WEDSTRIJD
22.05.22 | Finale | Manuel Mazza | Ignacio Monzon | 6-3, 6-1 | M15 Cairo | Clay |
STATISTIEKEN
Manuel Mazza | Ignacio Monzon | |
1e Service % | 29/40 (73%) | 39/54 (72%) |
Punten gewonnen met 1e Service | 27/29 (93%) | 23/39 (59%) |
Punten gewonnen met 2e Service | 5/11 (45%) | 4/15 (27%) |
Punten gewonnen met ontvangen | 27/54 (50%) | 8/40 (20%) |
Totaal aantal gewonnen punten | 59/94 (63%) | 35/94 (37%) |
Dubbele fouten | 0 | 5 |
Aces | 1 | 0 |
STATISTIEKEN
1 | ||
Manuel Mazza | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Ignacio Monzon | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Manuel Mazza | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Ignacio Monzon | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Manuel Mazza | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Ignacio Monzon | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Manuel Mazza | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Ignacio Monzon | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Manuel Mazza | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Ignacio Monzon | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Manuel Mazza | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Ignacio Monzon | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Manuel Mazza | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Ignacio Monzon | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Manuel Mazza | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Ignacio Monzon | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
INFO: klikt u op de naam van de speler om de gedetailleerde statistieken van de speler af te beelden
Manuel Mazza vs. Ignacio Monzon - onderlinge wedstrijden
22.05.22 | Finale | Manuel Mazza | Ignacio Monzon | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | M15 Cairo | Clay |
Manuel Mazza form & Ignacio Monzon form
Manuel Mazza - laatste wedstrijden
M25 Santa - Clay | ||||
24.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Giannicola Misasi | 6-75, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Santa - Clay | ||||
20.09.23 2e ronde | vs. Carlos Lopez Montagud | 3-6, 2-6 | wedstrijd detail | |
19.09.23 1e ronde | vs. Toby Martin | 7-5, 7-65 | wedstrijd detail | |
M15 Forli - Clay | ||||
30.08.23 2e ronde | vs. Giorgio Tabacco | 3-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.08.23 1e ronde | vs. Cayetano March | 7-5, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Pescara - Clay | ||||
09.08.23 2e ronde | vs. Lorenzo Gagliardo | 6-3, 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.08.23 1e ronde | vs. Amaury Raynel | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
San Marino - Clay | ||||
30.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Viktor Durasovic | 6-72, 2-6 | wedstrijd detail | |
M15 Perugia - Clay | ||||
29.07.23 Halve finale | vs. Andrea Picchione | 1-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
28.07.23 Kwartfinale | vs. Gabriele Piraino | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
27.07.23 2e ronde | vs. Filippo Speziali | 6-1, 6-3 | wedstrijd detail | |
26.07.23 1e ronde | vs. Fabio De Michele | 6-3, 6-1 | wedstrijd detail | |
M15 Gubbio - Clay | ||||
18.07.23 1e ronde | vs. Luca Tomasetto | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Padova - Clay | ||||
10.07.23 Kwalif. | vs. Luca Fantini | 1-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
09.07.23 1e ronde van de kwal. | vs. Enrique Bogo | 6-2, 1-6, 10-6 | wedstrijd detail | |
M25 Cattolica - Clay | ||||
20.06.23 1e ronde | vs. Enrico Dalla Valle | 7-5, 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
M15 Chieti - Clay | ||||
18.06.23 Finale | vs. Marcello Serafini | 0-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
17.06.23 Kwartfinale | vs. Andrea Guerrieri | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.06.23 Halve finale | vs. Alessandro Pecci | 7-5, 1-0, Alessandro Pecci - scratch | wedstrijd detail | |
16.06.23 2e ronde | vs. Luca Castagnola | 6-4, 5-7, 6-2 | wedstrijd detail | |
13.06.23 1e ronde | vs. Maximilian Figl | 7-63, 7-64 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
24.03.23 Kwartfinale | vs. Calin Manda | 3-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
23.03.23 2e ronde | vs. Jorge Martinez Martinez | 6-2, 6-3 | wedstrijd detail | |
22.03.23 1e ronde | vs. Hanwen Li | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Antalya - Clay | ||||
17.03.23 2e ronde | vs. Dragos Nicolae Madaras | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
15.03.23 1e ronde | vs. Gabriele Pennaforti | 6-2, 6-4 | wedstrijd detail | |
M25 Monastir - Hard | ||||
22.02.23 1e ronde | vs. Giorgio Tabacco | 5-7, 4-6 | wedstrijd detail | |
20.02.23 2e ronde van de kwal. | vs. Julien Evrard (1998) | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail | |
20.02.23 Kwalif. | vs. Noah Lopez | 6-4, 6-2 | wedstrijd detail | |
19.02.23 1e ronde van de kwal. | vs. Darrshan Suresh | 6-4, 6-0 | wedstrijd detail |
Ignacio Monzon - laatste wedstrijden
M15 Bragado - Clay | ||||
28.03.24 2e ronde | vs. Bautista Vilicich | 3-6, 7-63, 6-1 | wedstrijd detail | |
27.03.24 1e ronde | vs. Fermin Tenti | 6-2, 5-7, 6-3 | wedstrijd detail | |
M25 Punta - Clay | ||||
06.02.24 1e ronde | vs. Guido Ivan Justo | 4-6, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
Piracicaba Challenger - Clay | ||||
29.01.24 Kwalif. | vs. Alex Barrena | 6-3, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
28.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Rafael Tosetto | 7-5, 6-1 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
08.01.24 Kwalif. | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 1-6 | wedstrijd detail | |
08.01.24 1e ronde van de kwal. | vs. Damien Wenger | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Santa - Clay | ||||
30.11.23 2e ronde | vs. Igor Gimenez | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
29.11.23 1e ronde | vs. Nikos Lehmann | 6-2, 5-7, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Santa - Clay | ||||
24.11.23 Kwartfinale | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 2-6, 4-6 | wedstrijd detail | |
23.11.23 2e ronde | vs. Alejandro Hoyos | 6-4, 7-5 | wedstrijd detail | |
22.11.23 1e ronde | vs. Justin Roberts | 6-4, 6-3 | wedstrijd detail | |
M15 Cochabamba - Clay | ||||
18.11.23 Halve finale | vs. Tomas Farjat | 3-6, 6-4, 6-75 | wedstrijd detail | |
17.11.23 Kwartfinale | vs. Joao Victor Couto Loureiro | 6-1, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
16.11.23 2e ronde | vs. Bautista Vilicich | 6-4, 3-6, 6-3 | wedstrijd detail | |
15.11.23 1e ronde | vs. Ezequiel Simonit | 6-3, 6-4 | wedstrijd detail | |
M15 Rosario - Clay | ||||
09.11.23 2e ronde | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 3-6, 7-5, 1-6 | wedstrijd detail | |
07.11.23 1e ronde | vs. Tomas Farjat | 6-3, 6-2 | wedstrijd detail | |
M15 Villa - Clay | ||||
31.10.23 1e ronde | vs. Franco Emanuel Egea | 6-72, 0-6 | wedstrijd detail | |
Santa Fe - Clay | ||||
15.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Alex Barrena | 4-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
Buenos Aires - Clay | ||||
08.10.23 1e ronde van de kwal. | vs. Renzo Olivo | 2-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
M25 Mendoza - Clay | ||||
04.10.23 1e ronde | vs. Fermin Tenti | 4-6, 5-7 | wedstrijd detail | |
Antofagasta Challenger - Clay | ||||
19.09.23 1e ronde | vs. Facundo Bagnis | 6-4, 1-6, 3-6 | wedstrijd detail | |
18.09.23 Kwalif. | vs. Leonardo Aboian | 6-1, 6-4 | wedstrijd detail | |
17.09.23 1e ronde van de kwal. | vs. Marcelo Zormann | 6-2, 6-2 | wedstrijd detail | |
Lima Challenger - Clay | ||||
22.08.23 1e ronde | vs. Gustavo Heide | 0-6, 7-63, 1-6 | wedstrijd detail | |
M25 Trujillo - Clay | ||||
17.08.23 2e ronde | vs. Gonzalo Bueno | 5-7, 6-4, 2-6 | wedstrijd detail | |
15.08.23 1e ronde | vs. Victor Lilov | 7-5, 1-6, 6-2 | wedstrijd detail | |
Santo Domingo - Clay | ||||
09.08.23 2e ronde | vs. Genaro Alberto Olivieri | 4-6, 0-6 | wedstrijd detail | |
08.08.23 Kwalif. | vs. Ignacio Carou | 6-4, 6-4 | wedstrijd detail |