WEDSTRIJD
27.05.22 | Kwartfinale | Maksim Shin | Jasza Szajrych | 6-1, 4-6, 6-4 | M15 Antalya | Clay |
STATISTIEKEN
Maksim Shin | Jasza Szajrych | |
1e Service % | 53/85 (62%) | 56/113 (50%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 34/53 (64%) | 34/56 (61%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 14/32 (44%) | 21/57 (37%) |
Benutte Breakpoints | 7/22 (32%) | 4/10 (40%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 58/113 (51%) | 37/85 (44%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 106/198 (54%) | 92/198 (46%) |
Dubbele fouten | 9 | 8 |
Aces | 0 | 1 |
STATISTIEKEN
1 | ||
0-0 | Jasza Szajrych | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Maksim Shin | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Jasza Szajrych | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Maksim Shin | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Jasza Szajrych | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Maksim Shin | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Jasza Szajrych | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Maksim Shin | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Jasza Szajrych | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Maksim Shin | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Jasza Szajrych | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Maksim Shin | 1-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-3 | Jasza Szajrych | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Maksim Shin | 2-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-5 | Jasza Szajrych | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Maksim Shin | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-5 | Jasza Szajrych | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
4-6 |
3 | ||
Maksim Shin | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Jasza Szajrych | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Maksim Shin | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-2 | Jasza Szajrych | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Maksim Shin | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Jasza Szajrych | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Maksim Shin | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-3 | Jasza Szajrych | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Maksim Shin | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-4 | Jasza Szajrych | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
Uzbekistan
04.06.03, 20 Jaar
04.06.03, 20 Jaar
Land
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Geboortedag
Hoogte
Gewicht
Profispeler vanaf
Hij / zij speelt
Ranking positie
Punten
Premies
Maksim Shin vs. Jasza Szajrych - onderlinge wedstrijden
27.05.22 | Kwartfinale | Maksim Shin | Jasza Szajrych | 6-1, 4-6, 6-4 | wedstrijd detail | M15 Antalya | Clay |
Maksim Shin form & Jasza Szajrych form
Maksim Shin - laatste wedstrijden
M15 Monastir - Hard | ||||
13.03.24 1e ronde | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 0-6, 6-73 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Jakub Nicod | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Tommy Ginzburg | 6-0, 6-0 | wedstrijd detail | |
04.03.24 Kwalif. | vs. Niccolo Ciavarella | 3-6, 6-2, 6-10 | wedstrijd detail | |
04.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Laurin Aerne | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
03.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Anas Ben Chiekh | 6-0, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
29.02.24 2e ronde | vs. Simon Beaupain | 4-6, 6-72 | wedstrijd detail | |
28.02.24 1e ronde | vs. Allan Gatoto | 6-3, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Andrea Meduri | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
26.02.24 Kwalif. | vs. Mikhail Gorokhov | 5-7, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Ahmed Hassairi | 6-1, 6-0 | wedstrijd detail | |
M25 Hammamet - Clay | ||||
20.02.24 Kwalif. | vs. Miles Jones | 3-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
19.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Samuel Martinez Arjona | 6-3, 4-6, 10-1 | wedstrijd detail | |
18.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Oskar Szymczak | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
Davis Cup - I. hard | ||||
03.02.24 | vs. Kamil Majchrzak | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
15.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Dinko Dinev | 6-73, 3-6 | wedstrijd detail | |
14.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Nicolo Toffanin | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
12.01.24 2e ronde | vs. Carlos Gimeno Valero | 1-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
11.01.24 Kwalif. | vs. Jeremy Taylor | 6-2, 6-0 | wedstrijd detail | |
11.01.24 1e ronde | vs. Quentin Folliot | 6-1, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
08.01.24 2e ronde van de kwal. | vs. Umut Kaan Yenilmez | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
07.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Deniz Ture | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
21.11.23 Kwalif. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 6-76, 7-61, 10-12 | wedstrijd detail | |
20.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Edoardo De Filippo | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Sani Sardag | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Antalya - Clay | ||||
16.11.23 2e ronde | vs. Marko Maksimovic | 5-7, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Federico Campana | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
14.11.23 2e ronde van de kwal. | vs. Matthias Ujvary | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
14.11.23 Kwalif. | vs. Antoni Fabre | 7-61, 4-6, 16-14 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Berk Ilkel | 6-3, 6-0 | wedstrijd detail |
Jasza Szajrych - laatste wedstrijden
M15 Antalya - Clay | ||||
26.03.24 Kwalif. | vs. Louis Tessa | 6-79, 2-6 | wedstrijd detail | |
25.03.24 2e ronde van de kwal. | vs. Valentin Vanta | 6-4, 2-6, 10-7 | wedstrijd detail | |
24.03.24 1e ronde van de kwal. | vs. Antonio Caruso | 6-2, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
20.03.24 1e ronde | vs. Mariano Tammaro | 6-2, 5-7, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
07.03.24 2e ronde | vs. Martyn Pawelski | 5-7, 0-6 | wedstrijd detail | |
06.03.24 1e ronde | vs. Tomasz Berkieta | 6-2, Tomasz Berkieta - scratch | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
28.02.24 1e ronde | vs. Michael Bassem Sobhy | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
08.02.24 2e ronde | vs. Emile Hudd | 2-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.02.24 1e ronde | vs. Alexander Zgirovsky | 4-6, 7-65, 7-66 | wedstrijd detail | |
06.02.24 Kwalif. | vs. Curzio Manucci | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
05.02.24 2e ronde van de kwal. | vs. Bogdan Seleznev | 6-3, 2-1, Bogdan Seleznev - scratch | wedstrijd detail | |
04.02.24 1e ronde van de kwal. | vs. Pranav Karthik | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Sharm - Hard | ||||
02.02.24 Kwartfinale | vs. Aliaksandr Liaonenka | 2-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
01.02.24 2e ronde | vs. Sidane Pontjodikromo | 4-6, 6-3, 1-0, Sidane Pontjodikromo - scratch | wedstrijd detail | |
31.01.24 1e ronde | vs. Matthew Summers | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
28.11.23 1e ronde | vs. Florian Broska | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
24.11.23 2e ronde | vs. Louis Tessa | 4-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Cesar Bourgois | 6-0, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Monastir - Hard | ||||
15.11.23 1e ronde | vs. Jakub Filip | 6-72, 3-6 | wedstrijd detail | |
13.11.23 Kwalif. | vs. Christophe Pognon | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
12.11.23 1e ronde van de kwal. | vs. Egor Pishchelev | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Telavi - Clay | ||||
27.10.23 Kwartfinale | vs. Filip Cristian Jianu | 6-75, 0-6 | wedstrijd detail | |
26.10.23 2e ronde | vs. Teimuraz Gabashvili | 6-1, 6-1 | wedstrijd detail | |
25.10.23 1e ronde | vs. Grigoriy Lomakin | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M25 Telavi - Clay | ||||
19.10.23 2e ronde | vs. Andrey Chepelev | 6-72, 5-7 | wedstrijd detail | |
18.10.23 1e ronde | vs. Zura Tkemaladze | 3-6, 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
17.10.23 Kwalif. | vs. Dennis Dragomirov | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.10.23 2e ronde van de kwal. | vs. Arystanbek Kaparov | 6-0, 6-1 | wedstrijd detail | |
M25 Pazardzhik - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Plamen Milushev | 6-3, 6-76, 5-7 | wedstrijd detail | |
M25 Pazardzhik - Clay | ||||
27.09.23 1e ronde | vs. Yanaki Milev | 6-75, 5-7 | wedstrijd detail |