | 6-1, 1-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
Oeiras 1 - I. hard | ||||
07.01.24 Finale | vs. Gastao Elias | 7-61, 4-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
06.01.24 Halve finale | vs. Valentin Royer | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
05.01.24 Kwartfinale | vs. Joao Sousa | 7-61, 6-4 | wedstrijd detail | |
03.01.24 2e ronde | vs. Joao Domingues | 7-5, 6-4 | wedstrijd detail | |
01.01.24 1e ronde | vs. Adrian Andreev | 3-6, 7-610, 6-3 | wedstrijd detail | |
Drummondville Challenger - I. hard | ||||
13.11.23 1e ronde | vs. Aziz Dougaz | 4-6, 6-3, 5-7 | wedstrijd detail | |
Calgary Challenger - I. hard | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Enzo Wallart | 6-79, 6-74 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Benoit Paire | 6-3, 6-73, 6-3 | wedstrijd detail | |
Ortisei Challenger - I. hard | ||||
29.10.23 Finale | vs. Lukas Klein | 7-64, 6-74, 6-76 | wedstrijd detail | |
28.10.23 Halve finale | vs. Federico Gaio | 6-3, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.10.23 Kwartfinale | vs. Mathias Bourgue | 7-63, 6-3 | wedstrijd detail | |
25.10.23 2e ronde | vs. Michael Geerts | 5-7, 6-3, 7-64 | wedstrijd detail | |
23.10.23 1e ronde | vs. Gauthier Onclin | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
Olbia Challenger - Hard | ||||
16.10.23 Kwalif. | vs. Vladyslav Orlov | 6-4, 6-74, 4-6 | wedstrijd detail | |
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. N. Vijay Sundar Prashanth | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
Mouilleron Le - I. hard | ||||
01.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-74, 7-62, 4-6 | wedstrijd detail |
Michal Mikula - laatste wedstrijden
M15 Koszalin - Clay | ||||
06.09.23 1e ronde | vs. Petr Brunclik | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Szczawno - Clay | ||||
30.08.23 1e ronde | vs. Jonas Pelle Hartenstein | 1-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Poznan - Clay | ||||
23.08.23 1e ronde | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Bielsko - Clay | ||||
15.08.23 1e ronde | vs. Hynek Barton | 0-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Lodz - Clay | ||||
09.08.23 1e ronde | vs. Hynek Barton | 6-4, 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Vejle - Clay | ||||
25.07.23 1e ronde | vs. Georgii Kravchenko | 6-76, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Wroclaw - Clay | ||||
30.06.23 Kwartfinale | vs. Kirill Kivattsev | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
29.06.23 2e ronde | vs. David Poljak | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
28.06.23 1e ronde | vs. Adam Majchrzak | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Kalmar - Clay | ||||
17.05.23 1e ronde | vs. Leo Borg | 6-4, 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
04.05.23 2e ronde | vs. Hikaru Shiraishi | 6-74, 1-6 | wedstrijd detail | |
03.05.23 1e ronde | vs. Zhan Zheng | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
27.04.23 2e ronde | vs. Maxence Beauge | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
25.04.23 1e ronde | vs. Kuan Yu Chen | 6-2, 3-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
30.03.23 2e ronde | vs. Xiaofei Wang | 6-4, 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
29.03.23 1e ronde | vs. Philip Florig | 4-6, 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Ryan Golesworthy | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
27.03.23 Kwalif. | vs. Yujiro Onuma | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
21.03.23 1e ronde | vs. Alexis Boureau | 6-73, 7-65, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
23.02.23 2e ronde | vs. Mohamed Safwat | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
22.02.23 1e ronde | vs. Andrej Radojicic | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
21.02.23 Kwalif. | vs. Sebastian Sorger | 6-4, 4-6, 4-10 | wedstrijd detail | |
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Leonardo Catani | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maj Premzl | 6-1, 7-5 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
15.02.23 1e ronde | vs. Marco Miceli | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
14.02.23 Kwalif. | vs. Luca Fantini | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
13.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Yurii Dzhavakian | 6-3, 7-5 | wedstrijd detail | |
12.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Hong-Lin Fu | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Vilnius - I. hard | ||||
17.01.23 1e ronde | vs. Martyn Pawelski | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
16.01.23 Kwalif. | vs. Edison Ambarzumjan | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail |