WEDSTRIJD
05.03.23 | 1e ronde van de kwal. | Maks Lukman | Matej Galik | 6-4, 6-1 | M15 Porec | Clay |
STATISTIEKEN
Slovenia
05.11.01, 22 Jaar
05.11.01, 22 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Slovakia
10.06.02, 21 Jaar
10.06.02, 21 Jaar
Maks Lukman vs. Matej Galik - onderlinge wedstrijden
05.03.23 | 1e ronde van de kwal. | Maks Lukman | Matej Galik | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Porec | Clay |
Maks Lukman form & Matej Galik form
Maks Lukman - laatste wedstrijden
M15 Krsko - Clay | ||||
15.05.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maks Meh | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Opatija - Clay | ||||
21.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Luca Castagnola | 2-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
19.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Milan Drinic | 7-62, 2-6, 12-10 | wedstrijd detail | |
M15 Rovinj - Clay | ||||
13.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Federico Marchetti | 6-77, 7-64, 4-10 | wedstrijd detail | |
12.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Antonio Voljavec | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
06.03.23 2e ronde van de kwal. | vs. Tim Heger | 2-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Matej Galik | 6-4, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
09.02.23 2e ronde | vs. Luca Fantini | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.02.23 1e ronde | vs. Myroslav Bondar | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.02.23 Kwalif. | vs. Samuel Kyjaci | 4-6, 6-3, 10-6 | wedstrijd detail | |
06.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Filip Duda | 7-5, 6-73, 16-14 | wedstrijd detail | |
05.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Artem Alekseychuk | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
01.02.23 1e ronde | vs. Ryan James Storrie | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
31.01.23 Kwalif. | vs. Lars Goran Verwerft | 6-73, 6-4, 10-5 | wedstrijd detail | |
30.01.23 2e ronde van de kwal. | vs. Nikita Ianin | 6-3, 7-61 | wedstrijd detail | |
29.01.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alexander Ushakov | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
28.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Federico Lucini | 6-3, 1-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
27.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Hong Chung | 7-62, 7-64 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
21.11.22 2e ronde van de kwal. | vs. Alexandr Binda | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
20.11.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gillian Osmont | 3-6, 6-1, 12-10 | wedstrijd detail | |
M15 Celje - Clay | ||||
21.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Maj Premzl | 3-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
M25 Radomlje - Clay | ||||
17.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tomislav Podvinski | 3-6, 6-76 | wedstrijd detail | |
M25 Velenje - Clay | ||||
05.07.21 2e ronde van de kwal. | vs. Nemanja Malesevic | 6-2, 4-6, 9-11 | wedstrijd detail | |
04.07.21 1e ronde van de kwal. | vs. Paul Valsecchi | 6-3, 4-6, 12-10 | wedstrijd detail |
Matej Galik - laatste wedstrijden
M15 Kottingbrunn - Clay | ||||
14.08.23 2e ronde van de kwal. | vs. Samuel Puskar | 6-2, 2-6, 5-10 | wedstrijd detail | |
13.08.23 1e ronde van de kwal. | vs. Tilen Kovac | 5-7, 6-1, 10-7 | wedstrijd detail | |
M25 Kramsach - Clay | ||||
23.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Erwin Troebinger | 6-0, 0-6, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Nyiregyhaza - Clay | ||||
04.06.23 1e ronde van de kwal. | vs. Leonid Sheyngezikht | - Matej Galik - niet aangetreden | wedstrijd detail | |
M15 Porec - Clay | ||||
05.03.23 1e ronde van de kwal. | vs. Maks Lukman | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Selva - I. hard | ||||
31.10.22 Kwalif. | vs. Federico Lucini | 7-62, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
30.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Matteo Fondriest | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Sarreguemines - Carpet | ||||
23.10.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jimmy Yang | 7-613, 4-6, 10-12 | wedstrijd detail | |
M15 Prostejov - Clay | ||||
27.09.22 1e ronde | vs. Daniel Siniakov | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
26.09.22 Kwalif. | vs. Noel Larwig | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
25.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Felipe Mikkelsen | 4-6, 6-2, 10-5 | wedstrijd detail | |
M25 Pirot - Clay | ||||
19.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Pavle Daljev | 2-6, 7-5, 8-10 | wedstrijd detail | |
M15 Budapest - Hard | ||||
05.09.22 Kwalif. | vs. Matyas Fuele | 6-76, 4-6 | wedstrijd detail | |
04.09.22 1e ronde van de kwal. | vs. Botond Kisantal | 6-2, 7-62 | wedstrijd detail | |
M25 Szabolcsveresmart - Clay | ||||
29.08.22 Kwalif. | vs. Alfred Almasi | 6-2, 6-73, 0-10 | wedstrijd detail | |
28.08.22 1e ronde van de kwal. | vs. Gabor Borsos | 3-1, Gabor Borsos - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Kottingbrunn - Clay | ||||
31.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolo Pozzani | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Kottingbrunn - Clay | ||||
24.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Jordan Betesh | 7-65, 4-6, 6-10 | wedstrijd detail | |
M15 Innsbruck - Clay | ||||
17.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Edoardo Graziani | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
M25 Telfs - Clay | ||||
11.07.22 2e ronde van de kwal. | vs. Jakub Kroslak | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
10.07.22 1e ronde van de kwal. | vs. Igor Dudun | 3-6, 6-3, 10-2 | wedstrijd detail | |
M15 Wroclaw - Clay | ||||
29.06.22 1e ronde | vs. Max Alcala Gurri | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
27.06.22 2e ronde van de kwal. | vs. Roman Ruenger | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
27.06.22 Kwalif. | vs. Jasza Szajrych | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
26.06.22 1e ronde van de kwal. | vs. Blazej Sopolinski | 6-2, 7-5 | wedstrijd detail | |
M25 Kiseljak - Clay | ||||
30.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Bozo Barun | 6-70, 6-2, 4-10 | wedstrijd detail | |
29.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Ivan Kremenchutskyi | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Prague - Clay | ||||
10.05.22 Kwalif. | vs. Antonin Bolardt | 6-3, 2-6, 7-10 | wedstrijd detail | |
09.05.22 2e ronde van de kwal. | vs. Adam Blecha | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
08.05.22 1e ronde van de kwal. | vs. Tomas Krcma | 3-6, 6-2, 10-6 | wedstrijd detail |